phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
[opinie] ovh.pl / ovh.com
Autor Wiadomość
warna



Pomógł: 475 razy
Posty: 2335
Wysłany: 06-01-2008, 19:24   

Posiadam ten pakiet, nieźle się sprawuje. Wysyłanie maili przez forum działa (nie ma smtp). Wadą, którą odczuwa mój serwis i forum jest praktycznie niemożliwe wykonanie kopii przez Panel Administracyjny (skrypt php może się maksymalnie 30 sekund wykonywać) i dostaję Error 500. Do takich kont powinni dawać większy czas. Kolejnym minusem jest cholernie mały rozmiar bazy danych (40MB :| ) i żeby sobie powiększyć do 100MB na rok trzeba dodatkowo zapłacić ~290zł (co łącznie z kosztem samego serwera daje ~490zł na rok).

Sowaowl napisał/a:
Da sie jakos zmienic na oplaty kwartalne chociazby?

Napisz na pomoc@ovh.pl. W ciągu kilku minut powinieneś mieć odpowiedź :)
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
super_kurczak

Posty: 18
Wysłany: 19-04-2008, 13:43   pomyje

wylewają pomyje, otóż modernizacja kont darmowych trwa już ponad dwa tygodnie,
prace nie posuwają sie do przodu wcale. można to obserowować tutaj:
http://prace.ovh.pl

i teraz nie mozna dostać sie do ftp, nie mozna zalogować sie do forum.
na pytanie do biura obsługi "co sie dzieje" odpowiadają "prace trwają"
żenada
nie polecam nikomu

PS. Dobra, wreszcie zaczęło działać. Zobaczymy jak długo

// radzę korzystać ze słownika
Ostatnio zmieniony przez shqvarny 20-04-2008, 22:28, w całości zmieniany 4 razy  
 
     
maus


Pomógł: 1 raz
Posty: 61
Wysłany: 19-04-2008, 13:52   

Kupowałem tam domene :)
Szybko profesionalnie, fakturka na mail, hosting gratis (baza 25mb dlatego odpada dla mnie)
ale polecam
daje 6/6
_________________
Nie pomagam na gadu-gadu, pisząc do mnie spodziewaj się tytułu 'zablokowany'.
 
     
pikarel


Posty: 22
Wysłany: 01-05-2008, 17:35   

Ja tez mam u nich jedną domene i do tego hosting gratis przestrzeń dyskowa to 1gb i
25 mb na baze.

Jestem z nich zadowolony szybka pomoc w razie problemów, forum działa szybko jak narazie bezawaryjnie.

za 12zł można mić 2 domeny pl i hosting tak jak wyżej.
polecam
 
     
strus


Pomógł: 66 razy
Posty: 547
Wysłany: 01-05-2008, 18:53   

Cytat:
żenada
nie polecam nikomu


Zenada to jest to iz uzywasz darmowego konta a zachowujesz sie jakbys placil bajonskie sumy ;) Jak dziala to nic nie mowisz, ale niech tylko darmowka sie na chwile zwiesi/wylaczy to juz zenada i padaczka.

Ja bede sie upieral ze ovh jest zajebiaszcze:) Przynajmniej w kwestii dedykow;)
_________________
if(DobaZegarowa>24) cout<<"Z checia Ci pomoge!"; else cout<<"Fuck OFF and Find OUT it yourself.";
 
     
Friend


Pomógł: 4 razy
Posty: 62
Wysłany: 04-05-2008, 21:31   

Ja ostatnio miałem u nich dedyka. Wszystko pieknie, server dziala w razie potrzeby pomoc odpisuje w ciagu kilku godzin. Poza tym za dosc mala cene maja naprawde fajny sprzet i czeste promocje. Niedawno wprowadzili takze nowosc czyli RPS, dla tych ktorzy nie wymagaja wiele a chcieli by sie 'pobawic' z dedykiem jest to naprawde fajna opcja. http://www.ovh.pl/produkty/rps1.xml

Wg. mnie to najlepsza firma oferujace servery dedykowane, polecam.
 
     
strus


Pomógł: 66 razy
Posty: 547
Wysłany: 05-05-2008, 11:45   

RPS hmm to juz lepiej wziasc najtanszy dedyk za 97 zl + opcja raid za 40 dodatkowo dla chetnych i wystarczy Ci na duze forum na luzie. W tej chwili OVH dowalilo opcje reloaded, niedosc ze servery sa tansze to lepsze parametry maja.

My dzisiaj zmienilismy na:
http://www.ovh.pl/produkty/superplan2008raid.xml

Po prostu miod.. tak jak mowie.. niedosc ze bedzie taniej to jeszcze lepszy server dostalismy od poprzedniego.
_________________
if(DobaZegarowa>24) cout<<"Z checia Ci pomoge!"; else cout<<"Fuck OFF and Find OUT it yourself.";
 
     
fx

Posty: 2
Wysłany: 06-05-2009, 16:25   

Witam.

Przeglądając różne oferty hostingu zauważyłem , że OVH oferuje serwery RPS za niecałe 50 PLN/mc . Do tej pory mam stronę i forum na serwerze wirtualnym START w superhoście i zastanawiam się nad zmianą ponieważ forum nagle zaczęło generować zbyt duże obciążenie dla procesora, dlatego szukam czegoś przyjaźniejszego. Czy ktoś korzystał z tego serwera (RPS) ? Jak się sprawują ?

Mam forum z kilkudziesięcioma aktywnymi użytkownikami (w sumie około kilkuset użytkowników) i kilkadziesiąt postów dziennie + strona z bazą danych generowaną dynamicznie z bazą danych MySQL + trochę podstron statycznych i do tego dużo zdjęć i video we flashu. Jak na razie to około 3 GB, ale cały czas rośnie. Czy taki najprostszy serwer (http://www.ovh.pl/produkty/rps1.xml) poradzi sobie z tym ?

Pozdrawiam
 
     
Bucu


Pomógł: 487 razy
Posty: 2127
Wysłany: 06-05-2009, 16:33   

co do ovh, swego czasu u nich byly problemy z dedykami. Placac kilkaset zl za dedyka
CodeDuo2.4ghz, 8GB ram, 2x250GB wszystko gralo do momentu kiedy swego czasu nie zaczely sie pingi rzędu 200-1000 i straty pakietów... Nie wiem jak jest teraz, ale jesli chodzi o dedyki to o wiele lepiej sie sprawdziło u mnie serwerydedykowane.pl i host.atm.pl.
_________________
Zanim napiszesz głupi temat, zapoznaj sie z FAQ
Pisanie / Instalacja Modyfikacji / For / CMS , przenoszenie For / CMS / Baz Danych (odpłatnie) - Osoby zainteresowane Proszę o kontakt GG.
Przez GG Pomagam tylko odpłatnie!
 
     
MagicalFire


Pomógł: 980 razy
Posty: 4353
Wysłany: 06-05-2009, 17:34   

fx napisał/a:
Czy ktoś korzystał z tego serwera (RPS) ? Jak się sprawują ?

no ja tez sie zastanawiam nad tym pakietem
_________________
nie za takie Przemo walczyliśmy
 
     
strus


Pomógł: 66 razy
Posty: 547
Wysłany: 08-05-2009, 20:25   

Bucu napisał/a:
co do ovh, swego czasu u nich byly problemy z dedykami. Placac kilkaset zl za dedyka
CodeDuo2.4ghz, 8GB ram, 2x250GB wszystko gralo do momentu kiedy swego czasu nie zaczely sie pingi rzędu 200-1000 i straty pakietów..


Nigdy podobnej sytuacji nie mialem a server dedykowany mam juz ladne kilka lat.. i to ten z wyzszej polki ;)
_________________
if(DobaZegarowa>24) cout<<"Z checia Ci pomoge!"; else cout<<"Fuck OFF and Find OUT it yourself.";
 
     
MagicalFire


Pomógł: 980 razy
Posty: 4353
Wysłany: 08-05-2009, 20:37   

strus, możesz mi powiedzieć jakie serwer masz i jakie obciążenie procesora generują twoje fora ??
_________________
nie za takie Przemo walczyliśmy
 
     
strus


Pomógł: 66 razy
Posty: 547
Wysłany: 09-05-2009, 10:52   

MagicalFire napisał/a:
strus, możesz mi powiedzieć jakie serwer masz i jakie obciążenie procesora generują twoje fora ??


W tej chwili ten
http://www.ovh.pl/produkty/superplan_max.xml

A obciazenie jest znikome.. rzeklbym nie zauwazalne.. nigdy nawet nie sprawdzalem gdyz nie mialem takie potrzeby :) biorac pod uwage ze stoi na tym serverze kilkadziesiat stron (glownie w php/mysql) + chyba 7 lub 8 for, server csa i inne podobne uslugi jak shoutcasty, teamspeak itd
_________________
if(DobaZegarowa>24) cout<<"Z checia Ci pomoge!"; else cout<<"Fuck OFF and Find OUT it yourself.";
 
     
Mich@ł


Pomógł: 199 razy
Posty: 1704
Wysłany: 09-05-2009, 13:21   

OVH to bardzo dobry wybór jeżeli chodzi o stosunek cena/jakość ;)

Mam u nich serwerki z serii kimsufi.pl i wszystko ładnie śmiga ;)

Na www.kimsufi.pl są serwerki za niecałe 100 zł miesięcznie, też dobre rozwiązanie na "duże" fora ;)
_________________
==> Mich@ł <==
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
rybek

Posty: 8
Wysłany: 10-04-2010, 16:10   

Czy obecnie możecie polecić OVH czy raczej odradzacie :?:
Mamy tam kimsufi na serwery gry itd. a teraz zastanawiamy się nad hostingiem dla serwisu na odrębnym serwerze w OVH.

Moje pytanie może się wydać niektórym nie do końca zrozumiałe, ale po tym co ostatnio się dzieje wolę wszędzie sprawdzić, poczytać niczym podejmę decyzję. Z serwerem dedykowanym ostatni rok nie było problemów, jednak czytam ich forum i raczej jestem na bieżąco w "sprawach firmy".
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę