phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Boltex
15-04-2013, 21:25
[Problem]Ten adres email jest nieprawidłowy
Autor Wiadomość
Ewa

Posty: 41
Wysłany: 31-12-2008, 00:59   [Problem]Ten adres email jest nieprawidłowy

Witam,

na drugim moim forum (forum.chorzow.slask.pl) dostaję sygnały od Userów, że kiedy próbują zmienić cokolwiek w swoich profilach otrzymują komunikat:
Kod:
Ten adres email jest nieprawidłowy
Wpisane przez Ciebie hasło nie pasuje do zapisanego w bazie danych   

Jeśli wchodzę w swój profil, mam to samo i nie można niczego zmienić w ustawieniach profilu, natomiast jeśli wchodzę w swój lub innych Userów profil przez PA --> Użytkownicy (...) - wtedy mogę dokonać zmian bez problemu.

Proszę o podpowiedź, gdzie szukać błędu?

Pozdrawiam
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Leone


Pomógł: 78 razy
Posty: 573
Wysłany: 31-12-2008, 01:24   

Skopałeś coś w plikach.
Najprawdopodobniej podczas wgrywania moda spam bot stop z tego tematu.
_________________
She was Lo, plain Lo, in the morning, standing four feet ten in one sock. She was Lola in slacks. She was Dolly at school. She was Dolores on the dotted line. But in my arms she was always Lolita.
 
     
joli
Yollien +Styler



Pomógł: 2988 razy
Posty: 16981
Wysłany: 31-12-2008, 01:28   

nie dokonczyles instalacji modyfikacji, dzielacej mail na czesci. Zrob co trzeba, wedlug instrukcji, w plikach stylu
_________________
Walczę z warezami. Więc jak masz forum warezowe, nie proś mnie o pomoc i nie wchodź pod rękę, bo zniszczę.
Nie pisz do mnie na GG i PW,(chyba że proszę) bo nie odpowiem, a Ty dostaniesz bonusik. Masz forum do zadawania pytań!!! Poza forum pomagam TYLKO odpłatnie.
liberte d'expression pour tout le monde... OFICJALNY DOWNLOAD STYLÓW - style ogólnodostępne i na zamówienie - PORTFOLIO JOLI
 
     
Ewa

Posty: 41
Wysłany: 31-12-2008, 01:34   

dziękuję Wam za wskazówkę, to mi bardzo pomogło :)

modyfikacja działała prawidłowo ponad rok, ale ostatnio miałam nadpisane pliki forum na ftp-ie i to pewnie dlatego

jeśli pojawią mi się jeszcze inne błędy, to już będę znała przyczynę, dziękuję

pozdrawiam serdecznie i życzę Wam udanego sylwka i pomyślności w Nowym Roku - temat można zamknąć :)


edit:
pliki poprawione, wszystko działa :)
 
     
gaga


Posty: 53
Wysłany: 19-07-2010, 16:21   

a ja nie mam tej instalacji a mimo to mam ten sam blad, czyli niemoznosc zmiany czegokolwiek w profilu i komunikat "Ten email jest nieprawidlowy.."

piszecie rowniez ze powinnam prawidlowo wyedtywoac pliki stylu.. a skad mam wiedziec ktore pliki? mam kilka modow dolaczonych, juz nawet nie pamietam jakie..

pliss pomozcie, bede bardzo wdzieczna :)
_________________
Dobro w świecie odkrywamy w miarę jak sami stajemy się lepsi.
 
     
Bartez0

Pomógł: 2 razy
Posty: 144
Wysłany: 19-07-2010, 18:32   

ostatnia wypowiedź była w:
Cytat:
31-12-2008, 01:34


po co odkopujesz stare wątki?
 
     
gaga


Posty: 53
Wysłany: 19-07-2010, 20:42   

bo na moim forum ma miejsce wlasnie ten problem i szukam pomocy w tym temacie. Mam zalozyc nowy, skoro jest juz temat poswiecony temu problemowi??
_________________
Dobro w świecie odkrywamy w miarę jak sami stajemy się lepsi.
 
     
Andzela

Pomógł: 1 raz
Posty: 138
Wysłany: 13-11-2012, 02:59   

A ja mam taka propozycje, jesli moja rada, okaze sie przydatna, to wielu innym osobom moze sie przydac na przyszlosc.

Zrobic np. poddzial np. Podstawowe bledy po wgraniu roznych modyfikacji. (Lub nazwac inaczej)
I w tym dziale po prostu skompletowac wszystkie przydatne linki rozwiazania tychze problemow.

Dlaczego to pisze, otoz wczoraj mialam na forum powazny Blad, a informacja pokazywala tylko:

Info, - blad. - i jaki blad? Ktos musi byc jasnowidzem, zeby moc rozwiazac ten problem, oczywiscie sprawa byla banalnie prosta, dostalam odpowiedz na tym forum i naprawa tego zajela mi minute.

Dlatego mysle, ze najczestrze bledy, ktore moga sie powtarzac po wykonaniu roznych modyfikacji i gdy chcemy np. zmienic styl, powinny byc takie tematy przyklejone i najlepiej w jednym podstawowym przeznaczonym do tego dziale i na czerwono, a pozniej jak przyjdzie nowa osoba, zada pytanie jak rozwiazac ten problem, to tylko link i sprawa rozwiazana.
Nastepnie, widze, ze mam dokladnie ten sam problem, co w tym dziale i tez musialam uzyc opcji "szukaj" i wiem, ze bedzie to to.. dlatego mysle, ze takie posty beda wiecznie zywe i ich problemy..

Nie wiem moze w najnowszej wersji, problemy z modyfikacjami sa troche inaczej rozwiazane.. ale poki co.. jezeli ktos instalowal duzo modyfikacji, to 100% jest, ze po instalacji innego stylu, bedzie mial tego typu problemy.. moja wypowiedz tutaj stad, mozna wykasowac, to sa tylko moje przemyslenia..

Nieprawidłowy adres email edycja profilu / Ten adres email jest nieprawidłowy:
Odpowiedz:
http://www.przemo.org/php...uje++zapisanego
http://www.przemo.org/php...pic.php?t=66025

Gdybym nie znalazla pomocy przez "szukajke" byc moze bym napisala kolejny post dot. tego problemu np. przy aktualizaji forum.. a po co...
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Famuś


Pomógł: 6 razy
Posty: 27
Wysłany: 15-04-2013, 18:54   

Witam,
100% działająca odpowiedź

Potrzebne Rzeczy:
- Styl SubSilver z najnowszej paczki phpBB by Przemo (zawsze najnowszą paczkę znajdziecie tutaj: http://www.przemo.org/phpBB2/)
- Program do połączenia się z FTP forum (ja korzystam z Total Commander)

1. Logujemy się do FTP forum.

2. Wchodzimy do folderu z naszym stylem: public_html --> templates --> Nazwa Naszego Stylu

3. Z najnowszej paczki phpBB by Przemo ze stylu SubSilver bierzemy plik profile_add_body.tpl i go podmieniamy (kopiujemy do folderu z naszym obecnym stylem na forum i nadpisujemy).

I to tyle


Przepraszam za odkop, ale ja sam męczyłem się nad znalezieniem odpowiedzi bardzo długo, więc chcę aby inni mieli ułatwione szukanie, ponieważ jest to działający sposób !

Można zamknąć temat... w końcu ;P
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę