phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
[Problem] Pilnie poszukuję hostingu
Autor Wiadomość
maciej123


Pomógł: 2 razy
Posty: 29
Wysłany: 06-08-2011, 10:04   [Problem] Pilnie poszukuję hostingu

Witam,
hosting za wysyłanie mailingów (wiadomości zasubskrybowanych, nie spamu) wypowiedział mi umowę i teraz pilnie (do 18.08) poszukuję innego hostingu, cena do 250zł brutto/rok. Mam bazę ~350MB, powierzchnia dyskowa nie musi być wielka, starczą 2GB. Dziennie generowane jest 2-3 GB transferu, więc najlepiej gdyby w zapasie było trochę, np. 100GB/miesiąc.
Wydaje mi się, że to dosyć ciężkie forum (zwłaszcza jak chodzi o bazę), dlatego zależy mi bardzo na Waszej pomocy, bo czas jak wspomniałem mnie niestety goni.

Za pomoc z góry dziękuję!
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
rapfans

Pomógł: 42 razy
Posty: 119
Wysłany: 06-08-2011, 10:32   

http://www.przemo.org/php...wforum.php?f=27


poczytaj trochę i wybierzesz na pewno coś .
 
     
kleniek

Pomógł: 2 razy
Posty: 4
Wysłany: 06-08-2011, 11:03   

Polecam unixstorm, FTP smiga bardzo szybko, z stroną również nie ma problemu, Pomoc techniczna odpisuje w ~ 15min od zgłoszenia
 
     
maciej123


Pomógł: 2 razy
Posty: 29
Wysłany: 06-08-2011, 11:04   

Zapoznałem się z ofertami części z tych hostingów, chciałbym tylko dowiedzieć się od kogoś, kto ma również forum podobnych gabarytów, gdzie mogę spodziewać się stabilnej pracy. Przykładowo na tym forum czytałem wczoraj, że ktoś poleca vipower, a tymczasem kumpla wywalili za phpbb by przemo, więc to trochę szukanie w ciemno. Zastanawiam się np. nad opcją max-2 tu: http://www.unixstorm.org/Konta_WWW.html
może ktoś ma z nimi doświadczenie?
 
     
maminowiec


Pomógł: 551 razy
Posty: 1729
Wysłany: 06-08-2011, 11:21   

maciej123, firma godna polecenia. Możesz kupować.
_________________
;] Ebooki do pobrania
 
     
maciej123


Pomógł: 2 razy
Posty: 29
Wysłany: 06-08-2011, 17:57   

Jeszcze mam takie małe pytanie, wyczytałem informację o granicach obciążenia serwera dla planu hostingowego, które mnie interesuje i tak:

Max. równocześnie otwartych połączeń przez jednego użytkownika MySQL: 40
Obciążenie procesorów: 220cp/dobę

Co to oznacza w praktyce? Czym są te jednoczesne połączenia przez jednego użytkownika? Głównie chodzi mi o to, że zdarzały mi się przed instalacją spider-friendly błędy max_user_connections (obecnie nie ma) i nie chciałbym powtórki.
No i to obciążenie, w jaki sposób jest liczone i czy 220cp/dobę to wystarczająco?

Pozdrowienia
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę