phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: joli
26-03-2009, 09:24
Dodatkowe pola w profilu - Instrukcje
Autor Wiadomość
yeahman


Posty: 63
Wysłany: 26-08-2010, 17:21   

Mam łatwe sądzę pytanko.

W jaki sposób mogę zmienić kolejność wstawionych wcześniej pól ??
_________________
Pozdrawiam !!
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Badger

Posty: 8
Wysłany: 23-11-2010, 19:33   

Witam
Mam pytanie odnośnie skopiowania pól z profilu na listę użytkowników. Oczywiście chodzi mi o te nowo utworzone według tej instrukcji.
Chciałbym na Memberlist zamienić kolumnę "Strona WWW" kolumną "Motocykl" z danymi pobranymi z profilu użytkownika. Szukałem na forum i nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi.

jakie pliki i co powinienem zmienić?? wiem, że na pewno memberlist_body.tpl ale co jeszcze?
Proszę o info jak dla lamera.


login: test
hasło: test

[ Dodano: 24-11-2010, 23:56 ]
Witam
Już znalazłem częściowe rozwiązanie swojego problemu.
W memberlist.php dodałem wiersz:

Kod:
$motocykl = ( $row['user_field_1'] ) ? $row['user_field_1'] : ' ';


jednak na forum na samej górze pokazuje się ostrzężenie:

Kod:

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /memberlist.php:2) in /includes/sessions.php on line 676


co to może znaczyć i jak mogę to poprawić??

Dziękuje
 
     
Bartek_fm

Posty: 48
Wysłany: 23-01-2011, 13:45   

Witam,

Mam proste pytanie. Chciałbym, aby dodatkowe pole było widoczne w dwóch językach, w zależności od wyboru: polski czy angielski.

W pliku lang_main.php, w polskim katalogu, dodałem na końcu:
$lang['Find_forum'] = 'Jak trafiłeś/aś na forum?';

Odpowiednio dodałem to samo w języku angielskim.

Co powinienem wpisać w panelu, w nazwie pola, aby to sie wyświetliło? Czy dobrze kombinuję? :)

Z góry dzięki za pomoc!
Bartek
 
     
Woytec


Pomógł: 2596 razy
Posty: 7679
Wysłany: 23-01-2011, 13:55   

Bartek_fm, wpisz "Find_forum"
 
     
To Morrow

Posty: 2
Wysłany: 05-02-2011, 10:58   

Witam. Wiem, że to o co proszę jest możliwe, bo widziałem to kiedyś już gdzieś na forum (na by przemo robione, bo tylko przemo oferuje html w polach profilu, jeśli się nie mylę xD)

Chciałbym, by user wpisywał w jednym polu maksymalną liczbę a w drugim aktualną, tak, by pod avatarem wyświetlało np
hp 50/100
cp 78/234
Chciałbym też, by dało się zrobić graficzną wersję tego, że np jest pasek stanu przesuwający się, także na 10 etapów podzielony lub więcej. Może ktoś mi wytłumaczyć jak to zrobić?
 
     
japi55


Pomógł: 570 razy
Posty: 1447
Wysłany: 05-02-2011, 16:42   

PA > ogolne > konfiguracja > profilu > pokazuj poziom uzytkownika na tak, potem konfiguracja widoku tematow > poziom uzytkownika pod avatarem na tak. o to chodzilo?
 
     
To Morrow

Posty: 2
Wysłany: 05-02-2011, 16:51   

A można wprowadzać dane cyfrowe do tego i ograniczyć do dwóch atrybutów (bez expa) oraz zmienić nazwy tych istniejących?
Chodzi o to, że gracze sami muszą wprowadzać dane odpowiednie (gracze, nie admini, tak, ufamy graczom xD ), jak i nazwy odpowiednie muszą być.
 
     
kamilejszon

Posty: 1
Wysłany: 16-12-2011, 20:24   

Otóż mój problem przedstawia się następująco: Usiłuję stworzyć pola profilu, dotyczące m. in. przynależności i takie różne 'bajery'. Kiedy wchodzę w odpowiedni dział, wyświetla się informacja, iż nie ma żadnych pól. Wszystko w porządku, niczego jeszcze nie zrobiłam. Jednak kiedy usiłuję stworzyć pole, wyskakuje komunikat, iż pole o takiej nazwie już istnieje. Nie bardzo rozumiem, co zrobić, liczę więc na jakieś wskazówki czy rady.

Z góry wielkie dzięki ;D
~ Kamila.
 
     
Woytec


Pomógł: 2596 razy
Posty: 7679
Wysłany: 17-12-2011, 11:51   

kamilejszon,
Jeśli posiadasz swoje forum na serwerze darmowych forów (ok1.pl, eev.pl, wxv.pl, jun.pl, itp.), w pierwszej kolejności zgłoś problem do supportu serwera, na którym założyłeś forum.
 
     
Fivett

Posty: 1
Wysłany: 18-12-2011, 10:27   

Ja mam pytanie odnośnie tematu. Jak zmienić kolejność pól, jeśli się o czymś zapomniało i chciałabym, żeby było na górze? Muszę kasować wszystko i robić jeszcze raz, czy jest jakaś możliwość?
 
     
Malusia


Posty: 16
Wysłany: 10-01-2012, 16:40   

Proszę powiedzcie mi do jakiego pliku i co mam wstawić by mieć w porofilu wybórz znak zodiaku i kraj cos takiego i zeby bylo tez widoczne pod awatarem:
 
     
Woytec


Pomógł: 2596 razy
Posty: 7679
Wysłany: 10-01-2012, 16:41   

PA->Pola w profilu. Flagę lub ikonkę(jeśli chcesz) znaku zodiaku robisz tak jak w poradzie. Jeżeli sama lista wyboru bez obrazków to skorzystaj z opcji "Generowanie jumpbox'a".
 
     
Malusia


Posty: 16
Wysłany: 10-01-2012, 17:17   

Wyszło mi ale tylko sam napis a ja chce wybrac np barab i okok zeby pokazala sie ikonka to mam htlm obrazka gdzie wstawic???

 
     
Woytec


Pomógł: 2596 razy
Posty: 7679
Wysłany: 10-01-2012, 17:21   

Wgraj ikonki do /templates/styl/images/custom_fields/ a potem wpisz w pole nazwy tych plików
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Malusia


Posty: 16
Wysłany: 10-01-2012, 17:24   

Udało się dziękuje slicznie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę