phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: chelloPL
27-08-2007, 21:33
[mały problem] kodowanie
Autor Wiadomość
shqvarny



Pomógł: 22 razy
Posty: 513
Wysłany: 06-04-2004, 18:16   [mały problem] kodowanie

wiem, że to może wyda? się głupie, ale zauważyłem, że osoby korzystające z neostrady mają problemy z kodowaniem na forum :| można co? z tym zrobić :?: bo zamiast polskich znaków wyskakuj? znajome krzaczki.. :/ uci??liwe dla obu stron - dla piszęcych i dla moderuj?cych.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Swisti

Posty: 34
Wysłany: 06-04-2004, 18:31   

Hm,widzisz kodowanie jest ustawione po stronie serwera(na stale,lub nie). Jesli jedni maja dobrze,a drudzy nie to wina lezy po stronie przegladarki usera.
 
     
shqvarny



Pomógł: 22 razy
Posty: 513
Wysłany: 07-04-2004, 15:48   

a jaki to może mieć zwi?zek z neo :?: bo inni nie mają takich problemów...
 
     
Swisti

Posty: 34
Wysłany: 07-04-2004, 22:07   

To nie wina neo......... Daj adres forum,ja ma neo wiec sprawdze...
 
     
Crack



Pomógł: 136 razy
Posty: 1442
Wysłany: 07-04-2004, 22:42   

Może to błąd IE? Jak ka?? mu pokaza? źródło, to jak byk jest ustawione dobre kodowanie (iso-8859-2) a ten nic sobie z tego nie robićc ustawia własne (windows-1250). Nie jestem też pewien, czy nie jest to związane z wersję forum (modified by Przemo). Przed chwil? włączyłem na prób? 10 okienek z forum na zwykłym phpBB i w żadnym nie było "krzaczków".
Ostatnio zmieniony przez Crack 08-04-2004, 21:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Swisti

Posty: 34
Wysłany: 07-04-2004, 22:58   

Forum pobiera kodowanie z serwera(chyba ze na serwerze nie bedzie ustawionego domyslnego kodowania,wtedy to forum bedzie ustawialo kodowanie,niestety bardzo rzadko sie spotyka takie ustawienia). Jedyna mozliwosc to dorobienie skryptu(nie polecam....) lub rozwiazanie .........(nie napisze tego slowa :) ):ustawiac recznie w przegladarce ustawienia
 
     
_FrEzZ__


Pomógł: 2 razy
Posty: 158
Wysłany: 07-04-2004, 23:17   

Jesli juz jestesmy przy kodowaniu to może ktos wie jak zrobic zeby np w podpisie wyswietlało japonskie znaki a nie jakies krzacki i cyfry... :/
 
     
shqvarny



Pomógł: 22 razy
Posty: 513
Wysłany: 07-04-2004, 23:46   

adres ten co podaćem przy rejestracji
www.forum.mic.prv.pl
 
     
Przemo



Pomógł: 210 razy
Posty: 3148
Wysłany: 08-04-2004, 03:09   

Crack, ale ty masz w przegladarce na stale ustawione zle kodowanie bo ja zamiast twoich ogonkow widze krzaki.
 
     
Swisti

Posty: 34
Wysłany: 08-04-2004, 20:00   

Mowilem,ze to nie wina neo. Zarejestrowalem u ciebie usera test1, haslo:test2 (skasuj to konto)
Zalozylem temat i wszystko jest ok.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Crack



Pomógł: 136 razy
Posty: 1442
Wysłany: 08-04-2004, 21:51   

Ale ja naprawdę staram się przełącza? to kodowanie na dobre (no dobra, wczoraj mi się już nie chciało ^^"). Na większości stron kodowanych w ISO mam dobre znaki, tylko ciągle na forum co? mi siada. Nie wiem, może to wina mojej wersji IE? Mam na pżycie jakąś nowsz?, więc jeszcze jest nadzieja że będzie działał jak należy...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę