phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Majkelo
22-01-2012, 14:49
Wasze propozycje modyfikacji
Autor Wiadomość
Majkelo



Pomógł: 1283 razy
Posty: 3081
Wysłany: 17-01-2012, 17:47   Wasze propozycje modyfikacji

Witajcie! ;)

Postanowiłem stworzyć temat, w którym każdy użytkownik będzie mógł zaproponować stworzenie modyfikacji, która jego zdaniem już dawno powinna gościć w spisie naszych modyfikacji ;)
Na forum jest trochę "speców", którzy będą mogli czerpać pomysły z Waszych propozycji. Z kolei wy będziecie mogli z nich skorzystać, jeśli ktoś zdecyduje się coś takiego stworzyć ;)

Odnośnie waszych propozycji poniżej i tematu:
:arrow: każda propozycja musi zawierać dokładny, wczyerpujący opis proponowanej przez Ciebie modyfikacji (jak ona ma działać itp.),
:arrow: jeśli Twoja propozycja (modyfikacja) jest już gdzieś wykorzystywana - dodaj też screena. Osobie, która ew. podejmie się wykonania takiej modyfikacji, będzie łatwiej Cię zrozumieć ;)
:arrow: poniżej znajdować się mają TYLKO prozycje modyfikacji - zbędne posty będą usuwane,
:arrow: jeśli na forum pojawi się modyfikacja napisana na podstawie którejś z poniższych propozycji - będę dodawał notkę w takiej propozycji, wraz z odnośnikiem do tematu z daną modyfikacją,
:arrow: PAMIĘTAJ zanim dodasz tutaj swoją propozycję - upewnij się czy nie ma już takowej modyfikacji w temacie z dużymi modyfikacjami lub małymi (kosmetycznymi) .

NAJWAŻNIEJSZE! Jeśli w temacie będą pojawiały się zbędne posty, nie zawierające w sobie propozycji modyfikacji, tylko zwykły spam - temat zamykam i wygaszam!

Pozdrawiam! ;)
Michał,

Ostatnio zmieniony przez Majkelo 17-01-2012, 22:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Profesjonalista


Pomógł: 4 razy
Posty: 18
Wysłany: 19-01-2012, 07:51   

Witam. Proponuję stworzyć małą modyfikację która na pewno się przyda :) Otóż usuwanie ostrzeżeń przez JR. Nie ma co tu zbytnio opisywać. Ma dodać przycisk przy ostrzeżeniu dla Juniora aby mógł je usunąć :)

[ Komentarz dodany przez: Michael2318: 19-01-2012, 10:22 ]
Modyfikacja jest gotowa, temat z modyfikacją dostępny jest TUTAJ // Michael2318
Ostatnio zmieniony przez Majkelo 19-01-2012, 11:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
el_plecinio

Pomógł: 3 razy
Posty: 90
Wysłany: 21-01-2012, 09:12   

mod quiz:

- quiz skladalby sie z 20 pytan - przy czym 10 wylosowanych z jednej grupy (pytania latwe) i drugie 10 z drugiej grupy (pytania trudne)
- ograniczona liczba startow quizu dla danego zalogowanego usera forum
- rankingi i wyniki
- mozliwosc ustalania czasu trwania quizu (czasu rozwiazywania) lub czasu na konkretne pytanie.
- pytania w formie ankiet (tzn. wybor poprawnej odpowiedzi z dowolnej liczby podanych)
- dostepny od danej ilości postów (lub po upłynieciu x dni od rejestracji)

[ Komentarz dodany przez: Michael2318: 21-02-2012, 08:38 ]
Jest coś podobnego: http://www.przemo.org/php...ic.php?t=131817
Ostatnio zmieniony przez Majkelo 21-02-2012, 08:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
bolo212121


Posty: 15
Wysłany: 22-01-2012, 13:24   

Blokowanie wstawiania linków dla osób niezarejestrowanych.
Taki np robocik spamiarz daje post w treści umieszczając linka z "http" , "www", etc., mod to wyłapuje i daje mu w zamian krótki komunikat w stylu "Zarejestruj się, aby móc dodawać linki" czy "Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać linki" i oczywiście posta nie przyjmuje. Coś na wzór "Linki dla aktywnych" http://www.przemo.org/php...pic.php?t=42204 z tym, że dla gości. Mam pełno takich wpisów, pomimo tego, że używam reCAPTCHA przy pisaniu postów dla niezalogowanych :/
W założeniu prosta modyfikacja i myślę, że będzie skuteczna w walce ze spamem, gdyż większość śmieciowych wpisów to linki reklamowe do stron www.

[ Komentarz dodany przez: Michael2318: 22-01-2012, 14:03 ]
Modyfikacja jest gotowa - można ją pobrać TUTAJ // Michael2318
 
     
grzechugd

Posty: 41
Wysłany: 22-01-2012, 15:04   

Udostępnij temat o określonym czasie
Moja propozycja jest taka aby stworzyć takiego moda który pozwalałby udostępniać wcześniej napisany temat w późniejszym terminie.
Widzę to w ten sposób:
1. Przygotowujemy wcześniej temat który chcielibyśmy udostępnić w innym czasie (np w ukrytym dziale)
2. Ustawiamy wszystkie parametry (do jakiego działu oraz jakiego dnia i o której godzinie)
3. Gdy nadejdzie ustawiona data i godzina mod przenosi napisany przez nas temat do wskazanego przez nas działu.

Ostatnio zmieniony przez Majkelo 28-01-2012, 09:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
mlodydzani

Posty: 67
Wysłany: 23-01-2012, 14:15   [dodatek]

Witam.
Skoro poruszacie temat propozycji chętnie tutaj po proszę o dodatek dźwięku do tej modyfikacji.1.12.7 - Ajax jQuery Shoutbox

http://www.przemo.org/php...pic.php?t=92339
Kolega Japi stwierdził,że jeszcze za mało wie na temat zrobienia takiego dodatku. Wiem że to przecież nie jest dużo pracy z tym. Ja nie posiadam takich umiejętności żeby takiego moda zrobić.
Opis dodatku
Chyba nie muszę się rozpisywać każdy wie o czym mowa.
Gdy ktoś napisze coś w shoutbox słychać krótki dźwięk.
Pozdrawiam.
_________________
Nie mniej ważne jest tworzenie lepszego świata, pełnego piękna i gracji, świata radości.
 
     
Boltex



Pomógł: 475 razy
Posty: 2239
Wysłany: 23-01-2012, 20:41   

Ajaxowa wyszukiwarka w wybranych działach.

_________________
Nie pisz do mnie na PW/GG, chyba że o to poproszę | Zanim cokolwiek napiszesz radzę zapoznać się Regulaminiem | Przed założeniem nowego tematu sprawdź czy podobny temat już istnieje
Odpowiedź na większość pytań możesz znaleźć TUTAJ lub w FAQ | Poza forum pomagam tylko odpłatnie | Projekt subSilver2.0 - dołącz do nas!
 
     
gaget3


Pomógł: 160 razy
Posty: 351
Wysłany: 25-01-2012, 18:47   

Mam propozycje. Uzytkownik moze sam zamykac i otwierac swoje tematy. To jest modyfikacja, ze uzytkownik, ktory jest autorem swojego tematu moze je sobie zamykac i otwierac.
Byla taka modyfikacja o nazwie: lock / unlock own topics, ale temat zostal usuniety z forum.
Link do modyfikacji: www.przemo.org/phpBB2/forum/viewtopic.php?t=36167 - widac, ze temat nie istnieje.
Na ten temat wpadlem, bo jeden uzytkownik pytal sie o tego moda.

[ Komentarz dodany przez: Woytec: 25-01-2012, 19:16 ]
Umieściłem instrukcję: http://www.przemo.org/php...p=714028#714028

[ Komentarz dodany przez: Michael2318: 21-02-2012, 08:39 ]
Mod by xlesiu - http://www.przemo.org/php...ic.php?t=131227
_________________
Inspektor Gaget xD
Poza forum pomagam odpłatnie. Jeśli nie wiesz co napisać nie pisz. Nie marnuj mojego cennego czasu.
Ostatnio zmieniony przez Majkelo 21-02-2012, 08:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
szymon1051

Pomógł: 45 razy
Posty: 355
Wysłany: 27-01-2012, 15:51   

Może taki mod który powodował by o że jak ustalimy zezwolenia ogólne dla forów (chyba tak się odmienia) to nowe założone forum dostaje te z zezwoleń ogólnych.

A i może mod do portalu.
Mod miał by działać mniej więcej tak że dzieli temat na dwie części np pierwsza część miała by 200 znaków a żeby przeczytać całość wystarczyło by kliknąć w "Czytaj więcej" i pojawiała by się cała treść tematu ale nie zostajemy przenoszeni z portalu tylko nadal tam jesteśmy. I ewentualnie do tego że jak się kliknie w przycisk "komentarze" wyświetlają się komentarze pod całą treścią tematu i też w portalu.
 
     
szymon1051

Pomógł: 45 razy
Posty: 355
Wysłany: 31-01-2012, 12:18   

Najlepszy temat miesiąca (lub innego okresu czasowego) w danej kategorii.
Chodziło by w tym że temat który dostał najwięcej piw lub plusów lub najczęściej był oceniany na 5 gwiazdek (czyli max) w danym miesiącu (lub w innym okresie czasu) zostawał by przeniesiony do innego forum o np nazwie najlepsze w miesiącu. Ewentualnie do tego można było by zrobić żeby reszta tematów które zostały w tym dziale czyli nie trafiły do działu najlepsze w miesiącu zostały by usunięte.

Mod do oceniania w poszczególnych kategoriach.
Mod pozwalał by na ocenienie tematu, ale w kilku kategoriach np mamy poradnik a na dole (czy gdzieś indziej) było by możliwe ocenienie tematu w kategoriach np łatwość zrozumienia, łatwość zrobienia, ogólna ocena tematu.

A może takie coś jak jest na http://www.benchmark.pl/ dodać do phpbb by Przemo. Chodzi mi o przesuwanie działów jak nam się podoba jako użytkownik, ewentualnie nie zarejestrowany i my tylko ten układ widzimy i nam to się zapisuje, czyli jak wejdziemy na forum to mamy tak jak ustawiliśmy wcześniej.
 
     
pafcio87

Posty: 15
Wysłany: 16-02-2012, 15:29   

modyfikacja NK
boczny panel wysuwny poniżej modyfikacji http://www.przemo.org/php...ic.php?t=103617
zasada działania ta sama możliwość dodawania osób do porfilu. - boczny panle wysuwany... wykorzystujący standardowy gadżet grupy http://nk.pl/#widgets
 
     
freeman3

Pomógł: 12 razy
Posty: 150
Wysłany: 18-02-2012, 12:20   

Ja mam propozycję modyfikacji kosmetycznej. Mianowicie chodzi o to, aby obok opcji "cytuj" była też ikonka po wciśnięciu, której dany post otrzymuje ustalony czas wygaszenia. Dostępny oczywiście Moederatorów i Adminów.

[ Komentarz dodany przez: Michael2318: 18-02-2012, 13:34 ]
gaget3 napisał/a:
freeman3, fajny pomysł, ale ja chciałbym coś dopisać. Mianowicie aby dla autora tematu też była ta ikona, ale w pierwszym poście aby szybko mógł wygasić temat.
_________________
Kupię wentylator (sam lub z radiatorem) do laptopa MSI. Oferty na PW lub e-mail.
 
     
szymon1051

Pomógł: 45 razy
Posty: 355
Wysłany: 25-02-2012, 19:29   

Jak bym proponował do tagu IMG dodać możliwość zmiany rozmiaru obrazka czyli width i height tylko że dla tagu IMG.
 
     
Skazany

Posty: 20
Wysłany: 26-02-2012, 09:47   

Punkty Pomogl zmienić na reputacje wziętą z piekla rodem z IPB
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
szeju

Pomógł: 1 raz
Posty: 132
Wysłany: 07-03-2012, 16:59   

ja proponuje stworzenie takiej modyfikacji zeby przydala sie przy wyborasz na jakas range np support team ... w okreslonym temacie wlaczamy ta range glosujacy wpisuje i widzi to tylko moderator forum a zwykli userzy widza pusty post :)

pod koniec sa zliczane posty i git :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę