phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Majkelo
05-05-2012, 21:15
CS_SZABLON2
Autor Wiadomość
Zielek


Pomógł: 121 razy
Posty: 297
Wysłany: 25-11-2011, 11:56   CS_SZABLON2

[DARMOWY STYL]CS_SZABLON2



Nazwa: CS_szablon2
Skrypt: phpBB by przemo
Autor: PatrykSpec
Tematyka: Counter-Strike, FPP

demo.png
Plik ściągnięto 2752 raz(y) 139,71 KB

cs.rar
Pobierz Plik ściągnięto 1891 raz(y) 1,31 MB

Ostatnio zmieniony przez Majkelo 05-05-2012, 21:15, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Majkelo



Pomógł: 1283 razy
Posty: 3081
Wysłany: 25-11-2011, 12:00   

Po pierwsze nie używaj czerwonego koloru.
Po drugie pliki dodajemy TYLKO i wyłącznie w załącznikach.
 
     
Zielek


Pomógł: 121 razy
Posty: 297
Wysłany: 27-11-2011, 11:32   

Michael2318, Poprawione .
 
     
robin73

Posty: 2
Wysłany: 28-03-2012, 19:02   

witam serdecznie.pobrałem ten styl i bardzo mi sie podoba.ale nie wiem jak zrobic zeby pokazywał ze jestem administratorem.brak tez moderatora ,oraz junior admina ,w tym stylu.można poprosic o pomoc
 
     
MooFix
Czarna lista


Pomógł: 99 razy
Posty: 483
Wysłany: 28-03-2012, 20:56   

robin73 dodaj rangi za pomocą Panelu Administracyjnego :)
_________________
Tworzę Style pod phpBB by Przemo i nie tylko Jesteś Zainteresowany Napisz na GG lub PW
Przez GG Pomagam tylko odpłatnie!
Pomoc poza forum odpłatna :)
 
     
Deotho


Pomógł: 176 razy
Posty: 610
Wysłany: 30-03-2012, 10:50   

Wydaje mi się, że Patryk już ten szablon wrzucał, ale no cóż. Jest ładny, prosty i przejrzysty sam go wiele razy używałem. Podoba mi się. 10/10
_________________
Poza forum pomagam odpłatnie.
 
     
Bloodson212

Pomógł: 79 razy
Posty: 255
Wysłany: 30-08-2012, 16:37   

Wysyłam wam ten styl zaktualizowany do wersji 1.12.7 może komuś się przyda.

cs.rar
Pobierz Plik ściągnięto 884 raz(y) 1,35 MB

 
     
gilgamesz

Posty: 6
Wysłany: 18-07-2013, 01:24   

Ten styl jest świetny - jednak ja posiadam pare problemów - udało mi się co prawda już troche pozmienać.
Jednak dlaej nie potrafie zmienić - poprawić/ zrozumieć dizałania:

Nie rozumiem jak zrobić serwerów online: -:- nie wiem jak to ma działać i do czego mam to połączyć - posiadam serwery 2x pod mix - serwer CS:GO i MC
Adminów serwerów : 0 [podanie] - również nie rozumiem co i jak to ma działać - a podejrzewam że to są fajne bajery
Mamy zarejestrowanych użytkowników - również tutaj mam błąd - jest zarejestrowanych 81 - jednak mi nie pokazuje -:- -prosiłbym podpowiedzieć mi w którym miejscu mam coś zmienić
Aktualnie na stronie przebywa -:- osób - jak widać tutaj również mam błąd - nie wyświetla mi się ilość.

Jak zrobić liste serwerów tak jak jest to pokazanie na screenie (czy to jest zrobione jako ogłoszenie?)
Również bym prosił jak edytować część z AMXem :) i co się z tym je.
Myślę że wiele osób posiada te problemy, co wiecej uważam że takie informacje sa potrzebne dla wiekszej ilości osób ktorym ten styl się spodobał - bo powiem że ma wiele ciekawych funkcji, jest przejrzysty i dobrze się z nim pracuje , jednak właśnie te dodatki straszne problemy (mi osobiście) sprawiają.

Przy okazji pisze również odpowiedź na częste pytanie w internecie (które sam szukałem) jak zmienić Witaj gościu na www.Zastrzel.pl - życzymy miłej zabawy! ?

Otóż wystarczy odnaleźć plik overall_header.tpl, który znajduję się w folderze stylu. Znajdź tekst (ctrl+f) i zamień na swój.

Myślę że kompletna pomoc w jednym temacie dotyczącym stylu ułatwi przyszłym osobom poszukiwania.

Z góry dziekuje i pozdrawiam :)
 
     
Nexer008


Pomógł: 231 razy
Posty: 772
Wysłany: 18-07-2013, 10:58   

gilgamesz tutaj raczej się nie rozwiązuje tych problemów tylko w innym dziale :roll:
_________________
Niestety, z powodu braku czasu zaprzestałem udzielania się na tym forum. Można się ze mną skontaktować poprzez informacje dodane w profilu.
 
     
gilgamesz

Posty: 6
Wysłany: 18-07-2013, 14:02   

Nexer008, ja Cię dobrze rozumiem - że są działy do rozwiązywania problemów - jednak nie wiem czy nie byłoby głupim pomsysłem by wszystkie problemy jakie mogą się pojawić dot. stylu dać razem z tym stylem (takie kompedium wiedzy) wtedy by nie było niepotrzebnego szukania po całym (bardzo rozbudowanym i bogatym w tematy) forum.
 
     
Nexer008


Pomógł: 231 razy
Posty: 772
Wysłany: 18-07-2013, 14:07   

gilgamesz no ok. Ale wolałbym żeby było gdzie indziej .. :roll: Ale niech już jest. Podaj adres forum na którym masz zainstalowany styl.
_________________
Niestety, z powodu braku czasu zaprzestałem udzielania się na tym forum. Można się ze mną skontaktować poprzez informacje dodane w profilu.
 
     
gilgamesz

Posty: 6
Wysłany: 18-07-2013, 16:11   

nie wiem czy można pisać i czy nie zostane posądzony za reklamę ale proszę - polisharmy.com.pl
 
     
Nexer008


Pomógł: 231 razy
Posty: 772
Wysłany: 18-07-2013, 16:42   

Napis Serwerów Online
Nie łączysz tego z niczym tylko wpisujesz.
Wejdź w overall_header.tpl i wyszukaj
Kod:
Serwerów online: -:-

no i zamień wg. własnego upodobania.

Napis Adminów serwerów
Tak samo jak w poprzednim punkcie. Wchodzisz w overall_header.tpl i wyszukujesz
Kod:
Adminów serwerów: 0

no i wpisujesz ile masz adminów na serwerze.
Następnie obok powyższego napisu jest [podanie] aby zmienić link do tego odnośnika zamień tą kratke (#) na własny adres.

Co do dwóch następnych problemów
Co do następnych Twoich problemów z użytkownikami i aktualnie online. Musiałbyś się pobawić. Nie mam czasu tego teraz pisać.

Tabelka serwerów z screena
Tutaj masz takie modyfikacje ..
1. http://www.przemo.org/php...pic.php?t=85815
2. https://przemo.org/phpBB2/forum/viewtopic.php?p=673795#673795 - ŁATWIEJSZY ! Wklej do overall_header.tpl
3. http://www.fragles.eu/201...hpbb-by-przemo/ - Tu masz to samo co wyżej tylko lepiej opisane.

AmxBANS
Tutaj masz instrukcje instalacji.
http://amxx.pl/topic/38678-instalacja-amxbans/
_________________
Niestety, z powodu braku czasu zaprzestałem udzielania się na tym forum. Można się ze mną skontaktować poprzez informacje dodane w profilu.
 
     
gilgamesz

Posty: 6
Wysłany: 18-07-2013, 16:50   

dzięki - to naprawdę wielka pomoc - myślę że nie tylko mi się ona przyda - jeszcze raz dziękuje za pomoc :)
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Nexer008


Pomógł: 231 razy
Posty: 772
Wysłany: 20-07-2013, 15:23   

Co do ilości zarejestrowanych osób !
Tak mi się przypomniało .. że mod "Statystyki ala IPB" zamienia właśnie te ciągłe napisy np.
Mamy 34 zarejestrowanych użytkowników zamienia na - 34
wystarczy zajrzeć sobie do instrukcji tego moda .. i wpisać zmienną do overall_header.tpl
_________________
Niestety, z powodu braku czasu zaprzestałem udzielania się na tym forum. Można się ze mną skontaktować poprzez informacje dodane w profilu.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 16
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę