phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
[OffTopic] phpBB by Przemo
Autor Wiadomość
m@rcin...

Pomógł: 11 razy
Posty: 213
Wysłany: 23-03-2013, 19:46   [OffTopic] phpBB by Przemo

Nie pierwszy i nie ostatni zadaje te pytanie, czy mogę liczyć na phpBB 3.x by Przemo?
Chyba oczywiste dlaczego pytam :)

Żeby nie było - ta informacja jest dla mnie, nie mam zamiaru roznosić plotek
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Tommekk80



Pomógł: 1411 razy
Posty: 4780
Wysłany: 24-03-2013, 07:09   

Cały czas pracujemy, by ulepszyć skrypt i styl. Myślę, że nazwa czy numerek nie mają tu nic do rzeczy.
m@rcin... napisał/a:
Chyba oczywiste dlaczego pytam :)

Właśnie nie - ja na przykład nie rozumiem.
 
     
Bucu


Pomógł: 487 razy
Posty: 2127
Wysłany: 26-03-2013, 19:27   

A ja nie lubię bb3, i ciesze się że nadal phpbb2 by przemo jest rozwijane ;)
_________________
Zanim napiszesz głupi temat, zapoznaj sie z FAQ
Pisanie / Instalacja Modyfikacji / For / CMS , przenoszenie For / CMS / Baz Danych (odpłatnie) - Osoby zainteresowane Proszę o kontakt GG.
Przez GG Pomagam tylko odpłatnie!
 
     
Tommekk80



Pomógł: 1411 razy
Posty: 4780
Wysłany: 27-03-2013, 15:26   

Bucu napisał/a:
ciesze się że nadal phpbb2 by przemo jest rozwijane ;)

Mam nadzieję, że tak zostanie - 'na zapleczu' wiele ciekawych rzeczy się dzieje. ;)
 
     
Bucu


Pomógł: 487 razy
Posty: 2127
Wysłany: 28-03-2013, 12:45   

Tommekk80 napisał/a:
Bucu napisał/a:
ciesze się że nadal phpbb2 by przemo jest rozwijane ;)

Mam nadzieję, że tak zostanie - 'na zapleczu' wiele ciekawych rzeczy się dzieje. ;)


A ja wróciłem do branży - także zapewne znów będę pisał / poprawiał mody.
_________________
Zanim napiszesz głupi temat, zapoznaj sie z FAQ
Pisanie / Instalacja Modyfikacji / For / CMS , przenoszenie For / CMS / Baz Danych (odpłatnie) - Osoby zainteresowane Proszę o kontakt GG.
Przez GG Pomagam tylko odpłatnie!
 
     
Tommekk80



Pomógł: 1411 razy
Posty: 4780
Wysłany: 28-03-2013, 15:22   

Bucu napisał/a:
także zapewne znów będę pisał / poprawiał mody

Może się wstrzymaj na razie z modami, bo może się okazać że je robisz na chwilę.
Jak masz chęć do pracy ( tak bez kasowania za nią ;) ) to się odezwij do np NineX'a, pomoc się przyda.
 
     
MagicalFire


Pomógł: 980 razy
Posty: 4353
Wysłany: 29-03-2013, 01:06   

m@rcin..., powiedz mi po coi skoro wszystkie mody do phpbb3 sa za pomocą automoda mozesz wszystko w ciagu paru minut zainstalować
Bucu napisał/a:
A ja nie lubię bb3

ja tez nie lwbiałem a teraz uwielbiam ;)
 
     
Tommekk80



Pomógł: 1411 razy
Posty: 4780
Wysłany: 29-03-2013, 05:59   

MagicalFire, nie moja wina, że znajomość kodu, grzebanie w plikach i zmiana wszystkiego 'dla własnego widzimisię' to dla ciebie
MagicalFire napisał/a:
nie lwbiałem
Dla mnie to grzebanie właśnie - to, że muszę szukać, kopiować i wklejać to największa frajda. Dzięki temu się czegoś nauczyłem, dzięki temu i ty też umiesz to co umiesz. Podanie wszystkiego 'na tacy' jest nudne, że nie powiem socjalistyczne. A my jesteśmy jak Media Markt (nie dla idiotów) i wymagamy od userów minimum wysiłku - czy to złe?
Poza tym przeszedłeś na bb3 bo cię stąd wy**bali - od tego czasu propagujesz ten skrypt i wielbisz tę trójeczkę jak Boga. Prędzej phpbb by Przemo był zajebisty... :shock:
 
     
MagicalFire


Pomógł: 980 razy
Posty: 4353
Wysłany: 29-03-2013, 07:30   

Tommekk80, nie znasz phpbb3 to sie na jego temat lepiej nie wypowiadaj w jego sprawie :twisted:
 
     
vianne



Pomógł: 73 razy
Posty: 642
Wysłany: 29-03-2013, 07:42   

ja znam i tez wolę 2 :P wiec to, że ktoś lubi 2 nie oznacza, że nie zna 3 :D

MagicalFire, skoro wolisz 3 to sio na forum 3 a nie robisz tutaj zamieszanie :D
 
     
DR HOUSE

Pomógł: 5 razy
Posty: 73
Wysłany: 29-03-2013, 17:19   

phpBB 2 jest dużo ciekawszą "wersją" właśnie kopanie w plikach, edytowanie, zmienianie, dodawanie i bawienie się tym to jest największa zabawa i jak Tommek napisał frajda
_________________
dj neo napisał/a:
użytkownicy znikaja i pojawiaja sie na liscie zalogowanych. to jak murzyn na pasach, pojawiam sie i znikam.
 
     
Bucu


Pomógł: 487 razy
Posty: 2127
Wysłany: 29-03-2013, 17:34   

Tommekk80 napisał/a:
Bucu napisał/a:
także zapewne znów będę pisał / poprawiał mody

Może się wstrzymaj na razie z modami, bo może się okazać że je robisz na chwilę.
Jak masz chęć do pracy ( tak bez kasowania za nią ;) ) to się odezwij do np NineX'a, pomoc się przyda.


Wróciłem i do zleceń (dzięki którym mam co jeść) i do forum, na którym w wolnych chwilach będę pomagał.
_________________
Zanim napiszesz głupi temat, zapoznaj sie z FAQ
Pisanie / Instalacja Modyfikacji / For / CMS , przenoszenie For / CMS / Baz Danych (odpłatnie) - Osoby zainteresowane Proszę o kontakt GG.
Przez GG Pomagam tylko odpłatnie!
 
     
MagicalFire


Pomógł: 980 razy
Posty: 4353
Wysłany: 29-03-2013, 23:43   

no to jak by pisać z fanami bimbera

tylko cos napisz na niego złego to zaszlachtują
 
     
vianne



Pomógł: 73 razy
Posty: 642
Wysłany: 30-03-2013, 07:48   

proszę o nie obrażanie mnie :P

tak się składa, że pracowałam na 3 jakiś czas i z sentymentem wróciłam do 2 bo właśnie zabawa plikami a nie pójście na łatwiznę. Jak chcesz mieć forum wypasione nic nie robiąc praktycznie bierz 3 :D Jak chcesz mieć forum fajne nad którym wiesz, że troszeczkę posiedziałeś 2 idealna. I dlatego wróciłam do 2 :D
_________________
Nie udzielam pomocy poza Forum
Nie pisz do mnie na GG/PW/Email bez uprzedniego pozwolenia!
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Tommekk80



Pomógł: 1411 razy
Posty: 4780
Wysłany: 30-03-2013, 08:40   

MagicalFire napisał/a:
no to jak by pisać z fanami bimbera

tylko cos napisz na niego złego to zaszlachtują


To samo można powiedzieć o tobie. Jak pisałem - wielbisz tę swoją trójkę i nie przegada cię nikt. My mamy takie samo zdanie o dwójce i nie ma sensu się dogadywać.

Porównując - na niemal każdą górkę można wlecieć, jednak alpiniści nadal są. Wszędzie można dojechać, pielgrzymi są. Wiele rzeczy można kupić gotowych, jednak gospodynie domowe są. Maszyn i urządzeń jest w cholerę, jednak rękodzieło artystyczne cieszy się powodzeniem. Dlaczego? Pasja. To nie ma nic wspólnego z upodobaniami. Każdy robi to co lubi i nie przegadasz choćbyś chciał.
Także twoje namawianie jest bez sensu. To tak, jakbyś posiadacza Harleya własnoręcznie zrobionego/przerobionego namawiał na jakieś Kawasaki czy Hondę. Bo lepsze, bo to , bo tamto.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę