phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Matteo
09-11-2013, 09:29
Nowy Download, zobaczcie
Autor Wiadomość
miszko


Pomógł: 10 razy
Posty: 352
Wysłany: 23-02-2012, 15:55   

Mod działa pod 1.2.6. Jednak wymagałby chwili uwagi, bo zauważyłem, że czasami pod zwłaszcza przeglądarkami FF z nowych serii (9/10) zamiast pliku do ściągania otrzymuje się biały ekran. Pamiętam, że już na etapie przystosowywania tego moda walczyłem z tym i wtedy udało się to zrobić. Bynajmniej mod nadal działa. Wyszły jego nowe wersje (chodzi o źródło na którym się opierałem, ja go przerabiałem i przystosowywałem pod Przemo) i można by było przy okazji spróbować z nim.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
corrweta

Posty: 27
Wysłany: 07-03-2012, 17:11   

Jest jakiś mod lub jakiś sposób na dodawanie download w postach tak jak jest na forum elektroda??
 
     
Volt

Posty: 19
Wysłany: 27-05-2013, 09:40   

Odświeżam, bo przestał właściwie działać na 1.12.7, mianowicie.
Wejście działa, ale jak dam jakąkolwiek kategorię to mam : Nie odnaleziono serwera lub pliku
Bezpośrednio jakiś plik działa.

Co może być problemem?
 
     
ScofieldPL1

Posty: 1
Wysłany: 05-06-2013, 18:07   

Dobra bo już nie wiem

Jest sens robić update forum do 1.12.7 bo ponoć ten mod nie chce działać pod tą wersją. Czyli co zostać przy 1.12.6 ?
 
     
Lechotek

Posty: 10
Wysłany: 14-03-2014, 19:56   

Zainstalowałem dzisiaj modyfikację na wersji 1.12.8, działa - i chyba to jest najważniejsze. Niemniej jednak mam 2 pytania. Jako Administrator mam możliwość wpisania wersji, autora, strony www autora, etc. a z poziomu zwykłego użytkownika już nie ma takiej możliwości. No i jeszcze jedno, czy da rade w ogóle wyłączyć upload plików ? Preferuje pobieranie z tego działu z zewnętrznych linków także jest mi to niepotrzebne. Może ustawić można owe opcje w konfiguracji ? Ja tego tam nie widze...
 
     
krzychu93

Posty: 15
Wysłany: 14-05-2014, 09:03   

Po wejściu w kategorie wyskakuje:
Cytat:
Fatal error: Maximum execution depth reached (1000) in /forum/dl_mod/classes/class_dlmod.php on line 1458


Ma ktos rozwiąznie tego problemu?
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
jangcy

Posty: 30
Wysłany: 19-02-2019, 21:33   

Wrzuciłem tego moda na 1.12.8.
Niby działa, ale to na czym mi zależało, czyli blokoda download ze względu na grupy, jakoś nie działa. Testuje na testowym forum, gdzie użytkowników mam mało, ale co bym nie ustawił to nie mogę zablokować zwykłego użytkownika.

Nie mam też obrazka z kodem, który muszę wpisać żeby ściągnąć plik. Nie wiem nawet gdzie to szukać. Pliki wgrałem ponownie. Przeczytałem 13 stron tego tematu i nic. Limity downloadu też jakoś nie funkcjonują, ale można to wyłączyć.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę