phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Woytec
20-03-2014, 22:39
Zarabianie na forum
Autor Wiadomość
RuBiO

Pomógł: 1 raz
Posty: 15
Wysłany: 29-08-2009, 03:51   

a jak dla mnie pomysł jest bardzo dobry bo dobrze jest zarobić siedząc i nic nie robiąc jednakze my jako admini for powinniśmy mieć w tym jakiś wkład bo tak to Przemo robi wszystko za nas, samo to że skrypt i inne dodatki od Przemo są praktycznie "autoinstalacyjne" fora na twoim skrypcie przy twoich instrukcjach same się instalują, można powiedzieć że każde forum na php bb by przemo to 80% twoje dzieło admini dodają tylko działy i dostosowują fora do swoich tematyk stworzenie forum to twoja zasługa, no dobra ale rozpisałem się w temacie tego co dla nas robisz (ach.. po takich tekstach to normalnie za podlizywacza jakiegoś mnie wezmą :lol: ) a teraz do tematu, twój pomysł jak już pisałem jest zajefajny (jest słowo które nie jest przekleństwem sama moja wychowawczyni polonistka tak twierdziła jednakże wolę nie ryzykować używaniem go ;) ) ale admini for powinni też coś do tego dac od siebie bo nie dość ze tworzysz za nas fora to jeszcze zarabiasz za nas :o nie no chyba do ciebie będę mówił tato :lol: ;) no i ogólnie proszę byś podczas realizacji pomysłu zastanowił się nad sprawą jak takową możliwość zarobku udostępnić nieletnim (sam mam dopiero 17 lat) bo na pewno było by to przydatne samo opłacenie serwera trochę kosztuje jak ktoś ma głowę to i da rade na forum zarobić tyle by mieć na serwer i żeby mu jeszcze zostało ale nie wszyscy mają głowę do interesów taki bajer na forum ułatwił by i pokrył myślę przynajmniej 30-40% ceny serwera (tzn. nie wiem bo zarobki mogą być małe to sa wstępne podejrzenia ;) ) to by nam wszystkim ułatwiło życie a i wiele mniej stresów dla ciebie bo wątpię by przy takiej możliwosci dla adminów serwisy oferujące zakładanie for phpbb by przemo za darmo zdobywały nowych userów, sądzę, że było by przeciwnie i by ich tracili no nic zakończe ten post jak zwykle


Przepraszam za chaotyczny styl pisania, za to że ciężko się czyta gdy wszystko jest tak pomieszane i za to że nie używam interpunkcji, ale niestety jak mówie tak pisze a mówię szybko i dużo nie za bardzo dobierajac akcent a tym bardziej nie używam przerw ;)

pozdrawiam Tomek
_________________
Potrzebujesz grafiki? Nie chcesz przepłacać ? Zgłoś się, a być może trafisz na mój dobry humor i wykonam zlecenie za darmo ;)

GG otwarte dla wszystkich zainteresowanych, na początku wiadomości wstaw nick z forum przemo.org i link do swojego forum
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
BlueMan


Pomógł: 8 razy
Posty: 377
Wysłany: 29-08-2009, 22:42   

sskoczek napisał/a:
Na wstępie chciałbym ostudzić zapał, zwłaszcza tych młodszych adminów, jako że trzeba będzie mieć (najprawdopodobniej bo nie wiem w sumie jak rozwiąże to Przemo) swoją działalność gosp. Prawnie ta usługa nazywa się "dzierżawa za powierzchnię emisyjną pod reklamy bla, bla, bla".
Nie prawda. Nie trzeba mieć działalności gospodarczej.

Też korzystam z adkontekst.pl, a jestem osobą prywatna. Jest po prostu wynajęcie części strony
Cytat:
Z art. 659 § 1 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. z 1964 r. Nr 16 poz. 93 ze zm.) wynika bowiem, że najem jest umową, przez którą wynajmujący zobowiązuje się oddać najemcy rzecz do używania przez czas oznaczony lub nie oznaczony, a najemca zobowiązuje się płacić wynajmującemu umówiony czynsz, który może być oznaczony w pieniądzach lub świadczeniach innego rodzaju. Podstawą uzyskiwania przychodów z tytułu najmu jest zawarcie pomiędzy stronami umowy, w której strony określają wysokość, sposób i terminy regulowania należności czynszowych jak i innych opłat.

Zgodnie z treścią przepisu art. 10 ust. 1 pkt 6 w/w ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych źródłem przychodu jest najem, podnajem, dzierżawa, poddzierżawa oraz inne umowy o podobnym charakterze (...) z wyjątkiem składników majątku związanych z działalnością gospodarczą.

Ustawodawca podatnikom uzyskującym przychody z w/w tytułu dał możliwość wyboru formy opodatkowania, tj. zasad ogólnych lub zryczałtowanego podatku dochodowego. Kwestię określenia wysokości przychodu ze źródła przychodów "najem-dzierżawa" regulują postanowienia wyrażone w art. 11 w/w ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz art. 6 ust. 1a ustawy z dnia 20 listopada 1998 r. o zryczałtowanym podatku dochodowym od niektórych przychodów osiąganych przez osoby fizyczne (Dz. U. z 1998 r. Nr 144 poz. 930 z późn. zm.).


Co więcej - przemo nie musiałby rozliczać osób na których umieszczona by została reklama, a admin forum by miał taki obowiązek
Cytat:
Wydawca jest zobowiązany do rozliczenia i odprowadzenia we własnym zakresie odpowiedni podatek dochodowy z tytułu przychodów z dzierżawy opisanych wyżej praw (w przypadku osób fizycznych - na mocy art. 44 ust 1 i ust 3 ustawy z dnia 26 lipca 1991r. o podatku dochodowym od osób fizycznych [Dz. U. z2000r. Nr 14 poz. 176 z późn. zm])


sskoczek napisał/a:
Musisz tylko pomyśleć nad sprawdzaniem kliknięć tj. czy z 1 ip nie ma załóżmy 100 kliknięć/godzinę.
dlatego lepszym rozwiązaniem będzie zliczanie odsłon, ale unikatowych odwiedzających :]
_________________
phpBB4 od drugiej strony :P
 
     
MagicalFire


Pomógł: 980 razy
Posty: 4353
Wysłany: 18-09-2009, 16:44   

Przemo, prace chociaz troszke ruszyły ??
_________________
nie za takie Przemo walczyliśmy
 
     
Don8

Pomógł: 7 razy
Posty: 485
Wysłany: 24-11-2009, 22:20   

no i co tym pomysłem ?? kiedy będzie wprowadzony ???
 
     
Helper

Pomógł: 8 razy
Posty: 109
Wysłany: 25-11-2009, 15:38   

Może lepiej, niech każdy sobie wgra Mass PW Bot oraz banner pod X postem no i tak się będzie umieszczało reklamy. ?? To nie będą przeszkadzać reklamy
 
     
Pawlok
Czarna lista


Pomógł: 2 razy
Posty: 245
Wysłany: 11-02-2010, 12:07   

okopuje temat.
Kiedy będzie to wprowadzone??
 
     
MagicalFire


Pomógł: 980 razy
Posty: 4353
Wysłany: 11-02-2010, 12:15   

Cytat:
okopuje temat.
Kiedy będzie to wprowadzone??

Przemo napewno zajmie się tym po wydaniu wersji 1.12.7
_________________
nie za takie Przemo walczyliśmy
 
     
amatorek

Posty: 18
Wysłany: 11-02-2010, 23:32   

Jestem na Forum od paru dni, sporo już przeczytałem ale muszę powiedzieć że ten temat mi się nie spodobał , oczywiście nie mam nic przeciwko zarabianiu , jak najbardziej w tych czasach kasa to podstawa ale....to nie my admini zbijemy fortunę , wręcz przeciwnie stracimy userów , zainteresowałem się administracją własnego Forum od niedawna i robię to i chciałbym dalej robić hobbistycznie , moje forum nie ma mieć jak największej liczby zarejestrowanych ludzi ! czy napisanych postów ! tylko ma posiadać dobrą ekipę i tego się trzymam. Moja przygoda z Forum zaczęła się od tego że zleciłem i zapłaciłem za wykonanie FORUM a wykonawcą okazał się zwykły PODGATUNEK nie sympatyczny człowiek jakich można TUTAJ spotkać ( to już inna historia ) i dlatego między innymi trafiłem na to właśnie Forum bo muszę sam poprawiać błędy po tym PODGATUNKU który nie wywiązał się i nie zrealizował zlecenia jak powinien :( amator co zrobić .

Kilka powodów dla których pomysł mi się nie spodobał:
- przestałem telewizje oglądać ze względów na REKLAMĘ i oczywiście powtórki bo nawet płacąc za hbo c+ itp i tak nie ma co oglądać
- radio przestałem słuchać ze względów na REKLAMĘ ! co 15 minut trzeba stację zmieniać !
- pochłonął mnie całkowicie internet i to właśnie on dostarcza mi informacji , muzyki , rozrywki :)
-aczkolwiek ostatnio coraz więcej pojawia się REKLAM są wszędzie ! dosłownie wszędzie i właśnie między innymi postanowiłem zlecić wykonanie Forum a moje zlecenie brzmiało , cytat " chciałbym mieć Forum bez REKLAM "

I teraz powiedzcie mi czy naprawdę jesteście tacy zdesperowani że chcecie takiego świata ! gdzie człowiek po pracy chce się zrelaksować porozmawiać z znajomymi , z przyjaciółmi odpala sobie FORUM żeby poczytać udzielić się a tu nagle będą wyskakiwać JE...NE REKLAMY ! myślicie że zarobicie fortunę na reklamach ? znajdą się tacy co poustawiają żeby im reklama wyskakiwała po 100 kliknięciach bo przecież jemu się pracować nie chce a z tego dostanie hmm....50zł miesięcznie ? czy może 5tysięcy ? bo jak 5tysięcy to przepraszam i nie było tematu

Odpalając GG , przy coraz to nowszych wersjach zrobił się taki syf że też zacząłem używać gg wtedy kiedy muszę a jak zapytałem się ile ma mnie kosztować reklama u nich to dostałem bardzo ciekawą odp. za najmniejszy baner , no najtańsza reklama u nich to koszt 15tyś zł za WEEKEND !!! wyskakujące okno to koszt ok 50-70tyś za WEEKEND !!! czyli kupuje im nowe auto za to tylko że puszczą moją reklamę heh a tacy są słodcy , komunikator rozpowszechnił się bo jest za darmo ale jakim kosztem ! naszym , zwykłych użytkowników którzy zostali delikatnie mówiąc w d.... kopnięci i teraz cieszcie się że macie nasz komunikator a my jesteśmy goście !

Przemo jak najbardziej Cię rozumie ale powiedz, czy nie lepiej jest zająć się tym co się lubi ? po jaką cholerę pchać się w taki syf i zeszpecić swoje dzieło ? WIEM ŻE JEST MOWA O LUDZIACH KTÓRZY SĄ ZAINTERESOWANI WYŚWIETLANIEM TYCH REKLAM I JEST TO OPCJA DO WYŁĄCZENIA do wyłączenia pewnie do czasu..jak wszystko się kiedyś kończy ale...nie lepiej jest np. zrobić forum żeby każdy sam sobie decydował i wstawiał banery itp. ? na Twoim Forum też masz wstawione banery to jest jedno forum a pewnie prowadzisz ich 5 albo 50 prawdy się nikt nie dowie i nikt nie docieka

Przecież jest tak ogromna ilość osób którzy korzystają z Forum by Przemo że są inne metody na zarabianie kasy ? zrobienie płatnej wersji Forum , płatne skrypty itp. sam bym z chęcią zapłacił za gotowe całkiem ciekawe forum bo zapłaciłem ale niestety PATAŁACHOWI i tylko dlatego bo nie jest moim hobby zabawa w te wszystkie pliki i pierdoły ;) co się zmieniło z przymusu .
Masz prosty rachunek jak nic , za forum przykładowo 100zł ( żaden majątek ) do tego do wyboru użytkownik ma od groma skryptów i dodatków mnożąc to na ilość pobrań jesteś kasiasty gościu a w dodatku robisz drugą wersje Forum gdzie dajesz możliwość właśnie takiego tematu jaki zaproponowałeś forum na którym admin będzie miał możliwość zarobku z twoich reklam

ehh.....się rozpisałem , nie zrozumcie mnie źle jest to moje zdanie
Pozdrawiam
 
     
Rygiel12

Posty: 13
Wysłany: 13-02-2010, 01:34   

niech przemo to zrobi będę haapy
 
     
Przemo



Pomógł: 210 razy
Posty: 3148
Wysłany: 13-02-2010, 17:25   

amatorek, spokojnie, nie chcesz reklamy, nikt Cie do niej nie zmusi, wylaczysz ja i tyle :) Ja tez nie lubie reklamy, jednak sa uzytkownicy, ktorzy lubia emitowac reklame dlatego, ze przynosi im zyski :) I chcielibysmy im to ulatwic. Nie wiem jeszcze jak to bedzie wygladalo i kiedy to zrobie. W wersji 1.12.7 raczej nie zdarze tego zrobic chociaz tak planowalem :/ Zobaczymy.
 
     
amatorek

Posty: 18
Wysłany: 17-02-2010, 01:24   

Hmm..coś w tym jest, dlatego też postanowiłem że spróbuję i czekam razem z innymi :P a że się uczę i dopiero odkrywam możliwości jakie Forum oferuję to do tego celu zrobiłem sobie forum które odpowiednio do tematu pasuję ;) będę mógł śmiało na bieżąco sobie je modyfikować, szkoda tylko że nie mogę się zareklamować w dziale Reklamówka :(
Pozdrawiam
 
     
Pawlok
Czarna lista


Pomógł: 2 razy
Posty: 245
Wysłany: 24-01-2014, 17:15   

Mialo byc w 1.12.7 nie ma teraz jest 1.12.8 i tez nie ma :/ Spełzło na laurach tylko ??
 
     
wiezaawieza

Posty: 1
Wysłany: 06-02-2014, 20:15   

Przemo kiedy dasz radę to zrobić? Bo chciałbym zarabiać :P
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
HYPERSHOCKK^

Pomógł: 1 raz
Posty: 87
Wysłany: 19-03-2014, 09:16   

Wiadomo coś? Bo widzę temat od 2009 i cisza...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę