phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Reanimacja forum
Autor Wiadomość
raf_b

Posty: 28
Wysłany: 20-05-2021, 08:46   Reanimacja forum

Czołem, taka sprawa.
Kiedyś tam było forum, ale z powodu schyłku jego popularności zostało porzucone w sensie nie opłaciłem domeny.Adres był forumgniezno.pl i przed jego wygaśnięciem nie podjąłem działań przekierowania na domenę, którą oferuje dostawca serwera (w tym przypadku atthost), co spowodowało że forum zniknęło z netu.
Tak mnie naszło, żeby jednak na jakieś subdomenie typu forum.gniezno.xyz (gniezno.xyz należy do mnie) reanimować forum, celem jakiś historycznych wspomnień.
I teraz tak... zrobiłem już na hostingu stosowne zmiany, dbloader poprawiony, grzebałem w bazie i też adres podmieniłem na tyle, że coś tam się pokazuje. Nie mam już pomysłu gdzie i jak szukać celem podmiany domeny, bo jak widać po wejściu na stronę nie wczytują się obrazki, a każda próba kliknięcia w cokolwiek kończy się na odnośniku do starej domeny. Czym podmieniać, gdzie grzebać i szukać?

Pozdrawiam :) www.forum.gniezno.xyz
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Oneitatsu


Pomógł: 841 razy
Posty: 2324
Wysłany: 20-05-2021, 23:16   

Jeśli zmieniłeś konfigurację ogólną przez bazę danych (tabela _config), wyczyściłeś cache i mimo to nie styka, to może być, że są nieaktualne wpisy w plikach. Twój check_files wyświetla całą listę wprowadzonych zmian. Rzuciłbym okiem do podstawki, czyli szablonu. Nie podglądnę co tam siedzi w Twoim overall_header.tpl, a może być, że to od niego trzeba zacząć.
 
     
BRC

Pomógł: 20 razy
Posty: 245
Wysłany: 24-05-2021, 02:40   

Wyszukaj w plikach (wszystkich, np. za pomocą Notepad++) ciąg forumgniezno.pl. W pierwszej kolejności sprawdź też htaccess i Spider Friendly. Jak nie dasz rady, to pisz do mnie.
 
     
raf_b

Posty: 28
Wysłany: 24-05-2021, 08:58   

Dzięki za info :)
Zedytowałem overall_header.tpl i mogę się zalogować na Admina. Nie mniej szukam dalej, bo przy np. próbie edycji swojego konta (drugi admin) wywala mnie do logowania i śmieci wyskakują jak w załączniku.

Przechwytywanie.JPG
Plik ściągnięto 45 raz(y) 122,8 KB

 
     
BRC

Pomógł: 20 razy
Posty: 245
Wysłany: 29-05-2021, 15:47   

To przeczytaj te śmieci, bo one są całkiem gadatliwe :D Twój plik config.php musi się zaczynać od <?php i kończyć na ?>
Może masz UTF-8 z sygnaturą BOM. Otwórz config.php w notepad++ i sprawdź kodowanie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę