phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
[Opinie] hekko.pl
Autor Wiadomość
yarpen!

Pomógł: 31 razy
Posty: 296
Wysłany: 19-11-2007, 18:22   [Opinie] hekko.pl



Czy mieliście styczność z tą firmą? Oferta naprawde ciekawa, bardzo tanie konta:
http://hekko.pl/oferta.html

Kilka słów o firmie:
Cytat:

Firma Hekkonet powstała w 2007 roku jako dostawca usług hostingowych. Na rynku tych usług działa obecnie wiele podmiotów lub osób prywatnych które oferują usługi hostingowe w bardzo niskich cenach, bez okresu testowego. Wiąże się to głównie z brakiem supportu i ciągłymi awariami co powoduje, że klienci tych firm są zawiedzeni i zmieniają usługodawcę co jakiś czas. Głównym celem Naszej firmy jest uzupełnienie luki między istniejącymi platformami hostingowymi i zapewnienie należytego poziomu usług, stabilności w działaniu oraz wsparcia techniczego. Wystawiamy faktury VAT.

http://hekko.pl/o_firmie.html

Od dzisiaj jest promocja, do każdego zakupionego pakietu domena gratis, więcej info:
http://hekko.pl/promocjaswiateczna2007.html
_________________
Oferuje pomoc przy:
1. Instalacja / Aktualizacja forum - Darmowe
2. Przenoszenie forum na inny serwer - Cena do uzgodnienia ( W granicach 20 zł )
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
SponsoringStron

Posty: 2
Wysłany: 20-11-2007, 19:09   

Mloda firma hostingowa, ceny/jakość ok
 
     
Speedo1544

Posty: 51
Wysłany: 17-01-2008, 22:30   

Wypowiem sie cos o tej firmie
Od 2-3 miesiecy mam tam swoje forum i bylem bardzo zadowolony znich ale od tygodnia jest tragedia co chwile nie da sie wejsc na forum a jak sie pisze do nich co sie dzieje to odpisuja ze jest wszystko ok :twisted: Nie polecam ich
 
     
M@arcin

Pomógł: 25 razy
Posty: 136
Wysłany: 17-01-2008, 23:34   

Szczerze to strona troche mnie zniechęca... Ja bym zastanowił się nad czymś innym.
_________________
Gość
Przeczytaj to jak afabet: B D J Q P =>smacznego :P
 
     
JereManU

Posty: 46
Wysłany: 03-04-2008, 13:18   

Podacie jeszcze jakieś opinie?
Z tego co słyszałem na innych forach, to wypowiadali się o nich bardzo pozytywnie... http://hostingi.webutd.com/hekko-pl/
Ostatnio zmieniony przez JereManU 01-07-2019, 01:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
fatherdirector

Pomógł: 87 razy
Posty: 472
Wysłany: 03-04-2008, 13:28   

Najlepiej jeśli sprawdzisz sam, udostępniają bezpłatny okres próbny.
 
     
tosiek


Pomógł: 109 razy
Posty: 1418
Wysłany: 18-09-2008, 07:07   

fatherdirector napisał/a:
udostępniają bezpłatny okres próbny

A po próbnym na inną zamuloną maszynę :)

Nie no a na serio ma ktoś tam stronę / forum ? Bo chbya lokalizacja serwerów jest w Polsce :)
A właśnie szukam czegoś co hostuje w rodzimym kraju.
_________________
Naprawa krzaczków oraz chińskich literek, przywracanie polskich znaków jak i przenoszenie forów to codzienność... wczorajszość i jutrzejszość.
tosiek - istota śmiertelna, potrafiąca umierać do trzech razy...
 
     
MisQL

Pomógł: 18 razy
Posty: 107
Wysłany: 18-09-2008, 07:15   

Tak, serwy mają bodajże w Gdańsku. Moja babcia (tak, babcia ;p), ma tam małą stronkę na php-fusionie i wszystko działa jak należy. Nie wiem jednak jak by było z jakimś większym forum.
_________________
Koronaserakereba tsuyoku nareru.
Hibi ga suru, shunkan ga suru, soshite hitobito to baka ga suru
 
     
Hekko


Posty: 2
Wysłany: 18-09-2008, 10:07   

Witam,
Opinia Speedo1544 jest z czasu gdy mieliśmy problemy ze sprzętem. Obecnie po przeniesieniu już w ostateczne miejsce takie problemy nie mają miejsca. Oczywiście zgodnie z ofertą gwarantujemy tylko 99,5% uptime co pozwala na brak działania przez ponad 3 godziny w miesiącu - pozostały czas gratyfikujemy Użytkownikom.
Obecna lokalizacja serwerów to Gdańsk. Po teście konta nie są przenoszone na inne serwery absolutnie.
 
     
JereManU

Posty: 46
Wysłany: 18-09-2008, 13:03   

Hekko, a te 3 godziny w miesiącu orientacyjnie, w których porach się zdarzają?
 
     
jaco1992

Pomógł: 10 razy
Posty: 220
Wysłany: 18-09-2008, 14:13   

JereManU, Ogólnie jak z sumujesz :D Nigdy nie wiadomo czy coś się zepsuje etc ;)
 
     
kornes

Posty: 12
Wysłany: 14-10-2008, 11:59   

mam na hekko.pl stronkę a w sumie to kila od przeszło pół roku i nie miałem przez ten okres większych problemów.
Ogólnie polecam, za jakość i cenę :)
 
     
rafamalk

Posty: 1
Wysłany: 05-11-2008, 16:06   

Mam u nich na serwerach kilkanaście stron jednak po ostatnim wyczynie przerywam wpsółpracę.

Po 1:
Obsługa klienta bardzo niemiła

Po 2:
Przez okres kilku godzin zostały zdjęte wszystkie moje strony. Po powrocie na około 5 zamias zawartości zaczęły pojawiać się błedy. Pomimo moich późb o posprzątanie po sobie, przywrócenie stron i profesjonalnie podejście administrator nakazał sobie za to zapłacić.

Po 3:
Częste przerwy w dostawie

Ogólnie: Nie polecam!
 
     
Mulczas

Posty: 18
Wysłany: 14-11-2008, 11:21   

Mam tam forum mozna luknąć www.4um.hekko.pl i jestem bardzo zadowolny.Mam tą opcję najtańszą na rok wykupiłem mam już 4miesiąc i bardzo dobrze sie pracuje
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
MagicalFire


Pomógł: 980 razy
Posty: 4353
Wysłany: 14-11-2008, 14:02   

Mulczas napisał/a:
Mam tam forum mozna luknąć www.4um.hekko.pl

nie reklamuj !! :evil:
jestem na jednym forum na tym hostingu fum często nie działa i to nie tylko mi
nie polecam tego hostingu
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę