phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
OT z tematu o linuksach
Autor Wiadomość
mezecik

Posty: 3
Wysłany: 12-03-2007, 18:35   

A ja na tym zrobie interes , zamówie 100 zestawów i sprzedam każdy za 2 zł w szkole :P
@topic
a czy te zestawy (płyty) w jakiś twardych opakowaniach czy w kopertach ?
_________________
phpBB by Przemo
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
arcy



Pomógł: 509 razy
Posty: 3762
Wysłany: 12-03-2007, 18:40   

mezecik napisał/a:
A ja na tym zrobie interes , zamówie 100 zestawów i sprzedam każdy za 2 zł w szkole
To jesteś zwykły burak, który coś co jest za darmo będzie innym oferował za kasę.
Poza tym to jest sprzeczne z zasadami licencji wolnego, darmowego oprogramowania :?
Wstyd w ogóle takie coś pisać...
Ale spoko poczekaj aż Ty będziesz miał problem z forum i będziesz chciał darmowej pomocy - zapomnij dla Ciebie jest wyłącznie pomoc płatna.

mezecik napisał/a:
a czy te zestawy (płyty) w jakiś twardych opakowaniach czy w kopertach ?
Odpowiedź na to pytanie kosztuje 10 zł - zainteresowany? :?
_________________
| Regulamin | F.A.Q. | Szukaj | Oficjalny podręcznik administratora phpBB2 by Przemo |
| arcy.net - nowości ze świata phpBB by Przemo, Opera, Android | w tym państwie pełnym nienawiści, rap po godzinach i luz ponad wszystkim... | Opera Browser
|
 
     
mezecik

Posty: 3
Wysłany: 12-03-2007, 18:49   

@up
to miał być zart :p
ale mój błąd mogłem napisać :)
@down
mam 13 lat :/
_________________
phpBB by Przemo
Ostatnio zmieniony przez mezecik 12-03-2007, 18:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
niedzwiedz_2


Pomógł: 13 razy
Posty: 221
Wysłany: 12-03-2007, 18:52   

mezecik napisał/a:
to miał być zart :p
wyjątkowo kiepski :S
Czemu nie masz wieku w profilu? nie było roku 2004 do wyboru?

arcy napisał/a:
mezecik napisał/a:
a czy te zestawy (płyty) w jakiś twardych opakowaniach czy w kopertach ?
Odpowiedź na to pytanie kosztuje 10 zł - zainteresowany?
nie słuchaj go, ja ci to oferyję za jedyne 9,99 + koszt przesyłki :P

PS
jak ustawić useragent w ie?
 
     
WombaT

Posty: 34
Wysłany: 13-03-2007, 22:58   

Cytat:
To jesteś zwykły burak, który coś co jest za darmo będzie innym oferował za kasę.
Poza tym to jest sprzeczne z zasadami licencji wolnego, darmowego oprogramowania :?
Wstyd w ogóle takie coś pisać...

az sie wtrace..

Moralista sie znalazl. Szansa zeby zarobic? Czemu nie wykorzystac? Jak ktos da sie naciagnac to jego problem... Czemu wstyd? ja sie nie wstydze oszukiwac ludzi z klasy, znajomych, rodzine, itd. Nawet nie wiesz ile mozna w ten sposob zarobic.
 
     
pecador

Pomógł: 292 razy
Posty: 2881
Wysłany: 13-03-2007, 23:08   

WombaT napisał/a:
ja sie nie wstydze oszukiwac ludzi z klasy, znajomych, rodzine, itd.

rzeczywiście powód żeby się chwalić. cudownie jest oszukiwać bliskich, sama radość.
tylko w takim razie nie oczekuj, że inni będą uczciwi w stosunku do Ciebie.

WombaT napisał/a:
Nawet nie wiesz ile mozna w ten sposob zarobic.

pewnie jesteś kolejnym 'cwaniaczkiem', który uważa, że jeśli będziesz oszukiwał i zarobi 100zł to jest 'mastah'.
tylko, nawet 1000 zł nie jest tyle warte ile zaufanie osoby na które Ci naprawdę zależy. chociaż wątpię, aby były dla Ciebie takie osoby.
 
     
joli
Yollien +Styler



Pomógł: 2988 razy
Posty: 16981
Wysłany: 14-03-2007, 08:53   

WombaT napisał/a:
Czemu wstyd? ja sie nie wstydze oszukiwac ludzi z klasy, znajomych, rodzine, itd. Nawet nie wiesz ile mozna w ten sposob zarobic.

Ciekawa moralność. A właściwie bezmoralność... życze powodzenia i kolegi, który Cie oszuka bardziej. :mrgreen:
_________________
Walczę z warezami. Więc jak masz forum warezowe, nie proś mnie o pomoc i nie wchodź pod rękę, bo zniszczę.
Nie pisz do mnie na GG i PW,(chyba że proszę) bo nie odpowiem, a Ty dostaniesz bonusik. Masz forum do zadawania pytań!!! Poza forum pomagam TYLKO odpłatnie.
liberte d'expression pour tout le monde... OFICJALNY DOWNLOAD STYLÓW - style ogólnodostępne i na zamówienie - PORTFOLIO JOLI
 
     
niedzwiedz_2


Pomógł: 13 razy
Posty: 221
Wysłany: 14-03-2007, 09:26   

WombaT napisał/a:
Moralista sie znalazl. Szansa zeby zarobic? Czemu nie wykorzystac? Jak ktos da sie naciagnac to jego problem... Czemu wstyd? ja sie nie wstydze oszukiwac ludzi z klasy, znajomych, rodzine, itd. Nawet nie wiesz ile mozna w ten sposob zarobic.
No to dla mnie i pewnie nie tylko jesteś nic nie wartym śmieciem.

Czemu? Bo jest coś takiego jak moralność (nie mówiąc już o tym, że to co chciał zrobić, to przestępstwo).
To jest szczyt chamstwa zarabiać na czyjejś pracy. Nie mówię naiwności (TV market itp), ale jeśli ktoś coś zrobił i ty chcesz to sprzedać to jest to przestępstwo i chamstwo.

Ale nie ma co pisać; takie śmieci i buraki jak ty niczego się nie nauczą.

[ Dodano: 14-03-2007, 09:36 ]
apelowałbym o niepomaganie temu śmieciowi, chyba, że wpłaci odpowiednią sumę na konto :]
10 zł dla Przema + 10 za rozwiązanie jego problemu ;) :]
 
     
WombaT

Posty: 34
Wysłany: 14-03-2007, 15:18   

niedzwiedz_2, lol, jesli naprawde myslisz ze nazywajac mnie smieciem w jakikolwiek sposob mnie uraziles, obraziles czy cokolwiek w tym kierunku, to jestes w wieelkim bledzie.

przestepstwo? ta jasne, biale myszki tez widziales? Plytka i to co na niej jest za darmo, kase biore za to ze mi sie chce ja przyniesc, chyab ze sam sobie przyjdzie po nia to ma za darmo..

Leone napisał/a:
'mastah'.

nie, nigdy nie myslalem ze jak kogos uda mi sie oszukac to jestem jakis kozak, nikomu sie ze znajomych przeciez sie tym nie chwale. po to buduje sobie zaufanie ludzi zeby ich wykiwac na mozliwie duza kwote, a ludzi z klasy to po skonczeniu szkoly i tak wiecej nie zobacze wiec mi to wisi co oni o mnie mysla

zaufanie? phi, ja tez ufalem ludziom, nie oszukiwalem ich, itd ale kiedy okazalo sie ze 3/4 znajomych wystawila mnie do wiatru to mialem siedziec i sie patrzec w sufit? pff akurat. Kazdy polak, (zwlaszcza polak) to wredny oszust i zlodziej.. zreszta z zaufania chleba miec nie bedziesz!
 
     
pecador

Pomógł: 292 razy
Posty: 2881
Wysłany: 14-03-2007, 15:53   

WombaT napisał/a:
po to buduje sobie zaufanie ludzi zeby ich wykiwac na mozliwie duza kwote

czyli ile? 20zł? tyle warte jest dla Ciebie zaufanie? nic tylko pogratulować.

WombaT napisał/a:
a ludzi z klasy to po skonczeniu szkoly i tak wiecej nie zobacze wiec mi to wisi co oni o mnie mysla

tak.. tacy jak Ty pewnie nie pomyślą, że można utrzymywać z ludźmi kontakt.. a raczej nikt z Tobą nie będzie chciał.

WombaT napisał/a:
ale kiedy okazalo sie ze 3/4 znajomych wystawila mnie do wiatru

raz, że na zaufanie trzeba zapracować - cóż, być może Ty nie zasłużyłeś na nie. a dwa, że znajomych można sobie wybrać. takich, którym można zaufać.

WombaT napisał/a:
Kazdy polak, (zwlaszcza polak) to wredny oszust i zlodziej..

wyraz Polak pisze się z dużej litery. już w podstawówce powinni Cię tego nauczyć. i nie masz racji.

WombaT napisał/a:
zreszta z zaufania chleba miec nie bedziesz!

dzieciaku.. jak Ci mama przestanie dawać kieszonkowe, to wtedy możesz mówić jak się zarabia na chleb. słyszałeś o czymś takim jak praca? wiesz jak się zarabia pieniądze? czy Twoje możliwości ograniczają się do oszukiwania i wyciągania od rodziców pieniędzy?
 
     
niedzwiedz_2


Pomógł: 13 razy
Posty: 221
Wysłany: 14-03-2007, 16:52   

śmieć napisał/a:
Kazdy polak, (zwlaszcza polak) to wredny oszust i zlodziej.. zreszta z zaufania chleba miec nie bedziesz!
i właśnie przez takie śmieci jak ty w Polsce samochód za pancernymi drzwiami w garażu nie jest bezpieczny, a w Szwajcarii możesz zostawić go pod knajpą z kluczykami w środku i zastaniesz go na swoim miejscu nawet po kilku godzinach :/

śmieć napisał/a:
niedzwiedz_2, lol, jesli naprawde myslisz ze nazywajac mnie smieciem w jakikolwiek sposob mnie uraziles, obraziles czy cokolwiek w tym kierunku, to jestes w wieelkim bledzie.
Zależy mi na obrażeniu tylko tych przeciwników, których szanuję. ty nim nie jesteś. Po prostu uważam cię za nic nie wartego śmiecia, któremu chciałoby się zafundować wycieczkę na Syberię...


Ale nie ma co dyskutować ze śmieciami ;)
Szkoda tylko, że w Polska to takie śmietnisko :/ :(

[ Dodano: 14-03-2007, 16:59 ]
na szczęście ja się w śmietnisku nie wychowuję i mam normalnych znajomych :D

A tobie wróżę karierę w polityce :/ Szkoda mi tego kraju :(
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
arcy



Pomógł: 509 razy
Posty: 3762
Wysłany: 14-03-2007, 17:55   

niedzwiedz_2, nadużywasz słowa śmieć :? jak chcesz sobie powyzywać to pisz do niego na PW, a nie publicznie.

WombaT, żal mi takich ludzi jak Ty. Mam nadzieję, że do końca Twoich dni będą Cię oszukiwać wszyscy - ludzie z klasy, znajomi, rodzina, itd.
Ale w sumie to Twoje sumienie, Twoje decyzje, Twoje życie. Radziłbym jednak żebyś się nie wychylał publicznie na przyszłość ze swoimi poglądami bo ktoś uczciwy może Ci po prostu dać w mordę... Szczególnie jeśli trafisz na takiego co się kiedyś połapie w Twoich "interesach".

To by było na tyle w temacie oszustw, buractwa itp.
Przypominam, że ten temat brzmi: "Zamów za darmo Linuksa :) " , a ewentualne lincze proszę kierować na PW :]
Pozdrawiam :]
_________________
| Regulamin | F.A.Q. | Szukaj | Oficjalny podręcznik administratora phpBB2 by Przemo |
| arcy.net - nowości ze świata phpBB by Przemo, Opera, Android | w tym państwie pełnym nienawiści, rap po godzinach i luz ponad wszystkim... | Opera Browser
|
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę