phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
[opinie] thc.net.pl
Autor Wiadomość
patrick

Pomógł: 159 razy
Posty: 1900
Wysłany: 02-02-2005, 11:56   

heh i zjawil sie gl admin 8)
Nie ale serwer jzu ladnie chodzi wczoraj bawilem sie ftp, niepowiem jak na lanie :shock:
Ale chodzi juz ladnie, chwilowo bez avari :wink:
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
patrick

Pomógł: 159 razy
Posty: 1900
Wysłany: 03-02-2005, 22:16   

ejjj wlasnie wiem wrzucilem pliki na ftp okolo 17 poszlo jak na lanie :D , i po wrzuceniu chcialem instalnac forum i poszlo :cry:
 
     
AWS


Posty: 14
Wysłany: 03-02-2005, 22:26   

patrick, koło 14.00 wysiadło im MySQL...ale reszta chodziła. A koło 19.00 siadło wszystko. Nawet ich strona domowa nawet sie waln??a.

Tylko wiesz, problem jest taki, ze sponsor nam zalatwil tzn. oplaci? na rok na thc....
Dlatego jestem troche :? :?
 
     
patrick

Pomógł: 159 razy
Posty: 1900
Wysłany: 03-02-2005, 22:32   

AWS napisał/a:
Tylko wiesz, problem jest taki, ze sponsor nam zalatwil tzn. oplaci? na rok na thc....

No i co ehh ja tam dostalem konto za free, zaloaylem testa i akurat byla promocja i mnie wylosowali 8) i dostalem 60 mb za free :mrgreen:
 
     
Noose
Gość
Wysłany: 03-02-2005, 23:25   

Siadl nam kontroler SCSI i to na amen... jutro bedzie wstawiony zapasowy i wyjdzie czy siadl tylko kontroler czy poszlo dalej.... jak poszlo dalej to przeniesiemy sie na inny serwer. nowy jest zamowiony, ale jeszcze nie doszedl :?
 
     
Gość

Wysłany: 03-02-2005, 23:33   

Kontroler raid padł nam w serwie
 
     
tom_wawa


Posty: 18
Wysłany: 04-02-2005, 23:33   

to w koncu jak jest z tym hostingiem :?: dobre czy zle :?: dziala czy nie :?: godne polecenia :?:

Myslalem aby zalozyc ale sie waha]am
_________________
Siema Gość
 
     
patrick

Pomógł: 159 razy
Posty: 1900
Wysłany: 04-02-2005, 23:36   

tom_wawa, ohhh chlopaki staraja sie jak moga, narazie sprawdzaja caly serwer :wink:
Ale niepowiem i tak ma najszybszego ftp :shock:
 
     
AWS


Posty: 14
Wysłany: 06-02-2005, 14:01   

tom_wawa, ja tez moge thc.net.pl poleci? mimo ostatnich awarii. Przede wszystkim jest bardzo szybki na wszystkim :!:
A admini nawet sa spoko, odpiszę na maila jak czlowiek ma jaki? problem.
No i najważniejsze... cena... nikt nie ma za taki pakiet tak niskich cen.
mają sensowne transfery np. do 100 MB daj? 8 GB na miesiąc... u konkurencji ?rednio 4 GB (a to zdecydowanie za mało na moje forum 800 userów, i mas? postów).

Pozdro
:mrgreen: :wink:

edited by shqvarny :arrow: pisz bardziej zrozumiale, poprawniej gramatycznie i ograniczaj ilość kropek do 10 na linijk? :!:


Gramatyka ... :lol:


ot ciekawostaka........ dodam, że mi forum padło

Cyt z SB na forum.thc.net.pl
Cytat:

Nie 16:38] rtsgames: ostatnio zauważyłem ,że na większości stron na serwerze thc następi?y włamania.
[Nie 17:14] SlashBeast: jakie wlamania ?
[Nie 17:28] rtsgames: ktoś chce zareklamowa? swoją stronke i się włamuje pokoleji na strony tych co wykupili serwer w thc.
[Nie 17:42] SlashBeast: możesz podac linki ?


:roll:
 
     
CEGLAR


Posty: 35
Wysłany: 01-03-2005, 18:06   

jeszcze nie wiem dużo o tym serwerze, ale w?a?nie kompiuje na niego dane. jest jeden minus, c??sto mnir ozła?cza jak się ??cze przez FTP:(
_________________
http://komp.one.pl << zobacz Gość
 
     
CEGLAR


Posty: 35
Wysłany: 02-03-2005, 00:09   

jeśli chcecie zobaczyć jak ?miga forum na tym serwerze to zapraszam www.kik.thc.net.pl :)
_________________
http://komp.one.pl << zobacz Gość
 
     
CEGLAR


Posty: 35
Wysłany: 02-03-2005, 15:51   

Od dzisaij THC podnosi ceny (2 marca)! Ja na szczę?cie konto tam założyłem 1 marca :P to się jeszcze załapałem na niższe ceny :) :D
_________________
http://komp.one.pl << zobacz Gość
 
     
Gość

Wysłany: 05-03-2005, 14:04   

niskie ceny nie swiadcza o tym czy hosting jest dobry czy zly.
 
     
Go¶ć
Gość
Wysłany: 19-03-2005, 13:43   

Moim zdanie hosting do kitu - admini sa niekompetentni. Nie potrafi? prostych spraw należycie rozwiąza?, w dalszym ciągu są problemy z mailami do wp.pl, Uwałaj? oni że są bo?kami, a to przecież my płacimy i rządamy. Zresztą podsumowując Niepolecam ich wg. mnie sa niekompetentni
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
shqvarny



Pomógł: 22 razy
Posty: 513
Wysłany: 20-03-2005, 16:06   

bardzo szybki FTP, poza tym niestety coraz mniej ciekawego oferuj? :-/ ze wzglądu na liczne problemy thc.net.pl trafi? na nasz? czarn? listą :evil:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 9
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę