phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
[opinie] ovh.pl / ovh.com
Autor Wiadomość
patrick

Pomógł: 159 razy
Posty: 1900
Wysłany: 23-03-2005, 14:49   [opinie] ovh.pl / ovh.com

Je jestem ciekawy co powiecie na temat tego hostingu. Nie jest to polski hosting lecz wchodz do polski cale data center maja w paryzu. Ich oferta to domeny konta hostingowe oraz serwery dedykowane ..

Sami spr oferte http://ovh.pl ( strona jeszcze może nie jest dokonczona ) i http://ovh.com

Sam tam posiadam swoje forum i to jest raport alerty z tygodnia
Kod:

Alertra - Weekly Monitoring Report
All Times US/Eastern
 
Device    NEW
Protocol    HTTPb
URL   http://hhforumm.info
Frequency    Every 5 Minutes
Status    UP Since 2005-03-18 05:58:37
 
Date    Outages    Downtime    Uptime%
2005-03-18 Fri    0    0 hrs, 0 mins, 0 secs    100.000%
2005-03-19 Sat    0    0 hrs, 0 mins, 0 secs    100.000%
2005-03-20 Sun    0    0 hrs, 0 mins, 0 secs    100.000%
Week Summary    0    0 hrs, 0 mins, 0 secs    100.000%


ocencie sami :wink:
Ostatnio zmieniony przez shqvarny 12-02-2006, 19:22, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
-=mrock=-


Posty: 42
Wysłany: 23-03-2005, 21:21   

To napewno odstrasza (przykład z pakietu profesjonalnego):
Cytat:
- 25 baz MySQL (maks. 50 MB każda)


żeby płac?c 69,90PLN/mies mieć takie ograniczenie, to troche przesada :/
_________________
-=mrock=-
 
     
patrick

Pomógł: 159 razy
Posty: 1900
Wysłany: 23-03-2005, 21:33   

-=mrock=- napisał/a:
żeby płac?c 69,90PLN/mies mieć takie ograniczenie, to troche przesada :/

czy to jest duze ograniczenie ... :?

Niewiem z tego co slyszalem oni chca by baza miescila sie w obszarze pamieci ram ...
Ooo masz cytat z innego forum
Cytat:
Jezeli baza jest > 50Mb, to idzie na inny serwer z 8CPU i 8Gb RAM.
:wink:
 
     
MaksymW

Pomógł: 2 razy
Posty: 14
Wysłany: 12-02-2006, 16:50   [opinie] ovh.pl

Witka

Co sądzicie o hostingu wraz z domenami na http://www.ovh.pl ? Według mnie jest naprawdę godny polecenia, mam tam hosting wraz z domeną .info i jestem pod wielkim wrażeniem. Obsługa naprawdę świetna, natychmiastowa, do tego cena. .info i .pl mają promocje, iż dostajesz do nich serwer 1000gp. Jest jedna wada tego hostingu... Ma limit połączeń sql na raz (3).

czekam na Wasze opinie ;)
_________________
... I wiesz co w życiu robic :)
Ostatnio zmieniony przez shqvarny 12-02-2006, 19:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
BPL

Pomógł: 52 razy
Posty: 336
Wysłany: 12-02-2006, 16:53   

http://www.webhostingtalk...-about2133.html

http://www.forum.webhelp.pl/viewtopic.php?t=94739
_________________
ranking bukmacherów 2022
 
     
MaksymW

Pomógł: 2 razy
Posty: 14
Wysłany: 12-02-2006, 16:56   

Więc z tych postów na tamtych forach wynika, że warto. Czekam na opinie innych...
_________________
... I wiesz co w życiu robic :)
 
     
niczeq


Pomógł: 17 razy
Posty: 171
Wysłany: 12-02-2006, 17:09   

http://www.przemo.org/php...pic.php?t=21753

http://www.przemo.org/php...opic.php?t=9810


mam tam serwerek i jestem bardzo zadowolony ;-)
szczególnie jeżeli chodzi o kontakt ;-)
mailowy i telefoniczny :)
_________________
ważny jest skutek, lecz ważniejsza przyczyna...

Potrzebujesz porządnego hostingu??? Skontaktuj się ze mną przez PW
 
     
MaksymW

Pomógł: 2 razy
Posty: 14
Wysłany: 12-02-2006, 17:19   

Nio dokładnie jak ja ;) Kontakt pierwsza klasa.
Myśle że znamy już opinie, moja ocena 9,5/10 !

Pozdrawiam...
_________________
... I wiesz co w życiu robic :)
 
     
angry_blonde


Posty: 1
Wysłany: 17-03-2006, 21:52   

ja również mam pakiet ovh.org, i to jest naprawde dobra firma, bez reklam, bez żadnych gwiazdek. niezdecydowanym polecam :)
 
     
bibus

Pomógł: 1 raz
Posty: 24
Wysłany: 19-03-2006, 13:01   

Witam, tak wiec mam forum na tym serwerze a dokładnie 1000gp i jest pewnien problem z forum 1.12.4... Wszystko pięknie ładnie ale "Strona wygenerowana w 2.85 sekundy. Zapytań do SQL: 10" w szczycie czasem jest ponad 10sec :/ . Forum ma 309 userów i ponad 1200 postów, baza zajmuje 3.32 MB... Pozdro
_________________
Pozdro dla Ciebie Gość &
dla wszystkich from phpBB by Przemo!

Sebastian----->bibus
 
     
Bigbluee

Posty: 52
Wysłany: 05-05-2006, 11:37   

To ja wbije szpilke w ten hosting z 2 powodów.
Stało(bo już nie stoi) tam forum i bardzo mocna strona www, która wymagała mocnego serwera. Przy większym obciążeniu wyskakiwał co chwila komunikat o przeładowaniu serwera, a konfig serwa nie był słaby jak i koszty były niemałe. Wieczorami praktycznie moznabyło oglądac napis o przeładowaniu serwa, zamiast przeglądać strone. Co ciekawe, forum kazano wyłączyć bo generowało za duży ruch i podobno wysyłało jakieś maile (lol). Ostatnio były nawet cuda z płatnościami jak firmie sie coś pomyliło i odłączyła serwer z prestensjami ze nie jest opłacony, po czym po wysłaniu potwierdzenia przelewu wszytsko wróciło do normy z wytłumaczeniem że na początku miesiaca nikt nie zaksięgował....(a wyłaczyć to akórat maił kto...ciekawe) Krótko mówiąc, jeśli ktoc chce miec coś więcej niż forum, niech unika OVH.PL. Doszły mnie róznież słuchy, podpina się czasami pod 1 serwer kilka umów i potem wszystko chodzi jak chodzi. Nie zdziwiłbym sięgdyby było tak w tym przypadku, bo na zamówionej konfiguracji nie miało prawa być problemów :)

Podsumowując. Na samo forum można wykupić hosting, na coś wiecej nie warto tracić nerwów.
 
     
niczeq


Pomógł: 17 razy
Posty: 171
Wysłany: 05-05-2006, 15:20   

niczeq napisał/a:
mam tam serwerek i jestem bardzo zadowolony ;-)
szczególnie jeżeli chodzi o kontakt ;-)
mailowy i telefoniczny :)


cofam to co napisalem :roll:
jak tylko uzbieram troche kasy to na 99% sie przenosze na inny server....
od jakiegos czasu (pod koniec kwietnia sie to wszystko zaczelo) jest pelno problemow z ovh...
zaczynajac od niezbyt aktualnej wersji mySQL, przez ciagłe problemy z domenami, ftp a teraz nawet i WWW konczac na tragicznym kontakcie
telefon = cisza...
maile = cisza...

(pomijam fakt ze jest majowka itd... ale zaczelo sie to przed majowka.. zobaczymy jak bedzie w przyszlym tyg...) anyway... zawiodlem sie na ovh...
zreszta.... na forum ovh mozna uzyskac pomoc... ale czasami po kilku dniach/tygodniach ;] wiec nie wiem czy warto czekac na odp. bo czasami w ogole jej uzyskac nie mozna :/
_________________
ważny jest skutek, lecz ważniejsza przyczyna...

Potrzebujesz porządnego hostingu??? Skontaktuj się ze mną przez PW
 
     
_Hideki_

Posty: 2
Wysłany: 09-05-2006, 18:16   

ja mam mieszane uczucia. ogolnie sama oferta mi sie podoba i na dluzsza mete nie moge wiele temu hostingowi zarzucic, ale jest kilka zgrzytow:
1. brak kontaktu
gdy zarejestrowalem konto i czekalem na mejla aktywacyjny, nie moglem sie go oczywiscie doczekac. po 30 godzinach oczekiwan napisalem w koncu mejla. 3 dni bez odpowiedzi, wiec musialem tymczasowo wskoczyc na inne darmowe serwery (zmuszony bylem w ogole szukac serwera, bo 21 marca przekroczylem limit miesieczny, przy czym moja strona nie oferuje nic do sciagania z serwera, nawet grafik - zbyt duza popularnosc dala 10 dni bez mojej strony w necie...). na darmowych sie troche pomeczylem, az w 8 dn po wyslaniu mejla przyszla odpowiedz i konto zostalo uruchomione
2. slabe serwery
czasami, gdy wchodze na swoja strone, zamiast ramki z niusami wyswietla mi sie komunikat, ze ten skrytp (nius w php) nie moze zostac wykonany, bo za bardzo obciaza procesor...
3. brak informowania o zmianach
gdy zakladalem konto w ovh, dostalem tylko login i haslo. od niedawna jest cos takiego, jak nic-handle. napisali, ze rozeslali do kazdego zarejestrowanego w ovh mejla z jego nic-handle. do mnie taki mejl nie dotarl. do panelu zarzadzania wejsc nie moge... zrobilem sobie ten nic-handle i co? i nic - moge zalozyc co najwyzej nowe konto, a do starego nadal nie mam dostepu. teraz tylko z obawa patrze, czy niedlugo nie strace rowniez dostepu do ftp, bo wtedy to by juz byla masakra...
 
     
niczeq


Pomógł: 17 razy
Posty: 171
Wysłany: 10-05-2006, 01:59   

_Hideki_, to napisz na pomoc@ovh.pl ;)
u mnie sprawa sie wyjasnila... dlugi weekend i dlatego troche opoznialy sie maile...
ale juz wszystko wrocilo do normy ;)
lacznie z serverami... ;)
_________________
ważny jest skutek, lecz ważniejsza przyczyna...

Potrzebujesz porządnego hostingu??? Skontaktuj się ze mną przez PW
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Bigbluee

Posty: 52
Wysłany: 12-05-2006, 00:01   

niczeq napisał/a:
lacznie z serverami...

To nie wróciło od 3 miesiecy do normy
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę