phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Matteo
09-11-2013, 09:27
Advanced BBCode Box MOD
Autor Wiadomość
japi55


Pomógł: 570 razy
Posty: 1447
Wysłany: 17-02-2011, 20:31   

Cytat:
Mam pytanie czy jak mam zainstalowane zippyshare i wrzute to strace te modyfikacje po wgraniu tego moda bo nie widze tych 2 modyfikacji w tym modzie


Tak trudno zrobić sobie kopię zapasową plików, zainstalować tego moda i sprawdzić?
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
sunstacja

Posty: 51
Wysłany: 17-02-2011, 20:36   

To forum jest od pomocy, wiec jesli ktos juz go wgrywal to moze podpowiedziec. Jesli nie chcesz Ty nie musisz tego robic a nabijasz zbedne posty.

[ Dodano: 17-02-2011, 21:50 ]
Kod:
Mam pytanie czy jak mam zainstalowane zippyshare i wrzute to strace te modyfikacje po wgraniu tego moda bo nie widze tych 2 modyfikacji w tym modzie???
 
     
Ciampel


Posty: 18
Wysłany: 12-03-2011, 15:12   

Może ktoś mi pomóc bo nie umiem znaleźć kodu co mam zrobić ?

Kod:


  <td class="row2" valign="top"><span class="gen"> <span class="genmed"> </span>
        <table width="450" border="0" cellspacing="0" cellpadding="2">
          <tr align="center" valign="middle">
            <td><span class="genmed">
              <input type="button" class="button" accesskey="b" name="addbbcode0" value=" B " style="font-weight:bold; width: 30px" onClick="bbstyle(0)" onMouseOver="helpline('b')" />
              </span></td>
            <td><span class="genmed">
              <input type="button" class="button" accesskey="i" name="addbbcode2" value=" i " style="font-style:italic; width: 30px" onClick="bbstyle(2)" onMouseOver="helpline('i')" />
              </span></td>
            <td><span class="genmed">
              <input type="button" class="button" accesskey="u" name="addbbcode4" value=" u " style="text-decoration: underline; width: 30px" onClick="bbstyle(4)" onMouseOver="helpline('u')" />
              </span></td>
            <td><span class="genmed">
              <input type="button" class="button" accesskey="q" name="addbbcode6" value="Quote" style="width: 50px" onClick="bbstyle(6)" onMouseOver="helpline('q')" />
              </span></td>
            <td><span class="genmed">
              <input type="button" class="button" accesskey="c" name="addbbcode8" value="Code" style="width: 40px" onClick="bbstyle(8)" onMouseOver="helpline('c')" />
              </span></td>
            <td><span class="genmed">
              <input type="button" class="button" accesskey="l" name="addbbcode10" value="List" style="width: 40px" onClick="bbstyle(10)" onMouseOver="helpline('l')" />
              </span></td>
            <td><span class="genmed">
              <input type="button" class="button" accesskey="o" name="addbbcode12" value="List=" style="width: 40px" onClick="bbstyle(12)" onMouseOver="helpline('o')" />
              </span></td>
            <td><span class="genmed">
              <input type="button" class="button" accesskey="p" name="addbbcode14" value="Img" style="width: 40px"  onClick="bbstyle(14)" onMouseOver="helpline('p')" />
              </span></td>
            <td><span class="genmed">
              <input type="button" class="button" accesskey="w" name="addbbcode16" value="URL" style="text-decoration: underline; width: 40px" onClick="bbstyle(16)" onMouseOver="helpline('w')" />
              </span></td>
          </tr>
          <tr>
            <td colspan="9">
              <table width="100%" border="0" cellspacing="0" cellpadding="0">
                <tr>
                  <td><span class="genmed"> &nbsp;{L_FONT_COLOR}:
                    <select name="addbbcode18" onChange="bbfontstyle('[color=' + this.form.addbbcode18.options[this.form.addbbcode18.selectedIndex].value + ']', '[/color]');this.selectedIndex=0;" onMouseOver="helpline('s')">
                      <option style="color:black; background-color: {T_TD_COLOR1}" value="{T_FONTCOLOR1}" class="genmed">{L_COLOR_DEFAULT}</option>
                      <option style="color:darkred; background-color: {T_TD_COLOR1}" value="darkred" class="genmed">{L_COLOR_DARK_RED}</option>
                      <option style="color:red; background-color: {T_TD_COLOR1}" value="red" class="genmed">{L_COLOR_RED}</option>
                      <option style="color:orange; background-color: {T_TD_COLOR1}" value="orange" class="genmed">{L_COLOR_ORANGE}</option>
                      <option style="color:brown; background-color: {T_TD_COLOR1}" value="brown" class="genmed">{L_COLOR_BROWN}</option>
                      <option style="color:yellow; background-color: {T_TD_COLOR1}" value="yellow" class="genmed">{L_COLOR_YELLOW}</option>
                      <option style="color:green; background-color: {T_TD_COLOR1}" value="green" class="genmed">{L_COLOR_GREEN}</option>
                      <option style="color:olive; background-color: {T_TD_COLOR1}" value="olive" class="genmed">{L_COLOR_OLIVE}</option>
                      <option style="color:cyan; background-color: {T_TD_COLOR1}" value="cyan" class="genmed">{L_COLOR_CYAN}</option>
                      <option style="color:blue; background-color: {T_TD_COLOR1}" value="blue" class="genmed">{L_COLOR_BLUE}</option>
                      <option style="color:darkblue; background-color: {T_TD_COLOR1}" value="darkblue" class="genmed">{L_COLOR_DARK_BLUE}</option>
                      <option style="color:indigo; background-color: {T_TD_COLOR1}" value="indigo" class="genmed">{L_COLOR_INDIGO}</option>
                      <option style="color:violet; background-color: {T_TD_COLOR1}" value="violet" class="genmed">{L_COLOR_VIOLET}</option>
                      <option style="color:white; background-color: {T_TD_COLOR1}" value="white" class="genmed">{L_COLOR_WHITE}</option>
                                  <option style="color:black; background-color: {T_TD_COLOR1}" value="black" class="genmed">{L_COLOR_BLACK}</option>
                          </select> &nbsp;{L_FONT_SIZE}:<select name="addbbcode20" onChange="bbfontstyle('[size=' + this.form.addbbcode20.options[this.form.addbbcode20.selectedIndex].value + ']', '[/size]')" onMouseOver="helpline('f')">
                      <option value="7" class="genmed">{L_FONT_TINY}</option>
                      <option value="9" class="genmed">{L_FONT_SMALL}</option>
                      <option value="12" selected class="genmed">{L_FONT_NORMAL}</option>
                      <option value="18" class="genmed">{L_FONT_LARGE}</option>
                      <option  value="24" class="genmed">{L_FONT_HUGE}</option>
                    </select>
                    </span></td>
                  <td nowrap="nowrap" align="right"><span class="gensmall"><a href="javascript:bbstyle(-1)" class="genmed" onMouseOver="helpline('a')">{L_BBCODE_CLOSE_TAGS}</a></span></td>
                </tr>
              </table>
            </td>
          </tr>
          <tr>
            <td colspan="9"> <span class="gensmall">
              <input type="text" name="helpbox" size="45" maxlength="100" style="width:450px; font-size:10px" class="helpline" value="{L_STYLES_TIP}" />
              </span></td>
          </tr>
          <tr>
            <td colspan="9"><span class="gen">
              <textarea name="message" rows="15" cols="35" wrap="virtual" style="width:450px" tabindex="3" class="post" onselect="storeCaret(this);" onclick="storeCaret(this);" onkeyup="storeCaret(this);">{MESSAGE}</textarea>
              </span></td>
          </tr>
        </table>
        </span></td>



[ Dodano: 12-03-2011, 15:19 ]
zapomniałem dopisać że chodzi o plik posting_body.tpl
_________________
Ciampel (oO)
 
     
maminowiec


Pomógł: 551 razy
Posty: 1729
Wysłany: 12-03-2011, 15:33   

znajdź np

Kod:
onkeyup="storeCaret(this);">{MESSAGE}</textarea>
_________________
;] Ebooki do pobrania
 
     
Ciampel


Posty: 18
Wysłany: 12-03-2011, 15:36   

też niema :(

to wszystko co mam w posting_body.tpl

Kod:
Pliki umieszczamy w załącznikach!
Matteo.
_________________
Ciampel (oO)
Ostatnio zmieniony przez Matteo 15-03-2011, 00:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
maminowiec


Pomógł: 551 razy
Posty: 1729
Wysłany: 12-03-2011, 15:39   

Ciampel napisał/a:
onkeyup="storeCaret(this);">{MESSAGE}</textarea></span></td>


to masz ;)
_________________
;] Ebooki do pobrania
 
     
Ciampel


Posty: 18
Wysłany: 12-03-2011, 15:45   

no dobra znalazłem i co dalej ?

[ Dodano: 14-03-2011, 09:12 ]
czy umie ktoś to zrobić ?

michalman napisał/a:
a dało by rade to zrobić zeby sie tak nie "rozjeżdzało" ?

1 obrazek to jak jest:
a ten niżej to tak jakbym chciał :)

Obrazek


_________________
Ciampel (oO)
 
     
RiceSilver


Pomógł: 26 razy
Posty: 294
Wysłany: 29-06-2011, 11:04   

W tym modzie jest może dodane też rodzaj czcionki czy nie?
 
     
Messi__

Pomógł: 1 raz
Posty: 85
Wysłany: 12-09-2011, 18:25   

Czy zostania wykonana wersja stabilna a nie beta?
Bo ta posiada kilka błędów jednym z nich jest to, że się edytor nie trzyma kupy...
tylko się rozjeżdża
 
     
phplovee

Posty: 2
Wysłany: 15-12-2011, 17:02   

jak nie mam żadnej modyfikacji na forum to działa?
 
     
emes1973

Pomógł: 2 razy
Posty: 72
Wysłany: 05-01-2012, 12:51   

Może mógł by ktoś podpowiedzieć jak dodać do tego bbcode filmiki z wrzuta.pl
 
     
dawido323

Posty: 30
Wysłany: 15-05-2012, 16:27   

Ja mam prośbę, czy mógłby ktoś pokazać mi tego demo ? Bo obecny link w pierwszym poście nie działa, a chcę wiedzieć co instaluję na forum.
 
     
Majkelo



Pomógł: 1283 razy
Posty: 3081
Wysłany: 16-05-2012, 19:16   

dawido323 napisał/a:
Ja mam prośbę, czy mógłby ktoś pokazać mi tego demo ? Bo obecny link w pierwszym poście nie działa, a chcę wiedzieć co instaluję na forum.


W pierwszym poście.
 
     
marvel1403

Posty: 12
Wysłany: 01-06-2012, 16:20   

co zrobić żeby ustalić szerokość? bo strasznie sie rozjeżdża tak jak ktos juz wcześniej napisał
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Look[t]

Pomógł: 7 razy
Posty: 50
Wysłany: 21-06-2012, 19:33   

Tutaj macie zmodyfikowany plik posting_body.tpl już gotowy do wgrania na serwer:
Kod:
Pliki dodajemy w załącznikach!
_________________
GG: 2754523
Steam: skay1899
Ostatnio zmieniony przez Matteo 21-04-2013, 22:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę