phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
[Problem] Popsuty "styl" po aktualizacji
Autor Wiadomość
mix


Pomógł: 6 razy
Posty: 134
Wysłany: 27-08-2015, 17:16   [Problem] Popsuty "styl" po aktualizacji

Po aktualizacji forum do najnowszej wersji mam taki problem:

http://www.forum.amstaff.tox.pl/index.php

Styl SubSilver działa poprawnie więc błąd leży gdzieś w moim stylu.

Wyświetla mi obrazek z innego stylu niż powinno. Jak klikam w ścieżkę obrazka whosonline to wyświetla mi z subsilvera, a nie mojego stylu domyślnego. Inne grafiki pojawiają się normalnie ze ścieżką do odpowiedniego stylu.

Ogólnie reszta jak na razie działa.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Woytec


Pomógł: 2596 razy
Posty: 7679
Wysłany: 27-08-2015, 19:13   

Ponieważ prawdopodobnie miałeś styl, którego katalog nazywał się subSilver i pliki zostały nadpisane.
 
     
mix


Pomógł: 6 razy
Posty: 134
Wysłany: 27-08-2015, 19:21   

Nazw nigdy nie zmieniałem. Nieużywany styl ma nazwę subSilver, a zmieniony subYellow (to samo katalogi). Kombinuje i nie mam pojęcia jak to naprawić by przywrócić normalny wygląd. Używałem paczki o nazwie "update-1.12.9". Poprzednie aktualizacje odbywały się bezproblemowo więc to raczej nie to.

Post edytowałem po sprawdzeniu czy coś się zmieni gdy zmienię styl (na nieużywany). Tam wszelkie "tabele" i "belki" wyświetlały się bezproblemowo. Styl który używam od dawien dawna posypał się. Być może coś się pomieszało, gdyż zauważyłem, że po aktualizacji nie wyświetlało nawet ikonek typu folderbig. Ikonki i rangi wgrałem ponownie i działają. Reszta dalej "leży".

Jest ktoś w stanie pomóc?
 
     
kooza


Pomógł: 486 razy
Posty: 2401
Wysłany: 27-08-2015, 21:38   

Na samym początku w PA ustaw wszystkim styl na subYellow jeżeli nie pomoże to zrób tak:
w overall_header.tpl zamień to:
Kod:
<link rel="stylesheet" href="templates/subSilver/{T_HEAD_STYLESHEET}" type="text/css">

na:
Kod:
<link rel="stylesheet" href="templates/subYellow/subYellow.css" type="text/css">
 
     
mix


Pomógł: 6 razy
Posty: 134
Wysłany: 27-08-2015, 21:49   

Pierwszego sposobu próbowałem już wcześniej. Drugi sposób rozwiązał sprawę. Dziękuje za pomoc.
Ostatnio zmieniony przez mix 29-08-2015, 15:22, w całości zmieniany 4 razy  
 
     
Woytec


Pomógł: 2596 razy
Posty: 7679
Wysłany: 27-08-2015, 22:35   

A plik theme_info.cfg to który masz?
 
     
mix


Pomógł: 6 razy
Posty: 134
Wysłany: 27-08-2015, 22:39   

Naprawiłem wszystkie problemy jakie opisywałem wcześniej w temacie. Pozostał natomiast problem innych znaków zamiast polskich na stronie głównej forum.

Na stronie głównej forum zamiast literki "ę" wyświetla się "ê". W samym forum lub temacie już wyświetla się normalnie "ę". Podobnie jest z literą "Ś", gdzie na stronie głównej widnieje zamiast tej litery "¦l±". Zamiast "ł" wyświetla "³". Błąd taki występuje tylko w "Ostatni post:" gdzie wyświetla nazwę danego tematu. Nazwy for, subfor, opisy i inne wyświetlają się jak należy.

[ Dodano: 30-08-2015, 10:22 ]
Ma ktoś jakiś pomysł?

[ Dodano: 30-08-2015, 18:18 ]
Czy tutaj można liczyć na jakąkolwiek pomoc? Chociaż podpowiedź? Bez rozwiązania tego problemu nie otworzę forum. Proszę o pomoc.

Zauważyłem, że nie przy każdym polskim znaku zmienia się owa literka na krzak. Przy jednym z tytułów tematów widnieje normalnie "ł" przy innym znów nie. W ostateczności mogę umożliwić dostęp by ta osoba mogła sprawdzić co jest nie tak.

o2.jpg
Plik ściągnięto 7510 raz(y) 3,99 KB

o1.jpg
Plik ściągnięto 7511 raz(y) 3,97 KB

 
     
xlesiu



Pomógł: 5274 razy
Posty: 10385
Wysłany: 30-08-2015, 23:40   

mix, krzaczki są zarówno przy starych jak i nowych tematach?
_________________
Jak tłumaczysz mi coś z php to mów do mnie jak do labradora. / krwiodawcy.org
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
mix


Pomógł: 6 razy
Posty: 134
Wysłany: 30-08-2015, 23:48   

xlesiu, napisałem przykładowy temat o tytule "żłśćŚ" i wyświetlało go od strony głównej jako ostatni post normalnie.

EDIT

Ok. Problem rozwiązany dzięki xlesiu.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 17
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę