phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
[Opinie] HostPower.pl
Autor Wiadomość
Hawlett

Posty: 3
Wysłany: 02-06-2008, 20:45   [Opinie] HostPower.pl

Kod:
http://www.hostpower.pl/

Firma działa od kwietnia 2007
Oferta na allegro (nie jest to oferta typu "bez limitu transferu, baza MySQL, tylko 4,99!")
Kod:
http://allegro.pl/show_item.php?item=371642639


Ma ktoś jakieś doświadczenia z tym, moim zdaniem dobrze rokującym, hostingiem?
Jakie są wasz opinie? ;D
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
MurcieFan

Posty: 12
Wysłany: 24-06-2008, 11:17   

czy ktos ma tak konto??

oferta wydaje sie byc super
 
     
Help-me

Pomógł: 17 razy
Posty: 127
Wysłany: 24-06-2008, 14:26   

to prawda, oferta niczego sobie, trzeba sie zapytac moze tych co wylicytowali
_________________
Gość bądź człowiekiem daj --->..Kartofla :mrgreen:
 
     
MurcieFan

Posty: 12
Wysłany: 24-06-2008, 20:54   

przydla by sie jakas opinia bo chce u nich 3 fora postawic

[ Dodano: 25-06-2008, 11:30 ]
niewierze ze nikt u nich niema

[ Dodano: 25-06-2008, 16:29 ]
jakas dziwny jest ten regulamin
 
     
Joy17


Pomógł: 88 razy
Posty: 402
Wysłany: 26-08-2009, 01:06   

To może ja teraz odświeżę temat. Z usług hostingowych w hostpower korzystam już ponad 3 miesiące. Niestety, nie mam dobrego zdania o tej firmie. Po pierwsze, stosunkowo często mają przerwy w hostingu trwające 5 - 30 minut, zdarza się to raz do kilku razy w tygodniu. Pisałem już w tej sprawie 3 maile, zarówno do pomocy technicznej jak i biura obsługi klienta, żaden z nich nie doczekał się jakiejkolwiek odpowiedzi. Ja rozumiem, awarie czasem się zdarzają, można akurat robić back up czy inne prace konserwatorskie. Ale żeby nie odpisać na prostego maila z zapytaniem, co się stało? Dobry kontakt z serwisem to podstawa, w tym przypadku nie było żadnego kontaktu !!
Najbardziej przykra sytuacja spotkała mnie jakieś 3 tyg. temu, kiedy to serwer "leżał" prawie cały dzień. Jedyne co zauważyłem to fakt, że próbowali zmienić layout strony głównej. Następnego dnia wchodzę na forum i niby ok, ale dlaczego tak mało userów odwiedza forum myślę. Okazało się, że jest coś nie tak z bazą SQL, powstały jakby jej dwie wersje, aktualna oraz sprzed kilku dni. Innymi słowy, forum podzieliło się na dwa fora, jedni wpisując adres forum wchodzili na aktualną bazę, inni na tą sprzed paru dni. Nawet nie wyobrażacie sobie, ile mnie to nerwów kosztowało. Jeżeli do tego doliczyć jeszcze całkowity brak kontaktu oraz informacji na stronie czy też poprzez e-mail, to w tym momencie każdy może sobie wystawić własną opinię dot. tej firmy. Cała awaria trwała kilka dni, po tym okresie wszystko wróciło do normy, kiedy hostpower wrzucił pełny backup, niestety z zeszłego tygodnia. Na szczęście dysponowałem własną kopią bazy z chwili poprzedzającej awarię, więc strata postów i userów nie była aż tak bolesna.

30.08.2009:

Dodam jeszcze, że przed chwilą zablokowali mi konto w związku z przekroczeniem limitu transferu, pomimo że wczoraj zdecydowałem się dokupić dodatkowe GB i wpłaciłem pieniądze (mBank -> mBank). Widać, że nie księgują wpłat w weekendy.
 
     
Hawlett

Posty: 3
Wysłany: 26-12-2011, 21:01   

Faktycznie, czasami zdarzają się jakieś krótkie przerwy w działaniu serwera, ale to naprawdę sporadycznie.
Korzystam z usług HostPower od ponad dwóch lat i w sumie jest jak dla mnie ok.
Przed świętami wysłałem meila z pytaniem czy zaktualizują wersję PHP - od razu dostałem odpowiedź, że zajmą się tym do końca roku ;)
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Grobelny

Posty: 1
Wysłany: 22-01-2014, 15:06   

ja z kolei z hostpower'a korzystam od jakiechs 8 miesiecy i nie mialem takich przygod jak poprzednicy. Wyglada na to, ze wyciagneli wnioski z wczesniejszych sytuacji i teraz jest juz wszystko okej, bo gdy cos robia z hostingiem, to dostaje informacje odpowiednio wczesniej, a z kolei support odpowiada mi na maile dosc szybko
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę