phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z logowaniem
Autor Wiadomość
zicherka

Posty: 3
Wysłany: 29-07-2004, 21:28   Problem z logowaniem

AVE
Mam nastepujacy problem (siedze ciagle na necie od 10 rano aktualnie jest 21) i nie wiem gdzie blad. Instalacja by przemo idzie super, dzialanie by przemo super, nowi userzy dodawani sa super - mam tylko maly problem - przy instalacji podawalem moje dane (nazwa uzytkownika i haslo) podejrzewam ze to sa dane admionistratora forum (moge wchodzic do panelu administracyjnego) i wszystko by bylo super tylko ja nie moge sie zalogowac wpisuje dane z ekranu instalacji a tu nic, nawet zmienilem haslo (opca zapomnialem hasla) dalej nic. Czy konto uzytkownika podanego przy rejestracji rowniez musi byc aktywowane poprzez emajl? ja takowego nie dostalem (nie wiem czy to wina poczty czy tego majla by przemo nie wysyla czy tez go w ogule ma nie byc).
dodam tylko ze forum dziala na w2k server +SP4, php4,3,2, mysql4,0,13, IIS5

pozdrawiam i bardzo prosze o pomoc
zicherka
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Mistrz

Pomógł: 2 razy
Posty: 32
Wysłany: 29-07-2004, 21:43   

hmm może zarejestruj sie jeszcze raz i sprobuj sie zalogowac jezeli ci sie uda wejdz potem w phpMyAdmina tabela users(o ile pamietam) eytuj swoj nowy profil i zmien sobie user levels(albo cos w tym stylu) na 1. Albo zainstaluj jeszcze raz forum :wink:
 
     
zicherka

Posty: 3
Wysłany: 29-07-2004, 22:02   

AVE
w tabeli USER jest 1 na user level, instalowalem juz 7 razy te forum i nowe bazy w sql robilem, rejestrowalem sie kilka razy i tez zmienialem level w tabeli i nic. nie wiem gdzie może byc problem, IMHO by przemo gryzie sie z wingroza, a lina nie potrafie obslugiwac
THX za odpowiedz i pomoc
pozdrawiam zicherka
 
     
Widmo



Pomógł: 180 razy
Posty: 2435
Wysłany: 29-07-2004, 22:09   

Cytat:
Czy konto uzytkownika podanego przy rejestracji rowniez musi byc aktywowane poprzez emajl?


nie
_________________
Potrzebujesz pomocy?
 
     
Crack



Pomógł: 136 razy
Posty: 1442
Wysłany: 30-07-2004, 12:57   

Sprawdę cookies, wyczy?? cookies. Ja miałem przez pewien czas to samo na swoim kompie.
_________________
[ DumpLoader 1.0 ] [ Spider Friendly 1.3.12 Google Sitemaps 1.4 ]
[ Tanuki: recenzje anime | forum ]
 
     
zicherka

Posty: 3
Wysłany: 30-07-2004, 23:07   

AVE
CRACK powiem tylko tyle "JESTES WIELKI"
100X thx to dziala ja od wczoraj robilem reinstalacje systemu i wszystkiego innego i jeszcze 5 razy instal by przemo, a tu krutka odpowiedz OK THX wszystkim, ktorzy mi pomogli jestescie wielcy ale crack i tak najwiekszy
pozdrawiam
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę