phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Darmowy czy P?atny?

Przekonałem Cię?
Tak
63%
 63%  [ 336 ]
Nie
36%
 36%  [ 194 ]
Głosowań: 530
Wszystkich Głosów: 530

Autor Wiadomość
paweo

Pomógł: 1 raz
Posty: 95
Wysłany: 02-02-2012, 17:07   

tak!
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Deotho


Pomógł: 176 razy
Posty: 610
Wysłany: 02-02-2012, 17:09   

paweo, http://www.przemo.org/php...pic.php?t=12236
_________________
Poza forum pomagam odpłatnie.
 
     
paweo

Pomógł: 1 raz
Posty: 95
Wysłany: 02-02-2012, 17:19   

Działa :-)
 
     
Draco demonicus


Posty: 93
Wysłany: 29-04-2012, 17:44   

A ja muszę się nie zgodzić z autorem. Czemu?

Mam już ente forum na darmowym hostingu. Mam WSZYSTKO co potrzebuję. Nie robię for dla nie wiadomo jak wielkiej liczby osób. Praktycznie jest ich 5.

Jakoś nigdy nic mi nie przeszkadzało. Lagi były tylko wtedy, gdy miałem włączone szukanie słów, ale gdy się zorientowałem to je wyłączyłem i do dziś ładuje się strona szybko. Dodam - szybciej niźli przemo.org.
Więc co do szybkości narzekać nie mogę.

W czym lepsze jest wiec darmowe od płatnego? Banalne pytanie - nie płacę za coś, za co płacić nie muszę. Nie potrzebuję bajerów.
Jak ktoś zapewni mi dobre forum i zasponsoruje to proszę bardzo - nie widzę problemu. Ja się w to bawić nie chcę.

Tak więc wcale nie jest prawdą to, iż darmowe fora są:
-zlagowane/wolne/przeciążone
-mają mało funkcji/etc

Miałem wiele for i mnie jakoś pasuje. Z resztą to powinno być darmowe. Tak jak konto pocztowe - tak i konto WWW.
_________________
Avek jest mojego autorstwa. Zastrzegam sobie prawo do jego kopiowania, przerabiania i posiadania. Niestosowanie się do tego oznacza kradzież.
 
     
Astrid

Posty: 12
Wysłany: 14-08-2012, 20:35   

Szczerze?
Jeśli miałbym wybierać - płatny.
Płatne hostingi mają naprawdę świetne oferty za niewielką cenę, zazwyczaj bez limitu transferu, pojemność duża i to mi się podoba!
Ostatnio zmieniony przez Astrid 14-08-2012, 20:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Deotho


Pomógł: 176 razy
Posty: 610
Wysłany: 14-08-2012, 20:39   

Tylko i wyłącznie płatne hostingi. Na darmowych się nie opłaca ze względu na reklamy i niską wydajność serwerów. W dodatku są czeste problemy z instalacją modyfikacji czy nieprawidłowym wyświetlaniem szablonu.

Ze swojej strony polecam Chmurkę oraz Hekko.
_________________
Poza forum pomagam odpłatnie.
 
     
Tommekk80



Pomógł: 1411 razy
Posty: 4780
Wysłany: 15-08-2012, 08:22   

Ja miałem forum na darmowym przez 2 lata (000.space.com) i nie mogę złego słowa powiedzieć. Forum przez te 2 lata nie zawiesiło się ani raz, otrzymałem tylko jednego maila o przeciążeniu (okazało się, że źle zainstalowałem modyfikację i strasznie obciążało).
Także nie ma co narzekać na darmowe hostingi, trzeba tylko umieć znaleźć.
Płatny to płatny - wiadomo, płacę to wymagam. Trzeba się tylko wystrzegać najniższych taryf, bo tam zawsze jest słabo.
 
     
Kwaqu

Posty: 9
Wysłany: 21-10-2014, 08:53   

Tylko i wyłącznie płatny. Nie chciał bym aby moje pliki nagle znikneły. A większość darmowych hostingów to wakacyjne projekty.
 
     
Piwulek

Pomógł: 1 raz
Posty: 104
Wysłany: 23-10-2014, 11:31   

Miałem forum na darmowym, teraz mam na płatnym.
Jakbym zakładał własne forum dla 5-30 użytkowników, to w ogóle nie myślałbym, tylko wrzucił na darmówkę. Duże forum - nie zaryzykowałbym na darmowym - każdemu wg potrzeb.

Tak, czy inaczej - tego typu ankieta sama w sobie jest bez sensu...
_________________
Pozdrawiam
Piwek
Ostatnio zmieniony przez Woytec 23-10-2014, 19:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
mietek833

Posty: 5
Wysłany: 20-10-2016, 19:48   

Darmowy! Ja polecam http://5v.pl
 
     
Lukdirt

Posty: 89
Wysłany: 03-05-2019, 12:08   

Wiem, że temat jest już stary, ale...

jeśli chcesz zakładać forum, i wiesz, że się ono rozwinie i będzie na niego wchodzić dużo ludu, to jest tylko jedna opcja - PŁATNY hosting.

Ew. można zrobić tak, że najpierw możesz założyć forum na darmowym serwerze (bo wtedy nie wiadomo co będzie z forum w przyszłości, czy wypali czy nie), a gdy widzisz, że się ono rozrasta i rozwija, wtedy przenosisz go na płatny.
 
     
BRC

Pomógł: 20 razy
Posty: 245
Wysłany: 03-05-2019, 12:27   

Ewentualnie można jeszcze do mnie napisać, wtedy dam bezpłatny hosting o parametrach płatnego hostingu ;)
 
     
Lukdirt

Posty: 89
Wysłany: 03-05-2019, 15:49   

Nie żal Ci, że nie zarabiasz na swoim hostingu? ;)

A zmieniając nieco temat... moje forum od blisko tygodnia dostało mocnego kopa. Na tyle dużego, że chyba dobrze zrobiłem, że postawiłem je na płatnym serwerze, bo na darmowym chyba by padło z powodu braku transferu :)
Od początku maja napisanych zostało 160 postów na moim forum. A w takim miesiącu jak np. listopad zostało napisanych 51 postów przez CAŁY miesiąc.
 
     
BRC

Pomógł: 20 razy
Posty: 245
Wysłany: 03-05-2019, 18:09   

No stary, przy takim obciążaniu to musisz sobie chyba kupić dedyka, koniecznie z gwarancją backupu na dyskietkę raz w miesiącu
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Lukdirt

Posty: 89
Wysłany: 03-05-2019, 18:29   

Nie wiem, czy napisałeś to ironicznie, ale... na takim CBA miesięczny transfer wynosi 5GB, a moje forum tylko w tym miesiącu (czyli od trzech dni) zużyło 4GB transferu. Na CBA transfer by się skończył już za niedługo, a na WEBD mam spory zapas.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 16
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę