phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Matteo
09-11-2013, 09:27
Advanced BBCode Box MOD
Autor Wiadomość
BosS AK


Pomógł: 2 razy
Posty: 96
Wysłany: 16-07-2012, 16:51   

Mi to pomogło na to, aby się nie rozjeżdżało :
Kod:
<!--Start Advanced BBCode Box MOD-->
    <td class="row2" valign="top"><span class="gen"><span class="genmed"></span>
        <table id="posttable" width="500px" border="1" bordercolor="#C0C0C0" style="border-collapse: collapse;" cellspacing="0" cellpadding="0" valign="top">
          <tr align="right" valign="middle">
            <td valign="center">

tam gdzie
Kod:
 width="500px"
amień tak jak ci pasuje..

[ Dodano: 16-07-2012, 18:00 ]
@ edit
oczywiście to w posting_body.tpl
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
jezyk403


Pomógł: 2 razy
Posty: 209
Wysłany: 05-08-2012, 14:44   

Modzik działa wyśmienicie

[ Dodano: 05-08-2012, 18:47 ]
Fajnie by było gdyby jeszcze do tego dodać ładowanie zdjęć z fotosika czy imageshock. Były wypasik
 
     
Ross2303

Posty: 4
Wysłany: 09-08-2012, 10:26   

a kolor tematu gdzie?!
 
     
miazga182

Posty: 3
Wysłany: 08-01-2013, 15:58   

Gdy podmieniam plik w folderze stylu robi mi się biały obraz i nic nie widać wie ktoś moze jak z tym zdziałać?
 
     
Play-Win

Posty: 2
Wysłany: 18-01-2013, 14:50   

Witam jestem nowy uczę się dopiero przema a właściwie instalacji modyfikacji wiec zrobilem tak jak opisane i mam bład gdy loguje sie do pa i gdy napisze post z kodem z yt:
Kod:

//Start Advanced BBCode Box MOD $lang['BBCode_box_hidden'] = 'Ukryj'; $lang['BBcode_box_view'] = 'Pokaż'; $lang['BBcode_box_hide'] = 'Ukryj'; $lang['bbcode_help']['GVideo'] = 'GVideo: [GVideo]GVideo URL[/GVideo]'; $lang['GVideo_link'] = 'Link'; $lang['bbcode_help']['youtube'] = 'YouTube: [youtube]YouTube URL[/youtube]'; $lang['youtube_link'] = 'Link';
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/michalmit/domains/play-win.pl/public_html/language/lang_polish/lang_main.php:1135) in /home/michalmit/domains/play-win.pl/public_html/includes/functions.php on line 1750


Co zrobić by usunąć problem?
 
     
xlesiu



Pomógł: 5274 razy
Posty: 10385
Wysłany: 18-01-2013, 15:07   

Od dzisiaj jesteś Play-Win. Gdzieś dodajesz w zły sposób kod.
_________________
Jak tłumaczysz mi coś z php to mów do mnie jak do labradora. / krwiodawcy.org
 
     
kras299

Posty: 31
Wysłany: 19-01-2013, 19:52   

Witam ja niestety mam ten problem z pluginem iż jak dam napisz temat lub odpowiedz to wszystko chodzi. Niestety szybka odpowiedz nie działa po instalacji i wyskuje

Kod:
Sesja połączenia wygasła lub numer ID sesji jest nieprawidłowy.
Spróbuj ponownie.
 
     
jonkel

Posty: 1
Wysłany: 03-02-2013, 02:42   

Przepraszam ale totalnie nie wiem jak to zainstalować gdzie szukać plików :/
language/lang_polish/lang_main.php
takiego nawet nie mam mam php fusion 7
a gdzie skopiować cały tan katalog ?
prosze o pomoc
 
     
Hypia

Posty: 10
Wysłany: 03-02-2013, 19:11   

jonkel napisał/a:
Przepraszam ale totalnie nie wiem jak to zainstalować gdzie szukać plików :/
language/lang_polish/lang_main.php
takiego nawet nie mam mam php fusion 7
a gdzie skopiować cały tan katalog ?
prosze o pomoc


to nie mod pod fusion :P
 
     
vianne



Pomógł: 73 razy
Posty: 642
Wysłany: 21-04-2013, 08:51   

czy jest mozliwość dorzucenia tego również do szybkiej odpowiedzi ? :>

[ Dodano: 21-04-2013, 10:29 ]
dobra nieaktualne... zrobiłam :D
_________________
Nie udzielam pomocy poza Forum
Nie pisz do mnie na GG/PW/Email bez uprzedniego pozwolenia!
 
     
C7_4K

Posty: 16
Wysłany: 08-06-2013, 16:42   

nie idzie wgrać do 1.12.7
Ostatnio zmieniony przez Woytec 16-06-2013, 21:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
vianne



Pomógł: 73 razy
Posty: 642
Wysłany: 09-06-2013, 11:44   

dlaczego niby ? ja mam 1.12.7 i zainstalowałam bez najmniejszego kłopotu. Działa wybornie
_________________
Nie udzielam pomocy poza Forum
Nie pisz do mnie na GG/PW/Email bez uprzedniego pozwolenia!
 
     
Psychol44

Posty: 2
Wysłany: 05-07-2013, 10:37   

sory za odkop ale nie mogę znaleźć w pluku posting_body tego:

Kod:
<td class="row2" valign="top"><span class="gen"> <span class="genmed"> </span>
        <table width="450" border="0" cellspacing="0" cellpadding="2">
          <tr align="center" valign="middle">
            <td><span class="genmed">
              <input type="button" class="button" accesskey="b" name="addbbcode0" value=" B " style="font-weight:bold; width: 30px" onClick="bbstyle(0)" onMouseOver="helpline('b')" />
              </span></td>
            <td><span class="genmed">
              <input type="button" class="button" accesskey="i" name="addbbcode2" value=" i " style="font-style:italic; width: 30px" onClick="bbstyle(2)" onMouseOver="helpline('i')" />
              </span></td>
            <td><span class="genmed">
              <input type="button" class="button" accesskey="u" name="addbbcode4" value=" u " style="text-decoration: underline; width: 30px" onClick="bbstyle(4)" onMouseOver="helpline('u')" />
              </span></td>
            <td><span class="genmed">
              <input type="button" class="button" accesskey="q" name="addbbcode6" value="Quote" style="width: 50px" onClick="bbstyle(6)" onMouseOver="helpline('q')" />
              </span></td>
            <td><span class="genmed">
              <input type="button" class="button" accesskey="c" name="addbbcode8" value="Code" style="width: 40px" onClick="bbstyle(8)" onMouseOver="helpline('c')" />
              </span></td>
            <td><span class="genmed">
              <input type="button" class="button" accesskey="l" name="addbbcode10" value="List" style="width: 40px" onClick="bbstyle(10)" onMouseOver="helpline('l')" />
              </span></td>
            <td><span class="genmed">
              <input type="button" class="button" accesskey="o" name="addbbcode12" value="List=" style="width: 40px" onClick="bbstyle(12)" onMouseOver="helpline('o')" />
              </span></td>
            <td><span class="genmed">
              <input type="button" class="button" accesskey="p" name="addbbcode14" value="Img" style="width: 40px"  onClick="bbstyle(14)" onMouseOver="helpline('p')" />
              </span></td>
            <td><span class="genmed">
              <input type="button" class="button" accesskey="w" name="addbbcode16" value="URL" style="text-decoration: underline; width: 40px" onClick="bbstyle(16)" onMouseOver="helpline('w')" />
              </span></td>
          </tr>
          <tr>
            <td colspan="9">
              <table width="100%" border="0" cellspacing="0" cellpadding="0">
                <tr>
                  <td><span class="genmed"> &nbsp;{L_FONT_COLOR}:
                    <select name="addbbcode18" onChange="bbfontstyle('[color=' + this.form.addbbcode18.options[this.form.addbbcode18.selectedIndex].value + ']', '[/color]');this.selectedIndex=0;" onMouseOver="helpline('s')">
                      <option style="color:black; background-color: {T_TD_COLOR1}" value="{T_FONTCOLOR1}" class="genmed">{L_COLOR_DEFAULT}</option>
                      <option style="color:darkred; background-color: {T_TD_COLOR1}" value="darkred" class="genmed">{L_COLOR_DARK_RED}</option>
                      <option style="color:red; background-color: {T_TD_COLOR1}" value="red" class="genmed">{L_COLOR_RED}</option>
                      <option style="color:orange; background-color: {T_TD_COLOR1}" value="orange" class="genmed">{L_COLOR_ORANGE}</option>
                      <option style="color:brown; background-color: {T_TD_COLOR1}" value="brown" class="genmed">{L_COLOR_BROWN}</option>
                      <option style="color:yellow; background-color: {T_TD_COLOR1}" value="yellow" class="genmed">{L_COLOR_YELLOW}</option>
                      <option style="color:green; background-color: {T_TD_COLOR1}" value="green" class="genmed">{L_COLOR_GREEN}</option>
                      <option style="color:olive; background-color: {T_TD_COLOR1}" value="olive" class="genmed">{L_COLOR_OLIVE}</option>
                      <option style="color:cyan; background-color: {T_TD_COLOR1}" value="cyan" class="genmed">{L_COLOR_CYAN}</option>
                      <option style="color:blue; background-color: {T_TD_COLOR1}" value="blue" class="genmed">{L_COLOR_BLUE}</option>
                      <option style="color:darkblue; background-color: {T_TD_COLOR1}" value="darkblue" class="genmed">{L_COLOR_DARK_BLUE}</option>
                      <option style="color:indigo; background-color: {T_TD_COLOR1}" value="indigo" class="genmed">{L_COLOR_INDIGO}</option>
                      <option style="color:violet; background-color: {T_TD_COLOR1}" value="violet" class="genmed">{L_COLOR_VIOLET}</option>
                      <option style="color:white; background-color: {T_TD_COLOR1}" value="white" class="genmed">{L_COLOR_WHITE}</option>
                                  <option style="color:black; background-color: {T_TD_COLOR1}" value="black" class="genmed">{L_COLOR_BLACK}</option>
                          </select> &nbsp;{L_FONT_SIZE}:<select name="addbbcode20" onChange="bbfontstyle('[size=' + this.form.addbbcode20.options[this.form.addbbcode20.selectedIndex].value + ']', '[/size]')" onMouseOver="helpline('f')">
                      <option value="7" class="genmed">{L_FONT_TINY}</option>
                      <option value="9" class="genmed">{L_FONT_SMALL}</option>
                      <option value="12" selected class="genmed">{L_FONT_NORMAL}</option>
                      <option value="18" class="genmed">{L_FONT_LARGE}</option>
                      <option  value="24" class="genmed">{L_FONT_HUGE}</option>
                    </select>
                    </span></td>
                  <td nowrap="nowrap" align="right"><span class="gensmall"><a href="javascript:bbstyle(-1)" class="genmed" onMouseOver="helpline('a')">{L_BBCODE_CLOSE_TAGS}</a></span></td>
                </tr>
              </table>
            </td>
          </tr>
          <tr>
            <td colspan="9"> <span class="gensmall">
              <input type="text" name="helpbox" size="45" maxlength="100" style="width:450px; font-size:10px" class="helpline" value="{L_STYLES_TIP}" />
              </span></td>
          </tr>
          <tr>
            <td colspan="9"><span class="gen">
              <textarea name="message" rows="15" cols="35" wrap="virtual" style="width:450px" tabindex="3" class="post" onselect="storeCaret(this);" onclick="storeCaret(this);" onkeyup="storeCaret(this);">{MESSAGE}</textarea>
              </span></td>
          </tr>
        </table>
        </span></td>
 
     
Nexer008


Pomógł: 231 razy
Posty: 772
Wysłany: 05-07-2013, 11:31   

Nie szukaj całego tekstu tylko jakieś urywki i sprawdź czy się zgadza ..
Poczytaj jeszcze ten temat - http://www.przemo.org/php...pic.php?t=10014
może coś źle zrozumiałeś.
_________________
Niestety, z powodu braku czasu zaprzestałem udzielania się na tym forum. Można się ze mną skontaktować poprzez informacje dodane w profilu.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
nessa90

Posty: 16
Wysłany: 31-07-2013, 13:12   

utknęłam na pierwszym poleceniu

Kod:
#
#-----[ COPY ]------------------------------------------
#
copy root/mods/bbcode_box/*.* to mods/bbcode_box/*.*


wgrałam już parę prostych modyfikacji, jednak za chiny ludowe nie wiem co autor miał na myśli. w ftp tego nie ma
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę