phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
[OffTopic] Jak odczytasz, odpisz
Autor Wiadomość
bulion



Posty: 991
Wysłany: 24-07-2022, 19:31   [OffTopic] Jak odczytasz, odpisz

Jak żyjecie dziadki? Kope lat a forum jak stało, tak soi 8)
_________________
Ex-mod
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Woytec


Posty: 7679
Wysłany: 26-07-2022, 13:55   

Witamy ponownie!
 
     
Lukdirt

Posty: 89
Wysłany: 27-07-2022, 10:14   

Witam :)
Wbrew pozorom jeszcze wiele forów dyskusyjnych jest aktywnych (chociaż niekoniecznie na modyfikacji Przema) 8)
 
     
pBartnik

Posty: 8
Wysłany: 30-08-2022, 12:59   

Witam!
 
     
luk19952

Posty: 742
Wysłany: 04-09-2022, 19:15   

Cześć. :D
 
     
pBartnik

Posty: 8
Wysłany: 15-10-2022, 18:30   

Odświeżam, któs jeszcze wchodzi?
 
     
Oneitatsu


Posty: 2324
Wysłany: 20-10-2022, 17:15   

Mówili że skrypt nie ma przyszłości, że przestanie działać, że antyk, że kod niespełniający standardów - a tu proszę. Forum działa, dalej nie spełnia standardów, ale mimo to wczytuje mi się - na gównianym internecie od orange - szybciej od wiodących serwisów społecznościowych. Znacznie szybciej. Fora jeszcze istnieją tu i ówdzie, lecz niestety zbyt często bywają nieczytelne. Są tak uproszczone z wyglądu, że nie wiadomo gdzie czego szukać. Głupia moda i naśladowanie innych były jedynym powodem, przez który fora straciły popularność.
 
     
BRC

Posty: 245
Wysłany: 30-10-2022, 18:57   

Oneitatsu, prawda ;D PS odpaliłem PHPBB2 na php 8.0 ;D
 
     
Lukdirt

Posty: 89
Wysłany: 02-11-2022, 10:15   

Oneitatsu napisał/a:
Są tak uproszczone z wyglądu, że nie wiadomo gdzie czego szukać.


Na komputerach fora PhpBB to jeszcze jako tako wyglądają, ale na urządzeniach mobilnych - już niezbyt :?

Oneitatsu napisał/a:
Głupia moda i naśladowanie innych były jedynym powodem, przez który fora straciły popularność.


Racja. Poza tym można odnieść wrażenie, że na forach mniej było trolli oraz botów. Może dlatego, że nad każdym forum czuwał administrator, a nad takim Facebookiem czy Twitterem raczej nikt nie czuwa. Tylko algorytm.

Mam też nadzieję, że przez tą głupią modę YouTube nie straci popularności na rzecz rakowego TikToka...
 
     
BPL

Posty: 336
Wysłany: 19-11-2022, 14:21   

Czołem :D
_________________
ranking bukmacherów 2022
 
     
Przemo



Posty: 3147
Wysłany: 05-12-2022, 12:59   

Żyjemy, żyjemy. Ledwo ale żyjemy :-)
A co do forów w internecie to niestety to jest prawda. Nasz skrypt forum wymiata wszystkie inne z jednym tylko wyjątkiem - brak responsywności. Ale pewnie gdyby nie to, że fora zostały wyparte przez facebooka, blogi i inne systemy społecznościowe i projekt nie został wstrzymany to responsywność by się pojawiła.
Jak czasem mam przyjemność porozmawiać gdzieś, gdzie jest jakiś normalny skrypt forum to dyskusja tam to sama przyjemność. W przeciwieństwie do wszelkich innych wynalazków.
Przez to jakakolwiek merytoryczna dyskusja w sieci całkiem zanika i zostaje sam hejt i gadanie bzdur. Bo jak nie bardzo nawet wiadomo kto do kogo i o czym pisze no to ciężko o jakąś merytorykę :-)
Liczą się emocje, zasięgi a nie merytoryka i wartościowe informacje.
Ciekawe jest też to, że na przykład wiele stron internetowych ma cyklicznie problemy z kompatybilnością z najnowszymi przeglądarkami. Raz przestaje działać to raz tamto (wiem to z autopsji bo cały czas pracuję nad skyshopem).
A ten skrypt jak się wyświetlał 10 lat temu tak się do tej pory wyświetla bez żadnych poprawek :-)
 
     
Tommekk80



Posty: 4780
Wysłany: 13-12-2022, 00:27   

Aż się łezka w oku kręci, że fora do lamusa odchodzą - chociaż jak szukam czegoś i trafiam na forum, to jak Przemek pisze aż przyjemnie się gada. Pozdrawiam ;)
 
     
BRC

Posty: 245
Wysłany: 20-12-2022, 04:42   

Jestem wzruszony, Panowie.
 
     
Papi84

Posty: 4
Wysłany: 13-02-2023, 00:33   

O cholera moje konto jeszcze nadal mnie pamieta.
Siemka ludziska.
Bylem mlodym siurem jak pierwszy raz zlapalem stycznosc z php bb Przemo. A nawet nie pytajcie jaka podniete przezylem jak postawilem pierwsze forum. Czulem sie jak Bog internetu.
Choc projekt wyglada na porzucony zajmuje specjalne miejsce w moim sercu i tak juz pozostanie.

Moze kiedys znow zbierze sie fajna ekipa i razem podziala cos.
Rozumiem ze codziennosc sprawila ze brakowalo czasu, ale znow go bedziecie miec sporo. Dzieci dorosna, zona zacznie wkurzac i wtedy udacie sie do piwnicy by poklepac w klawiature jak za starych dobrych czasow.

Swoja droga przynam sie ze nigdy nie mialem konta na FB i ciesze sie z tego ze mialem je tutaj 😉
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
pBartnik

Posty: 8
Wysłany: 17-02-2023, 14:52   

Podczas zgłaszania posta na forum wyskakuje błąd:

Kod:
503
Service Unavailable
The server is temporarily busy, try again later!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę