phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyłapane błędy w subBlack
Autor Wiadomość
MrK


Pomógł: 1 raz
Posty: 65
Wysłany: 04-02-2006, 06:23   Wyłapane błędy w subBlack

Nierówno umieszczone napisy dotyczące przeczytanych/nieprzeczytanych tematów (załącznik 1). Powinny być wyrównane do prawego marginesu.

Pomimo włączonego w PA "opisu tematu" brak takowego pola przy tworzeniu nowego tematu. W subSilver pokazuje sie jak trzeba (załącznik 2).

Łamanie wpisów w polach profilu użytkownika (w tym wypadku "karta MMC"). Dotyczy to tez subSilver. Nie wiem czy jest to bład czy działanie celowe, ale pod Operą nie łamie (załacznik3) a pod FF i IE łamie (załacznik 4).

Zły kolor czcionki w PA -> Fora -> Zarządzaj -> Edycja (jakiejś KATEGORII). I mamy nazwe kategorii napisaną białą czcionką na białym tle (załącznik 5). Takich błędów jest wiecej (z kolorami czcionek i tłem) w roznych miejscach forum.

Przy edycji wiadomosci w shoutboxie jest za wąskie pole edycji albo za duża czcionka(FF 1.5.0.1, w IE jest dobrze) - załacznik 6.

Zdecydowanie zmieniłbym kolory odpowiedzialne za [ quote ] i [ code ] bo teraz nic nie widać :)
Jak cos jeszcze znajde to bede pisał.
Styl ten zainstalowany jest na http://sx1.pl

[OT] Gdzie jest opcja, ktora pozwoli wyłączyć "Skok drzewa tematu w pixelach"? Nie chce, aby uzywano tego na forum, ale znaleźc opcji nie moge :|

EDIT: Zdaje sie że znalazłem: "Po ilu stopniach drzewa zmniejszenie odlegości stopni drzewa
0 - Wyłącza całkowicie drzewa w forum". To nie ma jednej globalnej opcji do wyłączenia tego? :shock: No to mam troche roboty...

Nowa wersja forum to po prostu genialna robota! Wielkie podziękowania dla Przema i ekipy, która mu pomagała! Możliwości jakie teraz daje panel administracyjny mnie po prostu zmasakrowały :mrgreen:

[ Dodano: 04-02-2006, 13:48 ]
Cenzura: W cenzurze słów zamieniam jakies słowo na link. W tej chwili widze poprawny tekst, jaki powinien sie tam znalezc (podmieniony), ale nie jest on linkiem. Występuje to tylko w podpisach, w tekście wiadomości jest OK. W 1.9.5 linkowało rowniez w podpisach.
_________________
Pozdrawiam
MrK
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
MacKam
Gość
Wysłany: 04-02-2006, 15:30   

Zauważyłem też, że da się cytować również sygnatórkę, podpis etc. tak ma być?
(patrzyłem pod operą)
 
     
Gracek


Pomógł: 222 razy
Posty: 1781
Wysłany: 04-02-2006, 15:32   

tak ma byc..
a czemu akurat tu to napisales?
_________________
###
 
     
chelloPL



Pomógł: 413 razy
Posty: 2545
Wysłany: 05-02-2006, 00:27   

http://www.przemo.org/php...wforum.php?f=14
2 razy jest na górze: Pokaż ignorowane tematy
_________________
Zanim napiszesz do mnie na GG/PW, koniecznie przeczytaj zasady.
Sygnaturka to nie tablica z ogłoszeniami! PAMIĘTAJ o tym! Nadużywanie i celowe reklamowanie stron jest ZABRONIONE i karalne!
Gość, a czy Ty nie masz sobie nic do zarzucenia?
 
     
gufiak


Posty: 13
Wysłany: 07-02-2006, 13:42   

Niewielki błąd, ale myślę, że warto zgłosić: czarne ikonki załączników przy nazwach tematów nie są wogóle widoczne na czarnym tle.
_________________
Pozdrawiam,
GufiaK
 
     
Gracek


Pomógł: 222 razy
Posty: 1781
Wysłany: 07-02-2006, 15:58   

memberlist.php - brak przycisku sortuj
_________________
###
 
     
-=AUTSAJDER=-

Posty: 1
Wysłany: 09-02-2006, 08:46   

Witam ;) , w wielu miejscach właśnie jest problem z tym tłem jak to napisał MrK jak np. podczas logowania, pisania posta również gdy najedzie się myszą (zdaje się że to sie nazywa OnMouseOver :) ) na topica to również robi się biały a według mnie jasne litery (prawie że białe) na białym tle coś nie bardzo widać 8) . Mam nadzieję że szybko to poprawicie. Pozdro.
 
     
Przemo



Pomógł: 210 razy
Posty: 3148
Wysłany: 09-02-2006, 15:55   

-=AUTSAJDER=-, to dziala dobrze, po prostu nie zainstalowales stylu tylko nadpisales pliki. Odinstaluj go i zainstaluj ponownie.
 
     
MrK


Pomógł: 1 raz
Posty: 65
Wysłany: 09-02-2006, 16:03   

Przemo napisał/a:
-=AUTSAJDER=-, to dziala dobrze, po prostu nie zainstalowales stylu tylko nadpisales pliki. Odinstaluj go i zainstaluj ponownie.

Piszesz o kolorach? Po update forum odinstalowałem styl, usunalem z serwera pliki subblack, wgralem pliki nowej wersji i zainstalowalem w forum.
Mowisz, ze ponowna instalacja pomoze na te kolory?
_________________
Pozdrawiam
MrK
 
     
Przemo



Pomógł: 210 razy
Posty: 3148
Wysłany: 09-02-2006, 17:29   

Chyba nikt nie mial problemu z tymi kolorami? Sprobuj moze tez odswiezyc przegladarke. Biale kolory to sa kolory od subSilver w subBlack sa one ciemne.
 
     
MrK


Pomógł: 1 raz
Posty: 65
Wysłany: 10-02-2006, 05:22   

Przemo napisał/a:
Chyba nikt nie mial problemu z tymi kolorami? Sprobuj moze tez odswiezyc przegladarke. Biale kolory to sa kolory od subSilver w subBlack sa one ciemne.

Kurcze, no zabijcie mnie :/ Zrobiłem tak:
- ustawiłem domyślny styl na subsilver
- odinstalowałem subblack (PA -> Ogólne -> Style -> Deinstalacja stylów)
- usunałem wszystkie pliki z templates/subblack OPROCZ katalogu images, ale tam są tylko grafiki. Nie usuwałem, bo mam je pozmieniane.
- wgrałem ponownie wszystkie pliki na serwer z archiwum ściągniętym z tego forum
- zainstalowalem styl subblack w PA -> Ogólne -> Style -> Instalacja stylu
I nadal mam w polach wpisy białą czcionką na białym tle :( (tak jak na screenie w pierwszym poscie). Próbowałem odświeżać strone oraz w innej przeglądarce - to samo.
Co robie nie tak? Trzeba usunac cos wiecej niz pliki stylu subblack?

[ Dodano: 10-02-2006, 04:25 ]
PA -> Statystyki -> Moduły statystyk
Na liście obok modułu jest przełącznik Włączony/ Nie aktywny
Powinno być "Nieaktywny".
_________________
Pozdrawiam
MrK
 
     
Rodzyn

Posty: 1
Wysłany: 11-02-2006, 01:30   

Przy forum moderowanym nie ma przycisku "akceptuj/odrzuć zaznaczone" czy jak to tam sie zwie.
 
     
Endermiel

Posty: 30
Wysłany: 12-02-2006, 00:25   

Pod firefoxem nie działają efekty on mouse over, ani dymek wyświetlajacy ile użytkownik jest na forum (po najechaniu na nicka przy osobach online)
 
     
MrK


Pomógł: 1 raz
Posty: 65
Wysłany: 12-02-2006, 01:02   

Endermiel napisał/a:
Pod firefoxem nie działają efekty on mouse over, ani dymek wyświetlajacy ile użytkownik jest na forum (po najechaniu na nicka przy osobach online)

U mnie to wszystko działa (FF 1.5.0.1). Moze byłeś niezalogowany a w PA jest właczona opcja
Kod:
Wyłącz dla użytkowników niezalogowanych dodatki:
Dymki, OnMouseOver, Ikony systemu, Poziom użytkowników, Loading, Statystyki, Ostatnich odwiedzających
W celu zaoszczędzenia transferu
_________________
Pozdrawiam
MrK
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Endermiel

Posty: 30
Wysłany: 12-02-2006, 10:54   

Nie, własnie nie... wszystko ok, jeszcze sprawdzałem czy w preferencjach jest ustawione i jest. Ale to nie koniec kłopotów z java script... w ogóle mi tagi nie chcą działać i wszystkie emotki muszę wpisywać ręcznie... no chyba że podczas instalacji stylu albo zrzucaniu plików na serwer coś się stało. Spóbuję go przeinstalować i zobaczymy co wtedy...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę