phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Matteo
09-11-2013, 09:30
Usuwanie z grupy po okre?lonym czasie
Autor Wiadomość
kevin_


Pomógł: 768 razy
Posty: 2680
Wysłany: 29-12-2010, 09:15   

Chodzi Ci o brak pola 'Kiedy dołączył' ? Wyedytuj poprawnie dane dla groupcp.php, oraz admin_groupcp.php (jakoś tak)

Jeśli jesteś pewien, że na pewno dobrze wyedytowałeś to weź kogoś teraz dodaj do grupy i zobacz czy czas się pojawi, bo nie pamiętam czy zrobiłem regułę, którą wyświetla jakiś tekst w przypadku braku czasu dołączenia.

Choć według mnie to zła edycja plików, bo nawet LANG na belce nie pojawia się.
_________________
Prezes :mrgreen:
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
emiloski94


Pomógł: 2 razy
Posty: 363
Wysłany: 29-12-2010, 17:18   

kevin_ napisał/a:
Chodzi Ci o brak pola 'Kiedy dołączył' ? Wyedytuj poprawnie dane dla groupcp.php, oraz admin_groupcp.php (jakoś tak)

Jeśli jesteś pewien, że na pewno dobrze wyedytowałeś to weź kogoś teraz dodaj do grupy i zobacz czy czas się pojawi, bo nie pamiętam czy zrobiłem regułę, którą wyświetla jakiś tekst w przypadku braku czasu dołączenia.

Choć według mnie to zła edycja plików, bo nawet LANG na belce nie pojawia się.


Mi się wydaje, że wszystko ok. Daje czyste pliki niżej.
Może się komuś zachce edytowac
 
     
kevin_


Pomógł: 768 razy
Posty: 2680
Wysłany: 30-12-2010, 09:30   

sprawdz
_________________
Prezes :mrgreen:
 
     
emiloski94


Pomógł: 2 razy
Posty: 363
Wysłany: 30-12-2010, 16:03   

wszystko wgrałem i co dalej, dodaje do grupy, a gdzie wybieram na ile ?

[ Dodano: 30-12-2010, 16:04 ]
Dalej jest jak było tylko pokazła zie ta tabelka od kiedy w grupie
 
     
Dark123

Pomógł: 10 razy
Posty: 223
Wysłany: 23-04-2011, 10:15   

a można by zrobić tak, że tylko wybrany użytkownik jest usuwany z grupy?
Np. Ktoś ma VIP na stałe a ktoś na 30 dni. I po 30 dniach usuwa tego, który miał na 30 dni a reszta zostaje.
 
     
strzelba

Posty: 119
Wysłany: 27-04-2011, 14:47   

kerov napisał/a:
Chciałbym zrobić grupę świeżak do której dodawało by NOWYCH świeżo zarejestrowanych userów i nikogo więcej, więc jeśli zrobie tą grupę od 0 posta i ustawie okres usunięcia po 1 miesiącu to nie doda do grupy starych użytkowników którzy są już więcej nież miesiąc na forum??
no właśnie
jak to z tym będzie bo po zainstalowaniu mogę przestało mi dodawać nowych userow (zaraz po rejestracji z 0 postów na koncie) a bez tego moda jest tak iż jeśli grupa jest z ilością postów od 0 to dodaje tez każdego usera (starego mającego nawet 1000 postów) który napisze byle jakiego posta
 
     
Carnage0095

Posty: 1
Wysłany: 30-06-2011, 15:12   

A ja mam takie problemy, gdy wchodzę do PA>Grupy>VIP(edycja)>ujawnia mi się takie coś:

SCREEN

A w grupie wyświetla mi się takie coś:

SCREEN

HELP!
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
kevin_


Pomógł: 768 razy
Posty: 2680
Wysłany: 02-07-2011, 13:03   

1] langi, dodaj je poprawnie
2] nie wiem dokładnie o co chodzi? o brak czasu tylko napis "--" ? ponieważ jeśli dołączyleś do grupy przed instalacja modyfikacji to w bazie nie zapisał się Twój czas dołączenia więc nie wiemy kiedy dokładnie dołączyłeś.

Musiałbyś usunąć grupe i na nowo ją utworzyć bądź ręcznie w tabeli phpbb_groups_user dodać informacje o czasie dołączenia w postaci unix timestamp
_________________
Prezes :mrgreen:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę