phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak do??czy? do grupy VIP ?
Autor Wiadomość
Przemo



Pomógł: 210 razy
Posty: 3148
Wysłany: 30-03-2005, 13:34   Jak dołączyć do grupy VIP ?

Modyfikację tą tworzę sam, praca nad nią jest moim hobby i pasją, a poświęciłem jej około 2,000 godzin.
Początkowo było to malutkie zmodyfikowane forum, które zrobiłem tylko do własnych potrzeb. Jednak od samego początku podobało się wielu osobom, dlatego postanowiłem je opublikować za darmo (darmowym jest do tej pory i darmowym pozostanie). Modyfikacja zdobywała coraz większą popularność a ja miałem z niej coraz większą satysfakcję (choć również spoczywająca na mnie odpowiedzialność, zwiększała się).
Ilość osób zainteresowanych rosła błyskawicznie (i dalej rośnie, nie tylko w Polsce). W efekcie, mojej stronie i forum gdzie można uzyskać pomoc, przestał wystarczać darmowy hosting. Skorzystałem z komercyjnego serwera, oferującego bardzo duże limity transferu miesiącznego (15GB), jednak w ostatnich miesiącach i te przestały wystarczać.
Ciesząc się dalej swoim projektem a także co najważniejsze, zadowoleniem tysięcy Użytkowników, nie mogę zaprzestał rozwijania tej modyfikacji.

Dlatego liczą na Twoje wsparcie. Jeżeli doceniasz moją pracę, zawsze będę mnie cieszyć słowa pochwały i zadowolenia, ale jeśli masz ku temu większe możliwości, bardzo proszę o drobne wsparcie.
<hr>
W zamian dostaniesz dostęp do grupy VIP na tym forum (przywileje korzystania z for w Strefie VIP )
Każdy post i temat zamieszczany w strefie VIP jest dokładnie przeze mnie czytany i staram się znależć rozwiązanie.
Będziesz mieć również dostęp do dodatkowych zaawansowanych modyfikacji dostępnych tylko dla grupy VIP

Dostęp do grupy jest jednorazowy i nie ulega "przedawnieniu"
Usunięcie z grupy może następic tylko po złamaniu jednej z dwóch prostych i zrozumiałych zasad opisanych w "Ustalenia dot. Strefy VIP "

Jeżeli jesteś zdecydowany(a) na wspracie lub chcesz mieć dostęp do grupy VIP zrób przelew na moje konto bankowe podane niżej.
Postanowiłem, że najniższą kwotę będzie 8zł. Oczywięcie jeśli zrobisz przelew na niższą kwotę zostanie to odnotowane, lecz nie będziesz miał(a) dostępu do for w Strefie VIP.
Pod Twoim avatarem będzie widoczna kwota tylko przezez administratorów, więc jeśli dokonasz wyższej wpłaty niż 8 zł nie zostanie to pominięte przy udzielaniu Ci pomocy :)

W tytule przelewu wpisz <b>PHPBB VIP</b> oraz koniecznie podaj swój nick tutaj na forum (jeżeli chcesz się ze mną kontaktować na GG, podaj również swój numer).
Przykłady pola "tytułem": <b>PHPBB VIP Piotrek GG:213513</b> lub: <b>PHPBB VIP Piotrek</b>

Konto bankowe:
Bank BPH 33 1060 0076 0000 3150 0014 0543
Przemysław Matoga 31-987 Kraków, ul. Rusiecka 19


Z góry bardzo dziękuje za dokonanie wpłaty.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
chelloPL



Pomógł: 413 razy
Posty: 2545
Wysłany: 26-09-2007, 17:47   Często zadawane pytania dot. dostępu do Strefy VIP

Często zadawane pytania dot. udzielenia dostępu do Strefy VIP



    1. Kiedy mogę się spodziewać przyjęcia do grupy VIP?

    Jeśli wykonałeś przelew na Poczcie Polskiej, przelew powinien dotrzeć w ciągu 7 dni roboczych.
    Jeśli wykonałeś przelew elektroniczny, powinien pojawić się na koncie w ciągu 3 dni roboczych.

    Po około 7-10 dniach od daty otrzymania przelewu, powinien on zostać zaksięgowany. Wówczas przyznany zostanie Tobie dostęp do strefy.

    2. Czy dostaje się powiadomienie na e-mail czy trzeba próbować wejścia co jakiś czas?

    Jednocześnie z przyznaniem dostępu do strefy, użytkownik otrzymuje automatycznie wygenerowaną wiadomość email.

    3. Minęło ponad 14 dni roboczych, a ja nadal nie mam dostępu!

    Na początek upewnij się, że poprawnie wypełniłeś wszystkie pola przelewu prawidłowo.
    Zweryfikuj numer konta oraz tytuł przelewu. Jeśli popełniłeś błąd - nie dziw się, że przelew nie zostanie prawidłowo zaksięgowany.

    4. Ale dane na przelewie zostały wpisane prawidłowo

    Sprawdź, czy zgodnie z zasadami dostępu do strefy VIP (patrz post wyżej) wpisałeś kwotę nie mniejszą niż minimalna.
    Jeśli przelew został wykonany na kwotę mniejszą, zostanie to przypisane do Twojego konta. Nie uzyskasz jednak dostępu do for w strefie VIP.
    Możesz również wysłać maila do Przema podając wszystkie szczegóły dokonanej wpłaty (data, tytuł przelewu). Kontakt znajdziesz tutaj. W temacie maila sugeruję, aby wpisać taki tytuł przelewu, jaki był zalecany, np: PHPBB VIP Gość.

    5. Kurcze - pomyliłem się w danych przelewu (tytuł przelewu)

    Wybacz, ale to nie jest nasza wina. Zeskanuj potwierdzenie przelewu i wyślij mailem do Przema (adres email znajdziesz tutaj).
    W temacie maila sugeruję, aby wpisać taki tytuł przelewu, jaki był zalecany, np: PHPBB VIP Gość

    6. Wysłałem maila, ale Przemo nie odpisuje!

    Zrozum, że Przemo jest tylko człowiekiem, który nie siedzi 24h/dobę przed komputerem. Poczekaj cierpliwie na odpowiedź (w celu wyjaśnień) lub na maila o dołączeniu do strefy VIP.
    Jeśli akurat Przemo jest na urlopie, odpisze tylko jak wróci.

    7. A może napisać temat na forum w dziale "Strefa VIP" - może będzie szybciej?

    Oczywiście, że będzie szybciej. Ale nie dostać się do strefy VIP, lecz otrzymać ostrzeżenie za złamanie regulaminu działu VIP (w strefie VIP obowiązuje zakaz ujawniania informacji o przynależności do grupy VIP).

    8. Proszę nie wysyłać do mnie PW z pytaniami kiedy zostaniecie dodani

    Nie posiadam takich informacji i każde pytanie będzie skwitowane odpowiedzią typu: nie wiem.
    W sprawie dostępu do strefy VIP decyzje podejmuje tylko Przemo.



Ostatnio zmieniony przez joli 30-07-2010, 19:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
lui754


Pomógł: 591 razy
Posty: 2699
Wysłany: 07-08-2011, 11:03   

Od dzisiaj, płatnościami PayPal oraz w przyszłości innymi będę zajmował się ja.
Przemo, nadal będzie przyjmował wpłaty na konto bankowe lub przekazem.

Przypominam o wpisywaniu Nicka w tytule oraz opcjonalnie podanie numeru GG.
Użytkownicy płacący PayPal będę dodawani do grupy VIP w ciągu 3 dni roboczych.

Pozdrawiam i zachęcam do wpłat. ;)
_________________
lui754
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę