phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Matteo
09-11-2013, 09:29
Nasze auta - modyfikacja dla for motoryzacyjnych
Autor Wiadomość
mlodydzani

Posty: 67
Wysłany: 17-05-2009, 00:41   

Zainstalowałem ta modyfikacje:
Cytat:
Nasze auta - modyfikacja dla for motoryzacyjnych
o to link:http://www.przemo.org/phpBB2/forum/viewtopic.php?t=45486

No i gdy wpisuje w moim profilu to kurde czcionka jest biała a ja chce czarną, nigdy nie miałem takich problemów ze stylami jak z tym proszę o pomoc o to screen.
http://img31.imageshack.us/img31/6418/problemo.jpg
:oops:
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
kpietrek

Posty: 69
Wysłany: 15-10-2009, 15:15   

po dodaniu auta wyskakuja mi podobne bledy:

Kod:
Warning: Missing argument 3 for bbencode_second_pass(), called in /home/yfh43581/public_html/includes/usercp_viewprofile.php on line 1078 and defined in /home/yfh43581/public_html/includes/bbcode.php on line 283

Warning: Missing argument 3 for bbencode_second_pass(), called in /home/yfh43581/public_html/includes/usercp_viewprofile.php on line 1082 and defined in /home/yfh43581/public_html/includes/bbcode.php on line 283

Warning: Missing argument 3 for bbencode_second_pass(), called in /home/yfh43581/public_html/includes/usercp_viewprofile.php on line 1086 and defined in /home/yfh43581/public_html/includes/bbcode.php on line 283

Warning: Missing argument 3 for bbencode_second_pass(), called in /home/yfh43581/public_html/includes/usercp_viewprofile.php on line 1090 and defined in /home/yfh43581/public_html/includes/bbcode.php on line 283

Warning: Missing argument 3 for bbencode_second_pass(), called in /home/yfh43581/public_html/includes/usercp_viewprofile.php on line 1094 and defined in /home/yfh43581/public_html/includes/bbcode.php on line 283

Warning: Missing argument 3 for bbencode_second_pass(), called in /home/yfh43581/public_html/includes/usercp_viewprofile.php on line 1098 and defined in /home/yfh43581/public_html/includes/bbcode.php on line 283

Warning: Missing argument 3 for bbencode_second_pass(), called in /home/yfh43581/public_html/includes/usercp_viewprofile.php on line 1102 and defined in /home/yfh43581/public_html/includes/bbcode.php on line 283


dlaczego i jak to naprawic???
 
     
joli
Yollien +Styler



Pomógł: 2988 razy
Posty: 16981
Wysłany: 15-10-2009, 15:59   

kpietrek, http://www.przemo.org/php...ic.php?p=456143
_________________
Walczę z warezami. Więc jak masz forum warezowe, nie proś mnie o pomoc i nie wchodź pod rękę, bo zniszczę.
Nie pisz do mnie na GG i PW,(chyba że proszę) bo nie odpowiem, a Ty dostaniesz bonusik. Masz forum do zadawania pytań!!! Poza forum pomagam TYLKO odpłatnie.
liberte d'expression pour tout le monde... OFICJALNY DOWNLOAD STYLÓW - style ogólnodostępne i na zamówienie - PORTFOLIO JOLI
 
     
kpietrek

Posty: 69
Wysłany: 16-10-2009, 10:21   

joli napisał/a:
kpietrek, http://www.przemo.org/php...ic.php?p=456143


Udalo sie naprawic.

mam jeszcze pytanie czy ktos sie orientuje jaki rozmiar i waga jest dopuszczona dla zdjec. wielokrotne proby dopiero pozwolily wrzucic zdjecie a tak byl komunikat spróbuj wstawic mniejsze zdjecie. nigdzie w plikach kurcze sie nie doszukalem takiej informacji :-( ((((

[ Dodano: 16-10-2009, 13:53 ]
oki doczytalem sie i juz wszystko dziala

przepraszam za zamieszanie

[ Dodano: 18-08-2010, 13:02 ]
czy ktos moglby dodac dla administratorow i moderatorow opcje usuwania i edycji wpisow w tej galerii ????
 
     
sanie$

Posty: 15
Wysłany: 05-02-2012, 17:15   

Siemka zainstalowałem aplikacje i wyskakuje mi taki błąd


Kod:

Błąd Ogólny
 
Could not query usercars

DEBUG MODE

SQL Error : 1146 Table 'starlet_za_pl.phpbb_usercars' doesn't exist

SELECT c.usercars_id, c.user_id, c.usercars_pic, c.usercars_carname, c.usercars_cylinders, c.usercars_exhaust, c.usercars_power, c.usercars_topspeed, u.username, u.user_id FROM phpbb_usercars AS c LEFT JOIN phpbb_users AS u ON c.user_id = u.user_id WHERE c.user_id <> '' ORDER BY u.username ASC LIMIT 0, 25

Line : 200
File : usercars_list.php


Proszę o pomoc starlet.za.pl
 
     
M4g!k


Pomógł: 289 razy
Posty: 409
Wysłany: 05-02-2012, 17:17   

sanie$, nie wykonałeś zapytań do bazy danych.
_________________
Zanim zadasz pytanie przeczytaj Faq oraz Faq dla stylów.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
ślimak

Pomógł: 4 razy
Posty: 71
Wysłany: 08-02-2012, 10:35   

Gdzie konfiguruje się moda w PA ??

Nie mogę dodać zdjęcia ?

[ Dodano: 08-02-2012, 10:36 ]
Dostaje komunikat

Kod:
Wysyłanie nie powiodło się! Spróbuj wysłać mniejsze zdjęcie!
Kliknij tutaj, aby powrócić do formularza.


[ Dodano: 08-02-2012, 10:37 ]
wysyłałem 400 x 300

i też nie działa
_________________
<b>Chcę być taki dobry jak Ty - pomóż Mi w tym</b>
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę