phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Pisanie postow/ zakladanie tematow
Autor Wiadomość
zibenn

Posty: 1
Wysłany: 17-07-2013, 12:07   Pisanie postow/ zakladanie tematow

Witam. Chcialbym prosic Was o pomoc w rozwiazaniu mojego problemu, a mianowicie nie moge pisac postow, ani zakladac nowych tematow. Zaaktualizowalem forum do wersji 1.12.7. Wydaje mi sie ze zrobilem wszystko poprawnie. W panelu administaratora zrobilem kontrole systemu - wszystkie pliki są poprawne. Wyczytalem gdzies, ze nalezy edytowac plik posting.php, zamienic tam "jedną" linijke. Tak tez zrobilem, ale problem alej nie jest rozwiazany. Nadal nie moge zakladac tematow, dodatkowo sprawdzajac "kontrole systemu" w panelu wyskakuje mi komunikat " posting.php : Zła zawartość ! [ 50e0fe61cdc0ec4a88df09d0fff0ae9d ] > [ aff7c43a84bcb820c9b379bab714cddb ] 76955 - 91215 (-14260)".

Prosze o pomoc. Z gory dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Boltex



Pomógł: 475 razy
Posty: 2239
Wysłany: 17-07-2013, 15:05   

zibenn, http://przemo.org/phpBB2/...p=780931#780931
_________________
Nie pisz do mnie na PW/GG, chyba że o to poproszę | Zanim cokolwiek napiszesz radzę zapoznać się Regulaminiem | Przed założeniem nowego tematu sprawdź czy podobny temat już istnieje
Odpowiedź na większość pytań możesz znaleźć TUTAJ lub w FAQ | Poza forum pomagam tylko odpłatnie | Projekt subSilver2.0 - dołącz do nas!
 
     
ElectricalStorm

Posty: 7
Wysłany: 30-03-2017, 02:20   

Boltex: dzieki za link.
Mialem po przeprowadzce ten sam problem, okazalo sie ze wystarczy wlaczyc inna wersje PHP na serwerze i problem sie rozwiazal bez ingerencji w skrypty forumowe.
 
     
-=agent=-


Posty: 27
Wysłany: 07-04-2017, 21:34   

Witam!

Mam de facto ten sam problem jak kolega wyżej, jednakże.

Forum nieprzerwanie śmiga od dawna na wersji 1.12.6p4 i totalnie nie było żadnych problemów.

Baza zsynchronizowana, optymalizowana itd. check_files OK, wszystkie inne opcje na "zielono"

Wybija błąd " W bazie SQL brak tabel: phpbb_adv_person " ale jest on po przenosinach forum z jakiegoś innego hostingu bezpłatnego, który robiłem w 2006 lub 2008 roku.

Problem z wysyłaniem postów wystąpił z dnia na dzień...

Jak czytacie tego posta to gmeram w ustawieniach jak zmienić wersję php na swoim hostingu...
Chyba że jest alternatywna metoda typu zapis w config.php albo coś ?

Jakieś sugestie ?
 
     
luk19952

Pomógł: 129 razy
Posty: 742
Wysłany: 08-04-2017, 15:11   

Zaktualizuj forum do wersji 1.12.8 bo wersja, której używasz jest bardzo stara...
 
     
-=agent=-


Posty: 27
Wysłany: 08-04-2017, 15:53   

Ofkors masz pewność że po aktualizacji będzie śmigać ?

[update 2017-04-08 19:45]

Przejście na 1.12.7:
Kontrola systemu na zielono, pliki poprawne, brak komunikatu o braku tabeli adv_person...
Pisanie postów nadal niemożliwe.

[update 2017-04-08 20:11]
Kontrola systemu prawie cała na zielono prócz:
mod_deflate: : ? (htaccess gzip: Tak) (znak zapytania na czerwono) , pliki poprawne
Pisanie postów możliwe.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę