phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: NineX
25-01-2016, 02:04
Publikacja wersji 1.12.9
Autor Wiadomość
mek1942

Pomógł: 4 razy
Posty: 332
Wysłany: 02-09-2015, 18:56   

widze że każdy ma głęboko .... wymienione przez nas błędy heh
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Lord Darth

Pomógł: 2 razy
Posty: 26
Wysłany: 03-09-2015, 11:16   

MySQL: 5.1.63-0+squeeze1
PHP: 5.3.21

Po ponownym zainstalowaniu aktualizacji udało mi się pozbyć krzaczków, poza jednym miejscem.

Ale to już jakoś przeżyję.

Nie wiem, czy to dzięki temu tematowi: http://www.przemo.org/php...pic.php?t=62233 ale kolejna próba aktualizacja miała miejsce, po wykonaniu: "Przystosowanie skryptu forum oraz bazy dla kodowania latin2". A nic innego nie zmieniałem.
 
     
xlesiu



Pomógł: 5274 razy
Posty: 10385
Wysłany: 03-09-2015, 19:05   

Lord Darth, to wynika ze zmian w function_hierarchy.php jest tam następująca zmiana kodu z
Kod:
$topic_title = substr($topic_title, 0, intval($board_config['last_topic_title_length'])) . '...';
na
Kod:
$topic_title = htmlentities(substr(html_entity_decode($topic_title), 0, intval($board_config['last_topic_title_length']))) . '...';
_________________
Jak tłumaczysz mi coś z php to mów do mnie jak do labradora. / krwiodawcy.org
 
     
Lord Darth

Pomógł: 2 razy
Posty: 26
Wysłany: 03-09-2015, 20:45   

Dzięki, działa. Dobrze by było wydać, w przyszłości, jakąś "łatkę" z opisanymi tu problemami i propozycjami.
 
     
MaTeK_
Czarna lista


Pomógł: 364 razy
Posty: 1712
Wysłany: 04-09-2015, 07:22   

kAzek29 napisał/a:
Wygląda na to że nowa wersja została wydana na siłę żeby tylko była. Usuwanie dotychczasowych funkcjonalności powinno być opcjonalne (w osobnych plikach instrukcje) aby każdy mógł usunąć to czego nie używa a nie na siłę albo musisz mieć pojęcie o skrypcie i PHP aby nie usunąć tego co chcesz zostawić a tak albo pozbywasz się wszystkiego (mimo że z czegoś korzystasz) albo nie zaktualizujesz do nowej wersji. Moim zdaniem trochę to nieprzemyślane.


Nikomu nie dogodzisz. Najpierw się wszyscy żalą, że po co jest download, chat, galeria i inne pierdoły, a po usunięciu tego już są problemy, że to zostało usunięte...

Pogratulować postawy.
_________________
Instalacja/aktualizacja/konwersja/przenoszenie/naprawa for i portali
Więcej info na portfolio
 
     
irekk


Pomógł: 283 razy
Posty: 2927
Wysłany: 04-09-2015, 07:47   

Lord Darth napisał/a:
PHP: 5.3.21
PHP w tej wersji nie jest wspierane od roku. 5.4 straci wsparcie niebawem. To trochę jakby mieć pretensję o to że samochód na diesla nie działa ci z naftą, bo mercedes z '75, na niej jeździł ;)
_________________
Cygantura
 
     
Lord Darth

Pomógł: 2 razy
Posty: 26
Wysłany: 04-09-2015, 08:35   

Od roku też w sumie nic się nie działo. :) Ale za to "tryb zgodności" działa świetnie. Dopóki nie wyjdzie ten nowy skrypt, nie mam się co martwić o to, że PHP 5.3 nie podoła. :)

Swoją drogą, jeśli mówić o postępie, można by w "standardzie" oficjalnej paczki dodać lepsze zabezpieczenia anty botowe. To jest nawet niezłe: http://przemo.org/phpBB2/...ic.php?t=141457
 
     
+bustersk


Pomógł: 30 razy
Posty: 241
Wysłany: 04-09-2015, 09:47   

MaTeK_ napisał/a:
kAzek29 napisał/a:
Wygląda na to że nowa wersja została wydana na siłę żeby tylko była. Usuwanie dotychczasowych funkcjonalności powinno być opcjonalne (w osobnych plikach instrukcje) aby każdy mógł usunąć to czego nie używa a nie na siłę albo musisz mieć pojęcie o skrypcie i PHP aby nie usunąć tego co chcesz zostawić a tak albo pozbywasz się wszystkiego (mimo że z czegoś korzystasz) albo nie zaktualizujesz do nowej wersji. Moim zdaniem trochę to nieprzemyślane.


Nikomu nie dogodzisz. Najpierw się wszyscy żalą, że po co jest download, chat, galeria i inne pierdoły, a po usunięciu tego już są problemy, że to zostało usunięte...

Pogratulować postawy.


już nie mówiąc o tym, że w pierwszym poście masz liste zmian i nikt nie każe aktualizować forum ;)
 
     
Lord Darth

Pomógł: 2 razy
Posty: 26
Wysłany: 04-09-2015, 10:56   

Jedyne, z czym bym polemizował, to usunięcie moda urodzinowego. Reszta faktycznie - nieprzydatna.
 
     
Lord Darth

Pomógł: 2 razy
Posty: 26
Wysłany: 05-09-2015, 08:42   

Po pewnym czasie zauważyłem inny błąd, który u mnie występuje. Po aktualizacji bazy danych, nowy użytkownik nie wyświetla się, jako ostatnio zarejestrowana osoba, a jego id w bazie wynosi 0.

Hmm... Miałem nadzieję, że scali posty automatycznie.
 
     
mek1942

Pomógł: 4 razy
Posty: 332
Wysłany: 08-09-2015, 14:53   

no i cisza.......
ja nie wiem po co tą wersje wogóle wrzuciliscie na główną http://www.przemo.org/phpBB2/ skoro jest tyle błędów. Zamiast to szybko wycofać i poprawić błędy to widze ze wy macie wszystkich ludzi głęboko.

Nawet Przemo nie reaguje mimo iż to skrypt jet jakby pod jego szyldem, troche wstyd by mi było wypuszczać coś niegotowego.
 
     
Orbitex

Posty: 1
Wysłany: 08-09-2015, 17:18   

Kiedy będzie jakaś instrukcja aktualizacji szablonów z wersji 1.12.8 do 1.12.9?
 
     
asdf

Pomógł: 1 raz
Posty: 23
Wysłany: 08-09-2015, 19:59   

Będzie tydzień temu :) http://przemo.org/phpBB2/...ic.php?t=153558

A kiedy będzie instrukcja naprawy choćby jednego buga w wersji 1.12.9? :lol:
Ostatnio zmieniony przez asdf 08-09-2015, 20:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
kooza


Pomógł: 486 razy
Posty: 2401
Wysłany: 08-09-2015, 20:00   

Oo nawet nie zauwazylem ze nowa wersja ma az tyle pobran, super :roll:
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Lord Darth

Pomógł: 2 razy
Posty: 26
Wysłany: 09-09-2015, 16:16   

Mogliby też dodać, na trwałe: <meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1.0"> Bez tego forum, na nowym skrypcie, nie otwiera się w przeglądarce "opera mini".
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę