phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
[opinie] thc.net.pl
Autor Wiadomość
k-meal


Posty: 44
Wysłany: 14-12-2004, 01:36   [opinie] thc.net.pl

Witam!
Co sadzicie o tym serwerze? Jest godny polecenia?
Pozdrawiam.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
shqvarny



Pomógł: 22 razy
Posty: 513
Wysłany: 14-12-2004, 09:56   

:lol: wlasnie mialem napisac ten temat :P

Główne plusy:
:arrow: niska cena
:arrow: brak ogranicze? związanych z sql
:arrow: bardzo sensowny bandwitch
:arrow: szybka i sprawna pomoc (admini mili, a odpowiedzi w większości max. do 2 godzin)
:arrow: 5-dniowy okres testowy
:arrow: szybki i pewny transfer
:arrow: niezawodność

Minusy:
:arrow: tylko 3 opcje hostingu do wyboru
:arrow: brak spisu usług dodatkowych (przy wysokim bandwitchu, braku jakichkolwiek ogranicze? dotyczących MySql, PostgreSQL, SSI, Perla, Apache'a, FTP, a tak na dobr? sprawę ograniczeniami są tylko własne możliwości finansowe, to nie powinno przeszkadza?)

pominąłem jakieś ważne zalety czy wady :?: :>

pojawiły się tu topici dotyczące niedostępności i awarii - usunąłem, bo troszkę dra?ni mnie głupota ludzka. uptime 97.932% (z ostatnich 125 dni), więc albo ktoś jest osłem i pisze takie rzeczy, albo miał wielkiego farta :]

oto co piszę na jego temat na KassArcie
Ostatnio zmieniony przez shqvarny 21-02-2005, 21:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
SIMtel


Pomógł: 60 razy
Posty: 581
Wysłany: 15-12-2004, 14:25   

Mi się nie podoba ich domena :roll:
 
     
k-meal


Posty: 44
Wysłany: 15-12-2004, 16:53   

Czemu Ci sie nie podobać
 
     
shqvarny



Pomógł: 22 razy
Posty: 513
Wysłany: 15-12-2004, 18:15   

drobny apel :arrow: zachowaj chociaż resztki poważności... a jak się nie podoba to zarejestruj darmow? info na ww.lh.pl i nie pisz głupot... :]
 
     
SIMtel


Pomógł: 60 razy
Posty: 581
Wysłany: 19-12-2004, 17:34   

shqvarny napisał/a:
drobny apel :arrow: zachowaj chociaż resztki poważności... a jak się nie podoba to zarejestruj darmow? info na ww.lh.pl i nie pisz głupot... :]


A jak ktoś niechce zarejestrowa? żadnej domeny to pozostaje mu thc.net.pl :cry:
Jakbyś wiedział co oznacza THC to był zrozumiał - są osoby które tego nie toleruj? :wink:
 
     
shqvarny



Pomógł: 22 razy
Posty: 513
Wysłany: 19-12-2004, 21:46   

wiem co to znaczy thc, ale nie widz? w tym problemu - jest przecież tyle aliasów czy chociałby darmowe info, że to nie jest żadn? niedogodności?. a tak w ogóle to jeśli już to lepiej palic marihuan? niż papierosy - mniej szkodliwe :arrow: potwierdzone na podstawie 50 lat bada? ?wiatowej organizacji zdrowia (WHO?)
 
     
krzysiek487


Posty: 5
Wysłany: 20-12-2004, 09:15   

A nie wiecie dlaczego od wczoraj thc wogóle nie działał Wykupiłem u nich konto THC200 i mam tam postawion? stronk? klasową i forum ( www.sobieski.thc.net.pl :mrgreen: ).

Ma ktoś może do nich zanotowany numer telefonu, to bym przedzwoni? i zapytań co się stało (no niestety ja nie zanotowałem danych z "Kontakt", a w mailach, które oni wysyłaj? nie podali)

Z góry THX.
 
     
patrick

Pomógł: 159 razy
Posty: 1900
Wysłany: 20-12-2004, 12:05   

sqwarny, mowiles ze hosting jest nizazwodny, nawet skasowales moj post w ktorym napisalym iz tez mial kiedys avarie ale nic. Widzisz serwer chyba poszedl . Albo zwineli interes(firma "krzaczek" tak to sie nazywa chyba ) :wink:
 
     
shqvarny



Pomógł: 22 razy
Posty: 513
Wysłany: 20-12-2004, 12:26   

wywaliłem, bo był napisany tak jakby to był jaki? ?art (było to sugerowane)...uptime zresztą sami widzicie, a na forach nic nie znalazłem... przzynaje, że chwaliłem, bo wady ciężko było znaleźć.
poczekamy-zobaczymy... teraz jestem w szkole, więc nie bardzo mogę przedzwoni? czy przez gg... mam nadzieję, że nie krzaczek, bo w przeciągu ostatniego kwarta?u wyrosli na liderów w tanim hostingu...

wróciłem i od razu usiadłem, żeby się czegoś dowiedzieć... oto co piszę na KasArcie:
Kod:
Witam!

Sprawa jest bardzo powazna. Pewien user wysylal straszne ilosci spam'u ( okolo miliona ). Do the planet ( naszej serwerowni ) dzwonilo nawet yahoo, ze jest spam z jednego z kont naszego serwera. The planet niewiele myslac odlaczylo nam dostep do serwera.

Sprawa jest ogolnie bardzo niemila :/ The planet w dodatku ma tak genialnie, ze serwer może byc uruchomiony tylko za zgoda kierownika. A kierownika nie ma od czasu zablokowania naszego serwera.[

Czekamy na reakcje the planet ( pioklo caly czas wydzwania do stanow w tej sprawie ).

Zamowilismy pare dni temu serwer nowy ... i teraz przez to, ze byl taki spam zmiana serwera na szybszy ( 2x xeon 2,8ghz, 2gb ramu, dyski scsi ) stoi pod znakiem zapytania, poniewaz nie wiadomo czy nie bedziemy miec jakiejs kary za taki spam.

Jak sie dowiem czegos wiecej, bede pisal.

LINK do tematu

nie krzaczek (do czego i tak nie dojdzie - kto by podawać nip, wystawiać faktury itp., a potem z dnia na dzień się zwin?? mając w perspektywie policj? na karku :?: ), ale różowo też nie jest... trzeba mieć nadzieje, że sytuacja zostanie szybko ustabilizowana. no cóż - pierwsza awaria i to niestety przez głupot? usera thc

ps. shqvarny, a nie sqwarny czy jaki? inny twór...
 
     
shqvarny



Pomógł: 22 razy
Posty: 513
Wysłany: 21-12-2004, 19:23   

od jakiego? czasu działa... myślałem, że ktoś o tym napisać, ale skoro nie to dopiero ja :P
pierwsza awaria i mam nadzieje ze ostatnia
 
     
patrick

Pomógł: 159 razy
Posty: 1900
Wysłany: 21-12-2004, 19:32   

shqvarny napisał/a:
uptime 97.932% (z ostatnich 125 dni)


no i teraz im spadl uptime
Kod:
Total Uptime: 95.683%

ps. ale mieli pecha :mrgreen:
 
     
nasedo



Pomógł: 318 razy
Posty: 1895
Wysłany: 26-12-2004, 17:21   

Wzialem ten hosting na testowanie ale chyba go nie kupie bo sie do cPanela przyzwyczailem :mrgreen: Serwer nie jest najszybszy.. przynajmniej mi nie odpowiada.. no i to kodowanie w direct adminie :?
_________________
Wejdź na Najlepsze forum wielotematyczne. Skazzza czeka na Ciebie 8)
Pomoc tylko na forum. Nie pisz do mnie na gg/PW/e-mail chyba, że sam Cię o to poproszę.
 
     
patrick

Pomógł: 159 razy
Posty: 1900
Wysłany: 26-12-2004, 17:27   

hmm tez go wzielem na testy ale Wielki plus dla niego to dostep przez shh :wink:
ps. mysle nad zakupem jego :roll:

Hmm nawet fajnie ekg chodzi na nim, zostawailem na testy sesje nocna i pieknie :wink:
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
patrick

Pomógł: 159 razy
Posty: 1900
Wysłany: 06-01-2005, 13:33   

teraz thc.net.pl padl kompletnie odcieli im serwer wczoraj i do dzis nic neidziala :lol:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę