phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: arcy
21-12-2009, 23:55
Offtopic dotycz?cy tematu 'Publikacja wersji 1.12.3'
Autor Wiadomość
Przemo



Pomógł: 210 razy
Posty: 3147
Wysłany: 01-02-2006, 17:28   Offtopic dotyczący tematu 'Publikacja wersji 1.12.3'

Offtopic dotyczący tematu
Publikacja wersji 1.12.3
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
H_C_K

Posty: 2
Wysłany: 01-02-2006, 18:48   

Super 1.12.3 dziala, ale jedno pytanie bo juz o tym pisalem odnosnie Beta7 ... losowe bannery zamiast avatara na gorze (opcja 6) nie wyswietla mi ich :( (( inne opcje dzialaja super a ta jedna wogole :( co moze byc przyczyna ???
 
     
moron

Pomógł: 5 razy
Posty: 243
Wysłany: 01-02-2006, 18:57   

nie bede smiecic w innych dzialach...
chce tylko napisac ze obiecales inaczej nazywac archiwa... :(
miala byc w nazwie wersja forum
obiecales ;( ;( ;(

ps. a tak wogole zanim to skasujesz to jeszcze powiem ze forum by przemo isz de beszt :mrgreen:
_________________
przenosze fora z fora.pl i innych darmowych serwisow ktore nie udostepniaja bazy!
 
     
-=agent=-


Posty: 27
Wysłany: 21-02-2006, 16:10   

Witam!!

Mam problem z rozlatującym sie portalem.php

Nie mam Forum newsów, wyświetla mi tylko prawą kolumne portalu ale PO LEWEJ STRONIE !!

Mój portal wygląda tak
PORTAL

i kilka osób już zgłaszało podobne problemy... ale to było jeszcze w "starej" wersji tego tematu ale zniknęła :P :)


Pozdrawiam serdecznie
Piotrek
 
     
bwn

Posty: 19
Wysłany: 01-02-2006, 18:50   

Portal nad się rozlatuje przy wybraniu menu ankiety 'Wyłącz' lub 'Z prawej'.
 
     
Przemo



Pomógł: 210 razy
Posty: 3147
Wysłany: 01-02-2006, 18:57   

H_C_K, racja, dopisze do poprawek w kolejnej wersji.

bwn, sprawdzalem kiedys i teraz, forum na czysto zainstalowane obie funkcje o ktorych mowisz działają, nic się nie rozlatuje
 
     
Przemo



Pomógł: 210 razy
Posty: 3147
Wysłany: 01-02-2006, 19:01   

moron, co obiecałem, gdzie? Nie rozumiem co piszesz
 
     
dabek86

Posty: 5
Wysłany: 01-02-2006, 19:06   

No dobra poklikalem sobie az sie zrobilo wynik mam taki:
Instrukcji wykonanych: 95, niewykonanych: 654

To nie jest za malo???
Ostatnio zmieniony przez dabek86 01-02-2006, 19:25, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
moron

Pomógł: 5 razy
Posty: 243
Wysłany: 01-02-2006, 19:22   

Przemo, ktos przeniusl posta... :x
wrrr...

chodzi o to ze obiecales z tydzien temu (chyba w sb) ze bedziesz w nazwie archiwum (.zip) dawal tez wersje
i ze beda podwersje czy cos takiego tzn beda jakos oznaczone poprawki w wersji bo np 1.9.4 wersji bylo troche

(ale to po chinsku napisalem...
jak moj post jest niezrozumialy to go usuncie - ja ide spac...)
_________________
przenosze fora z fora.pl i innych darmowych serwisow ktore nie udostepniaja bazy!
 
     
DenVer89

Posty: 53
Wysłany: 01-02-2006, 19:22   

Cytat:
Aktualizacja:
- Kopiujemy wszystkie pliki swojego forum oraz bazę danych.
- Kasujemy stary katalog /scripts/ (niekoniecznie)
- Z katalogu głównego forum wersji 1.12.3 kopiujemy katalog /scripts/ do katalogu forum na serwerze
- Logujemy się jako admin, wchodzimy na adres /scripts/update.php i wykonujemy aktualizację (na wszelki wypadek kopiujemy zawartość wyniku.)
- Nadpisujemy wszystkie pliki nowymi plikami z wyjątkiem pliku config.php (Uwaga ta czynnośc dopiero po zakończeniu aktualizacji bazy ! Gdy pomylimy kolejność czeka nas powtórne wgrywanie plików starej i nowej wersji bo aktualizator może nie zadziałać !)
- Czyścimy katalog cache, pliku .htaccess nie musimy kasowac jak tam będzie
-Wchodzimy na forum logujemy sie jako admin uruchamiamy plik /scripts/update_useragent.php, sluży to do aktualizacji informacji o przeglądarkach w starych postach
- Sprawdzamy w CheckFiles (Kontrola Systemu) synchronizację bazy SQL i synchronizujemy jeśli potrzeba.

no jako admin wchodze na to /scripts/update.php i wywala mi not found 404 ?? dodam,że pliku update.php niema nawet a jak wpsize /scripts/ to wywala mnie na strone główną a jest tam index powinno wczotać to :(
Ostatnio zmieniony przez DenVer89 01-02-2006, 19:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
H_C_K

Posty: 2
Wysłany: 01-02-2006, 19:24   

no to ja czekam z neicierpliwoscia na bugfixa :) a ja forum instalowalem i lekko mi sie zapomnialo o wyczyszczeniu cache'a :) ale dzialalo i dziala siuper (niektore literki mi znikly i wtedy sobie rpzypomnialem o czyszczeniu cache'a :) ). Przemo tak trzymaj :)

Denver stara wersja wisi Ci na proxy poodswiezaj troche tez tak mialem ze dopiero 5 minut po wgraniu mi sie poprawna strona zaladowala
 
     
DenVer89

Posty: 53
Wysłany: 01-02-2006, 21:57   

a ja se wchodze na adres moje forum//scripts/update.php i widze czystą strone :roll: czemu i po ff i IE :roll:
 
     
SouND


Pomógł: 118 razy
Posty: 792
Wysłany: 01-02-2006, 22:04   

DenVer89, a moze forum/scripts/update.php zamiast forum//scripts/update.php
_________________
Pamietaj że nie udzielam porad na GG!!
 
     
Termo

Pomógł: 2 razy
Posty: 147
Wysłany: 02-02-2006, 00:07   

Ja jeszcze przepraszam, ale jest konflikt z modem CR po wgraniu najnowszego przemo. I w zwiazku z tym mam pytanie: jakie wpisy zostania ten mod w bazie i gdzie w bazie? Pliki podmienilem, szukalem info w instrukcji instalacji owego moda ale nadal ten mod siedzi w moim forum.... :/ Pomocy!
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
moron

Pomógł: 5 razy
Posty: 243
Wysłany: 01-02-2006, 19:29   

a wlasnie zapomnialem jeszcze o tom:
Cytat:
Twoje konto przekroczyło maksymalną ilość nieprzeczytanych postów: 1000 Zostały usunięte informacje o: 864 nieczytanych postach, z wyjątkiem postów napisanych przez ostatnie: 3 dni.
troche to zle napisane...
usowa sie posty starsze niz 3 dni a nie 864 - starsze niz 3 dni
wg mnie powinno byc:
Cytat:
... Zostały usunięte wszystkie informacje o nieczytanych postach, z wyjątkiem postów napisanych przez ostatnie: 3 dni.
Ilosc usunietych nieczytanych postow: 864
_________________
przenosze fora z fora.pl i innych darmowych serwisow ktore nie udostepniaja bazy!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę