phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Points System
Autor Wiadomość
nasedo



Pomógł: 318 razy
Posty: 1895
Wysłany: 10-08-2005, 16:30   Points System

Points System

Autor: RuseK
Opis: Dodaje punkty na forum

Download: http://www.przemo.org/php...ction=file&id=4

<hr>

W tym temacie zadajemy pytania dotyczace tylko i wyłącznie tego moda.
W przypadku aktualizacji hacka, lub wersji forum, autorów modyfikacji prosze o zamieszczanie w zalacznikach instrukcji do nowej wersji, zostanie ona przeniesiona do download.
_________________
Wejdź na Najlepsze forum wielotematyczne. Skazzza czeka na Ciebie 8)
Pomoc tylko na forum. Nie pisz do mnie na gg/PW/e-mail chyba, że sam Cię o to poproszę.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
cichy


Pomógł: 1 raz
Posty: 17
Wysłany: 10-08-2005, 17:45   

Witam
Mam pytanie czy dało by rade przerobić tego moda aby działał tylko dla określonej grupy i na określonych kategoriach ?
Jeżeli tak i ktoś jest chętny do przeróbki to prosze o kontakt
gg:5446241
 
     
remix009

Posty: 18
Wysłany: 10-08-2005, 19:23   

Nniewiem gdzie wstawic [w ktore miejsce pliku] (includes/functions_post.php) ten ciag :
Kod:

        if ($board_config['points_post'] && !$post_info['points_disabled'])
        {
            $points = abs(($mode == 'newtopic') ? $board_config['points_topic'] : $board_config['points_reply']);

            if ($userdata['user_id'] != ANONYMOUS)
            {
                add_points($userdata['user_id'], $points);
            }
        }

PISZE niby żeby wstawić tu:
Kod:

                    }
                }
            }
        }
    }

DOKŁADNIE :
Kod:

#
#-----[ FIND ]------------------------------------------
#

                    }
                }
            }
        }
    }

#
#-----[ AFTER, ADD ]------------------------------------------
#


        if ($board_config['points_post'] && !$post_info['points_disabled'])
        {
            $points = abs(($mode == 'newtopic') ? $board_config['points_topic'] : $board_config['points_reply']);

            if ($userdata['user_id'] != ANONYMOUS)
            {
                add_points($userdata['user_id'], $points);
            }
        }


Do kodów i błedów używamy znaczników bbcode, by post był czytelniejszy //Arios
 
     
MakArios


Pomógł: 105 razy
Posty: 818
Wysłany: 10-08-2005, 19:36   

Spróbuj zerknąć koło linii 292-296. I do podawaniu kodów używaj
Kod:
[code][/code]
 
     
remix009

Posty: 18
Wysłany: 10-08-2005, 19:41   

A bys mi powiedzial co i jak wogle robic z tym . Nawet moglbym przeslac pliki .
Albo bym ci dal haslo do forum i ftp i bys mi to ustawil ????.
Bo ja ciemny jestem.
 
     
MakArios


Pomógł: 105 razy
Posty: 818
Wysłany: 10-08-2005, 19:46   

Prześlij mi pliki, z którymi sobie nie dałeś rady i instrukcje do moda (nie instalowałem tego, to nie mam ;) ) na PW.
 
     
SouND


Pomógł: 118 razy
Posty: 792
Wysłany: 12-08-2005, 13:28   

Jest jakiś błąd z instukcji co do admin_forums.php

Przy probie edycji / dodaniu jakiegos forum wyskakuje
Kod:
Couldn't insert row in forums table DEBUG MODE SQL Error : 1136 Column count doesn't match value count at row 1 INSERT INTO phpbb_forums (forum_id, forum_name, cat_id, forum_desc, forum_order, forum_status, forum_sort, password, forum_color, forum_moderate, no_count, prune_enable, points_disabled, auth_view, auth_read, auth_post, auth_reply, auth_edit, auth_delete, auth_sticky, auth_announce, auth_vote, auth_pollcreate, auth_attachments, auth_download, main_type, forum_link, forum_link_internal, forum_link_hit_count) VALUES ('51', 'test', 0, '', 450, 0, 0, 0, 0, 0, 1, 0, 1, 1, 3, 3, 1, 1, 1, 1, 'c', '', 0, 0) Line : 710 File : admin_forums.php


Chodzi tutaj o to co w instukcji
Kod:
#
#-----[ FIND ]------------------------------------------
#

            $sql = "INSERT INTO " . FORUMS_TABLE . " (forum_id, forum_name, cat_id, forum_desc, forum_order, forum_status, forum_sort, password, forum_color, forum_moderate, no_count, prune_enable" . $field_sql . ")
                VALUES ('" . $next_id . "', '" . str_replace("\'", "''", $HTTP_POST_VARS['forumname']) . "', " . intval($HTTP_POST_VARS[POST_CAT_URL]) . ", '" . str_replace("\'", "''", $HTTP_POST_VARS['forumdesc']) . "', $next_order, " . intval($HTTP_POST_VARS['forumstatus']) . ", " . intval($HTTP_POST_VARS['prune_enable']) . $value_sql . ")";

#
#-----[ REPLACE WITH ]------------------------------------------
#

            $sql = "INSERT INTO " . FORUMS_TABLE . " (forum_id, forum_name, cat_id, forum_desc, forum_order, forum_status, forum_sort, password, forum_color, forum_moderate, no_count, prune_enable, points_disabled" . $field_sql . ")
                VALUES ('" . $next_id . "', '" . str_replace("\'", "''", $HTTP_POST_VARS['forumname']) . "', " . intval($HTTP_POST_VARS[POST_CAT_URL]) . ", '" . str_replace("\'", "''", $HTTP_POST_VARS['forumdesc']) . "', $next_order, " . intval($HTTP_POST_VARS['forumstatus']) . ", " . intval($HTTP_POST_VARS['prune_enable']) . ", " .  intval($HTTP_POST_VARS['points_disabled']) . $value_sql . ")";
_________________
Pamietaj że nie udzielam porad na GG!!
 
     
Adbel


Pomógł: 2 razy
Posty: 90
Wysłany: 25-08-2005, 21:55   

Kod:
#
#-----[ SQL ]-------
#
ALTER TABLE `phpbb_forums` ADD points_disabled TINYINT(1) NOT NULL AFTER prune_enable;
ALTER TABLE `phpbb_users` ADD user_notify_donation TINYINT(1) NOT NULL AFTER user_notify_pm;
ALTER TABLE `phpbb_users` ADD user_points INT NOT NULL;
INSERT INTO `phpbb_config` VALUES ('points_reply', '1');
INSERT INTO `phpbb_config` VALUES ('points_topic', '2');
INSERT INTO `phpbb_config` VALUES ('points_post', '1');
INSERT INTO `phpbb_config` VALUES ('points_donate', '1');
INSERT INTO `phpbb_config` VALUES ('points_name', 'Points');
INSERT INTO `phpbb_config` VALUES ('points_user_group_auth_ids', '');
INSERT INTO `phpbb_config` VALUES ('points_system_version', '2.0.0');


O co tu chodzi i gdzie to trzeba wkleić? Niewiem bo nieznam sie na SQL czy jak to tam.
_________________
S&M
 
     
Hlopcyk


Pomógł: 130 razy
Posty: 795
Wysłany: 25-08-2005, 21:57   

W phpMyAdminie...
 
     
Adbel


Pomógł: 2 razy
Posty: 90
Wysłany: 25-08-2005, 22:18   

Żebym ja jeszcze wiedział co to jest :P W PA mam MySqlAdmin ale to chyba nie to samo. Naprawde nie wiem. Z czym innym sobie bym poradził :|
_________________
S&M
 
     
Hlopcyk


Pomógł: 130 razy
Posty: 795
Wysłany: 25-08-2005, 22:22   

Na serwerze na którym masz forum masz zapewne phpMyAdmina...Tam wchodzisz, klikasz na swoją baze, potem w zakładke SQL i wklejasz to zapytanie i dajesz wykonaj...
 
     
Adbel


Pomógł: 2 razy
Posty: 90
Wysłany: 26-08-2005, 20:42   

Hmmm... a pamętam że kiedyś na forum był też taki jeden System punktowy - bodajże by Hastner. Nie wiecie gdzie on móże być? Bo na forum już go chyba (napewno) niema. A był łatwiejszy dla mnie do instalacji.
_________________
S&M
 
     
Radek



Pomógł: 955 razy
Posty: 4614
Wysłany: 26-08-2005, 20:46   

to było to samo, tlyko ze do wersji 1.9.3 (bodajze) i byly tlyko gotowe pliki :mrgreen:

a co do samego moda to poszukaj w modyfikacje i propozycje (a jak nei to chyba go nie zanjdziesz :P )
 
     
Adbel


Pomógł: 2 razy
Posty: 90
Wysłany: 28-08-2005, 18:59   

Dobra zainstalowałem to :d (jestem dumny z tego powodu) Ale jest jedno ALE: czy można zrobić żeby w widoku tematu przy profilu gość nie wyświetlały sie puntky i dotacja?
_________________
S&M
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Solinarius


Pomógł: 60 razy
Posty: 591
Wysłany: 30-08-2005, 18:46   

SouND napisał/a:
Jest jakiś błąd z instukcji co do admin_forums.php

Przy probie edycji / dodaniu jakiegos forum wyskakuje
Kod:
Couldn't insert row in forums table DEBUG MODE SQL Error : 1136 Column count doesn't match value count at row 1 INSERT INTO phpbb_forums (forum_id, forum_name, cat_id, forum_desc, forum_order, forum_status, forum_sort, password, forum_color, forum_moderate, no_count, prune_enable, points_disabled, auth_view, auth_read, auth_post, auth_reply, auth_edit, auth_delete, auth_sticky, auth_announce, auth_vote, auth_pollcreate, auth_attachments, auth_download, main_type, forum_link, forum_link_internal, forum_link_hit_count) VALUES ('51', 'test', 0, '', 450, 0, 0, 0, 0, 0, 1, 0, 1, 1, 3, 3, 1, 1, 1, 1, 'c', '', 0, 0) Line : 710 File : admin_forums.php


Chodzi tutaj o to co w instukcji
Kod:
#
#-----[ FIND ]------------------------------------------
#

            $sql = "INSERT INTO " . FORUMS_TABLE . " (forum_id, forum_name, cat_id, forum_desc, forum_order, forum_status, forum_sort, password, forum_color, forum_moderate, no_count, prune_enable" . $field_sql . ")
                VALUES ('" . $next_id . "', '" . str_replace("\'", "''", $HTTP_POST_VARS['forumname']) . "', " . intval($HTTP_POST_VARS[POST_CAT_URL]) . ", '" . str_replace("\'", "''", $HTTP_POST_VARS['forumdesc']) . "', $next_order, " . intval($HTTP_POST_VARS['forumstatus']) . ", " . intval($HTTP_POST_VARS['prune_enable']) . $value_sql . ")";

#
#-----[ REPLACE WITH ]------------------------------------------
#

            $sql = "INSERT INTO " . FORUMS_TABLE . " (forum_id, forum_name, cat_id, forum_desc, forum_order, forum_status, forum_sort, password, forum_color, forum_moderate, no_count, prune_enable, points_disabled" . $field_sql . ")
                VALUES ('" . $next_id . "', '" . str_replace("\'", "''", $HTTP_POST_VARS['forumname']) . "', " . intval($HTTP_POST_VARS[POST_CAT_URL]) . ", '" . str_replace("\'", "''", $HTTP_POST_VARS['forumdesc']) . "', $next_order, " . intval($HTTP_POST_VARS['forumstatus']) . ", " . intval($HTTP_POST_VARS['prune_enable']) . ", " .  intval($HTTP_POST_VARS['points_disabled']) . $value_sql . ")";


Też tak mam , sptrawdzałem z orginalnym modem i niby powinno być wszystko ok...Mógłby ktoś przylukac :>
_________________
Nie mam czasu zajmować się stronami innych - Ci co się załapali to się załapali
nie ma więcej spamu :P
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę