phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
[opinie] freekonta.net
Autor Wiadomość
Sylwia


Pomógł: 92 razy
Posty: 1033
Wysłany: 27-06-2005, 10:40   [opinie] freekonta.net

W polskiej sieci pojawił się nowy serwis oferujący bezpłatne konta WWW. Zapowiedzi przedstawicieli brzmią obiecująco.

Serwis Freekonta.net oferuje swoim użytkownikom konto wielkości 200 MB, obsługę PHP i MySQL, ochronę antyspamową i antywirusową, CPanel z RVSkin i Fantastico oraz 2 GB transferu.

W zamian za korzystanie z usług Freekonta.net, właściciel witryny powinien na swojej stronie głównej wstawić banner usługodawcy.

Na serwer będą przyjmowane strony, które mają co najmniej 1000 odwiedzin w miesiącu i nie zawierają materiałów nielegalnych oraz niezgodnych z polskim prawem.

W regulaminie usługi, ekipa Freekonta.net informuje też, że nie robi kopii zapasowych serwera, ale udostępnia możliwość zgrania konta z Cpanelu.

Zainteresowani webmasterzy powinni udać się pod adres: www.freekonta.net

Źródło: di.pl
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
nasedo



Pomógł: 318 razy
Posty: 1895
Wysłany: 27-06-2005, 10:47   

Ten lay nie wyglada zbyt profesjonalnie.. ( oczy mnie juz bola ). Texty typu
Cytat:
Bardzo lubimy Onet bo to najpopularniejszy portal w Polsce. I wszyscy go lubią. Czat jest, randki też i wiadomości i katalog i wyszukiwarka. I fajnie.

A jak założysz konto i wrzucisz tam kawałek dobrej strony, to masz dużą szansę, że ją tutaj opiszemy. Toteż "do roboty"
tez nie brzmia jakos powaznie.. :]
_________________
Wejdź na Najlepsze forum wielotematyczne. Skazzza czeka na Ciebie 8)
Pomoc tylko na forum. Nie pisz do mnie na gg/PW/e-mail chyba, że sam Cię o to poproszę.
 
     
Sylwia


Pomógł: 92 razy
Posty: 1033
Wysłany: 27-06-2005, 10:51   

nasedo, masz racje ale pomyślałam że może to lepsze niż lycos (nie wiem, nie testowałam...), w końcu jest po polsku a to już duży plus :)
 
     
maxis


Pomógł: 68 razy
Posty: 576
Wysłany: 27-06-2005, 11:07   

Cytat:


eXecutioner

eXecutioner własnie wrócił z tournee po Europie. Słyszał na salonach, że hosting to biznes stulecia. Toteż wpadł do nas na 49 piętro biurowca i podpisał lolajkę. Pracuje za 20 i je za 50. Jak ma zły humor to nie licz na ratunek. Lubi cypryjski death-metal i artystyczne zdjęcia.
Na forum ma nicka: eXecutioner

Wujek Tetris

Zajął się stworzeniem tego, co można nazwać wolną interpretacją layoutu i wybudowaniem cudu, który można nazwać serwerem razem z kolęgą eXecutionerem. Lubi niezależny hip-hop (elo MC Tetris! elo DJ Buhh!). Całymi dniami gra na swoim ZX Spectrum w tekstowego Tetrisa.
Na forum ma nicka: wujek_tetrisa_fan


:shock: :D

Różnica między lycos a tym to 1000 odwiedzin w miesiącu (nie wiem tylko czy unikalnych)
+Cpanel
+200mb
+po polsku

-profesjonalizm wykonawców
-reklama

Jak ktoś ma 1000 odwiedzin to chyba może już sobie wykupić jakiś płatny serwer...

Edit:
do postu niżej:

Ale to przynajmniej działa :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez maxis 27-06-2005, 12:18, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
SIMtel


Pomógł: 60 razy
Posty: 581
Wysłany: 27-06-2005, 12:12   

Coś podobnego jak: www.kamo.pl :)
 
     
patrick

Pomógł: 159 razy
Posty: 1900
Wysłany: 27-06-2005, 12:25   

widzialem pare dni temu to cudo ..
Niewiem jaka idea byla tego .. i czy to sie im oplaci.
Wszystko co jest na stronie napsiane jest humorystycznie ale to specjalnie :mrgreen:
to jest dobre

Kod:
Na czym wy to postawiliście?
Pozbieraliśmy trochę złomu po wysypiskach i spieliśmy w klaster. Wyszło coś w rodzaju Commodore 64, tyle, że z procesorem 2 GHz. RAMu niestety jest tylko trochę więcej niż w oryginale. Ale damy radę. Cały czas ktoś z nas czuwa, żeby wkładać nowe dyskietki do stacji 5,25 w celu przechowywania Waszych danych, ale nie wgrywajcie ich zbyt dużo, bo będziemy musieli podpiąć magnetofon, a wtedy spadnie nam wydajność. Z czasem zbierzemy na nagrywarkę vinyli i wszystkie problemy się rozwiążą.


ciekawe jak im pójdzie ;)
 
     
PHOENIX


Pomógł: 21 razy
Posty: 271
Wysłany: 27-06-2005, 15:48   

:lol: :lol: :lol:
dobre, ciekawe skąd na złomowisku znaleźli procka 2 Ghz??
_________________
Life is life
 
     
bulion



Pomógł: 93 razy
Posty: 991
Wysłany: 28-06-2005, 15:16   

PHOENIX, pojedź do Niemiec... Pobuszuj troche po placach przy dużych zakładach elektronicznyh/komupterowych/etc. Jak zobaczysz ogromne kontenery (tak jak u nas na wielkie odpady), to znak że jesytes na dobrym tropie :P

NIE masz pojęcia co oni potrafia wywyalić.
(mam np. skaner Epsona tam znaleziony [koleś jeździ to mi sprezentował].
Skaner nóweczka.

Wiesz dlaczego wywyalili?

...
Bo zawias się wyłamał :roll:
_________________
Ex-mod
 
     
PHOENIX


Pomógł: 21 razy
Posty: 271
Wysłany: 28-06-2005, 21:21   

Hehe :lol: :lol: To tak jakby się tusz od drukarki skonczył i od razy wywalić albo płyta główna nawali i od razu całośc do kosza :)
_________________
Life is life
 
     
Mich@ł


Pomógł: 199 razy
Posty: 1704
Wysłany: 02-07-2005, 11:20   

Zaraz sobie konto założe :] Ciekawe czy bardoz awaryjnny jest :]
_________________
==> Mich@ł <==
 
     
azidg

Pomógł: 1 raz
Posty: 34
Wysłany: 02-07-2005, 18:50   

jak dla mnie serwer jest bardzo dobry... mam na nim prywatna stronke (www.AziDG.prv.pl) i nie narzekam. Mozna sobie wstawic ich banner w dowolnym miejscu na swojej stronie wiec jest z tym lepsza od lycosa... 200 MB pojemnosci to ogromny + jest także jedna wada, dla tych ktorzy maja ogromne portale to transfer miesieczny (5 GB), który moze sie bardzo szybko skonczyc... ocena 5/6
_________________
Gość Zapraszam Cię Na Najlepsze Forum HipHopowe... .:: RapzOne ::.
Gość Wbij Także Na Moją Prywtną Stronę www.AziDG.prv.pl
 
     
Mika


Pomógł: 1 raz
Posty: 29
Wysłany: 03-07-2005, 11:32   

A jaki jest host do tej bazy
:D
_________________
Ej Gość byłeś na http://www.a-zone.forall.pl/ Forum DLA GRAFIKÓW! Photoshop....
 
     
kermit


Pomógł: 60 razy
Posty: 946
Wysłany: 03-07-2005, 15:30   

jakie 5 gb, chyba raczej 2 gb :(
_________________
Podpis jest niedozwolony, bo forum policyjne! :D
 
     
Kamka

Posty: 14
Wysłany: 13-07-2005, 07:06   

Niestety modyfikacja by przemo, nie dziala na tym serwerze.. :( Tzn dziala, ale sa okropne bledy przy spisie tematow... Ale to chyba jesli chcemy wgrac forum z baza danych...
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Withen


Posty: 6
Wysłany: 15-07-2005, 13:58   

Tylko żeby te humorystyczne wstawki na stronie nie odbiły się na jakości obsługi ;-)

Poza tym, wolałbym wiedzieć kto za tym stoi :-) Strona sprawia wrażenie jakby robiły ją osoby niepełnoletnie. Generalnie - do zabawy w fantastico dla początkujących się nadaje, ale swojego serwisu bym tam nie postawił.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę