phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
ogolnie o hostingu
Autor Wiadomość
mateuszxd

Posty: 3
Wysłany: 19-05-2016, 23:50   ogolnie o hostingu

Hej, szukam najlepszej oferty hostingu pod przemo (dobra i tania) i najlepszej oferty domeny .pl (zeby nie bylo problemow, nie za drogie przedluzenie)
Pozdrawiam ;)
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
proserwer.pl

Posty: 5
Wysłany: 23-06-2016, 14:49   

Witaj, sprawdź naszą ofertę - na pewno znajdziesz odpowiedni pakiet dla siebie. Masz do wyboru:

hosting SMS - płatny sms'em, do wyboru zróżnicowane pakiety
hosting NET - wyższe parametry, dobra cena i płatność przelewem, paypal lub paysafecard.

Warto wiedzieć, że prowadzimy hosting już od 10 lat, udostępniamy autorski instalator stron gdzie za pomocą kilku kliknięć zainstalujesz automatycznie przemo w wersji 1.12.6 lub 1.12.9.
Dodatkowo robimy regularne kopie zapasowe z możliwością ich automatycznego wgrywania, dostarczamy również edytor DNS dla rekordów A, CNAME i SRV (dla serwerów gier).

Na chwilę obecną możesz również skorzystać z 10% rabatu przy zamówieniu na 3 miesiące:

https://proserwer.pl/promocje/nowy-hosting-www-z-rabatem-10
_________________
PROSERWER.pl - profesjonalny hosting www na Twoją stronę, bloga, forum lub sklep.
 
     
Muttley


Posty: 5
Wysłany: 02-07-2016, 20:19   

proserwer.pl - z tego co widzę bardzo drogi, są lepsze hostingi z lepszą ofertą jakość - cena.

proserwer.pl napisał/a:
udostępniamy autorski instalator stron gdzie za pomocą kilku kliknięć zainstalujesz automatycznie przemo w wersji 1.12.6 lub 1.12.9.


Czyli coś co ma co drugi hosting. Od siebie polecam linuxpl.com Wyjdziesz dużo lepiej.
 
     
proserwer.pl

Posty: 5
Wysłany: 03-07-2016, 13:26   

Muttley, co drugi hosting (np. wspomniany linux) owszem ma gotowe/kupne rozwiązanie (a nie własne) zagranicznego instalatora, który nie potrafi instalować np. phpBB2 by Przemo.

Takie narzędzia mają to do siebie, że są ograniczone i nie można ich rozszerzać. Dlatego też my stosujemy własne (napisane przez nas) rozwiązanie, które radzi sobie z Przemo czy też innym skryptami, które mają dodatkowo wgrywane spolszczenia jak i są wstępnie konfigurowane aby zapewnić najlepszą wydajność i bezpieczeństwo. Tego takie gotowce konkurencji Ci nie zapewnią.

Co do ceny, hosting NET-Start możesz mieć już za 55 zł / rok z z 2.5 raza większą pojemnością niż linux. Dodatkowo możesz go również zamówić na 3 czy 6 miesięcy, a hosting SMS nawet na 1 miesiąc - tego również nie zrobisz w linux.

Co do jakości, jeżeli korzystałeś kiedyś z naszych usług to daj znać czego Ci brakowało, być może w międzyczasie już to się u nas pojawiło. A jeżeli nie korzystałeś to daj znać na podstawie czego oceniasz naszą jakość.
_________________
PROSERWER.pl - profesjonalny hosting www na Twoją stronę, bloga, forum lub sklep.
 
     
Muttley


Posty: 5
Wysłany: 05-07-2016, 21:27   

proserwer.pl napisał/a:
Muttley, co drugi hosting (np. wspomniany linux) owszem ma gotowe/kupne rozwiązanie (a nie własne) zagranicznego instalatora, który nie potrafi instalować np. phpBB2 by Przemo.


Tak naprawdę to te auto instalatory to niepotrzebny syf, ich zadaniem jest przyśpieszenie instalacji skryptów ... które instaluje się w kilka minut. Jeśli ktoś nie umie bez nich zainstalować phpbb2 / 3, wordpress-a , joomlę, drupala i 99% innych narzędzi to webmastering nie jest dla niego. PHPBB2 by przemo to już przegniły dinozaur którego wszyscy w tym sami autorzy mają w dupie ;)

proserwer.pl napisał/a:
. Dodatkowo możesz go również zamówić na 3 czy 6 miesięcy, a hosting SMS nawet na 1 miesiąc - tego również nie zrobisz w linux.


Nie znam nikogo kto potrzebuje witryny na miesiąc , 3 czy 6. Jeśli hosting jest dobry a witryna jest robiona nie na zasadzie placu zabaw to hosting nie potrzebuje dawać ofert na bardzo krótki czas. no chyba że grupą docelową hostingu są dzieci.

proserwer.pl napisał/a:
Co do jakości, jeżeli korzystałeś kiedyś z naszych usług to daj znać czego Ci brakowało, być może w międzyczasie już to się u nas pojawiło. A jeżeli nie korzystałeś to daj znać na podstawie czego oceniasz naszą jakość.



Co prawda nie jestem fanboyem w/w firmy za to wiem że nigdy mnie nie zawiedli czego nie mogę powiedzieć o proserwer. Było to lata temu, możliwe że coś się u was polepszyło ale niesmak pozostał. Patrząc dzisiaj to na pierwszy rzut oka brakuje mi u was jakiegoś live chatu i choć to już kwestia gustu w wirtualnym hostingu wolałbym direct panel od cpanelu.
 
     
proserwer.pl

Posty: 5
Wysłany: 06-07-2016, 08:56   

W tym sęk, że to co dla Ciebie jest niepotrzebne, innym bardzo się przydaje i zapewniam, że nie są to tylko "dzieci". Pamiętaj, że nie każdy jest i musi być wybmasterem aby prowadzić stronę, forum, bloga czy sklep. Większy wybór i możliwości trudno traktować jako wadę.

Jeżeli masz jakieś konkretne historie z "tamtych lat" to daj znać lub napisz na priv, na pewno od strony podejścia do klienta nigdy nie zeszliśmy poniżej profesjonalnego poziomu - więc jeżeli piszesz już o czymś z zastrzeżeniami to prosiłbym o konkrety.

Co do ewentualnych funkcji lub usług to bardzo wiele przez ten czas się pojawiło nowości (domeny, certyfikaty ssl, vpsy, liczne usprawnienia w panelu klienta i dodatki). Livechatu nie ma aczkolwiek jest to jak najbardziej dobra sugestia z Twojej strony - w razie potrzeby szybkiego kontaktu można do nas również zadzwonić.
_________________
PROSERWER.pl - profesjonalny hosting www na Twoją stronę, bloga, forum lub sklep.
 
     
orka

Posty: 31
Wysłany: 25-07-2016, 20:27   

Konto dzielone mam w Firehost, siedzę na nim od kilku lat, działa w porządku.
Na pewno nie widzę potrzeby stawiania stron na darmowych serwerach, a tym bardziej na bardzo drogich..
Jedno i drugie to moim zdaniem samo zło.
 
     
zypolek

Pomógł: 2 razy
Posty: 104
Wysłany: 08-08-2016, 15:16   

Ale tak naprawdę ta usługa nie daje żadnej jakości, więc nawet średnio rozumiem, czym tutaj się ekscytować - taniej masz stabilne i znacznie bardziej znane Hekko. Nie lepiej wejść w taki serwer? Mnie coś takiego odpowiada - ale to musicie sobie jakoś dopasować pod siebie.
 
     
orka

Posty: 31
Wysłany: 22-08-2016, 17:46   

Ale zapewniam cię, że w cenie Firehost nie znajdziesz niczego, co będzie działało stabilniej. Pewnie, że to kwestia testowania, ale większości nie chce się tego robić. Trafiają na drogie hostingi, które działają dramatycznie. Kto miał okazję testowania chociaż kilku, ten wie o czym mówie. I nigdy te drogie serwery nie będą najlepsze.
 
     
zypolek

Pomógł: 2 razy
Posty: 104
Wysłany: 29-08-2016, 15:05   

A ty wkoło to samo?
Rozumiem, ale ja siedzę na tym samym hostingu od wielu lat i naprawdę nie ma żadnych problemów. Nie pójdę do innej firmy tak sobie...

[ Dodano: 04-11-2016, 15:17 ]
A zna ktoś może jeszcze to - http://www.nq.pl
Chodzi głównie o to, czy ten hosting jest odpowiednio stabilny.
Mieliście doświadczenia?
 
     
orka

Posty: 31
Wysłany: 23-04-2019, 16:04   

Jesteśmy cały czas na tanim Firehost. Nie rozumiem, po co ludzie wydają na to kilka razy więcej w znanych firmach.
Tym bardziej, że tak narzekają na te znane usługi.
Chyba szkoda zdrowia...
 
     
BRC

Pomógł: 20 razy
Posty: 245
Wysłany: 23-04-2019, 19:52   

orka napisał/a:
Nie rozumiem, po co ludzie wydają na to kilka razy więcej w znanych firmach.
Zrozumiesz, jak coś padnie i trzeba będzie odzyskiwać dane ;)
Poza tym, firehost nie jest wcale taki tani. Lepiej dopłacić 20 - 30 zł i mieć konto bez limitu transferu np. w atthost
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Lukdirt

Posty: 89
Wysłany: 24-04-2019, 14:17   

Fora by Przemo raczej nie zużywają dużo transferu. Ja mam wykupiony pakiet z transferem 400GB i zastanawiam się, po co mi aż tyle, skoro co miesiąc wykorzystuję najwyżej 10GB. Dlatego zastanawiam się, czy nie zmienić pakietu z medium na mini. Przypominam, że miejsce na serwerze mam wykupione na webd.pl
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę