phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
[opinie] tanihost.com
Autor Wiadomość
bulion



Pomógł: 93 razy
Posty: 991
Wysłany: 08-12-2005, 23:43   

Pawełek napisał/a:
tanihost.com


sama nazwa dużo mówi :P
_________________
Ex-mod
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
frutas

Posty: 1
Wysłany: 23-06-2011, 12:08   Tanihost to słaby hosting

Ja wszystkim odradzam stawianie strony na tanimhoście w tej chwili jestem wkurzony, bo jest Boże Ciało, więc nie pracuje i planowałem, że popracuje trochę na stronie, ale nic z tego nie wyszło, bo wczoraj padł serwer. Raczej nie mam się co spodziewać, że dzisiaj coś z tym zrobią, bo w tej firmie pewnie nie ma dzisiaj osoby nadzorującej i nikt nie pilnuje serwera.


Jak tylko zakończy mi się okres abonamentu zmieniam na jakiś droższy i lepszy serwer, bo to jest makabra, cały czas serwer im pada, choć ostatnio nie co się poprawiło, ale i tak mam straty z tytułu tego, że strona jest niedostępna.


Serwery tanihost.com są bardzo słabe wystarczy byle jaka strona, którą odwiedza około 1000-1500 osób dziennie i już są problemy z prędkością ładowania strony. Toż to porażka, przecież szybszy komputer to ja mam w domu.


Ogólnie obsługa klientów stoi na niskim poziomie do tego stopnia, że jak się zdenerwowałem to musiałem im wysyłać bardzo ostre maile, bo telefonu do nich nie ma-darujcie sobie ludzie ten hosting bo to jest lipa !!!


cena jest niższa znacznie od innych hostingów, ale jakość obsługi żenująca...zwłaszcza te przerwy w funkcjonowaniu strony.[/u]

[ Dodano: 30-05-2013, 17:18 ]
Jeśli idzie o pomoc administratora to nie ma co narzekać... pamiętam, że raz miałem problem z CMS-em, a administrator swój prywatny czas poświęcał żeby rozwiązać problem i mi pomóc z awarią mojej strony... dopiero potem okazało się, że to problem z CMS-em... wyszła nowsza wersja cms-a Webman i dlatego stara baza danych nie chciała pasować... pomógł mi dopiero twórca cms-a Webman...


Polecam każdemu ten hosting jest tani i nikt nie patrzy na obciążenie serwera w przeciwieństwie do www.laohost.pl. Mam tam serwer, ale tylko do lipca 2013 roku i kończę z nimi współpracę, bo mam mały katalog stron i ciągle mi przychodzą raporty na maila, że za bardzo obciążam serwer i mam wykupić większy plan hostingowy.. porażka... toż to mi się nie opłaca... przenoszę ten katalog na tanihost, bo tam nie patrzą na to kto ile obciąża serwer... no chyba że ktoś ma ogromną stronę i będzie przesadzał to wtedy na pewno go wyrzuca stamtąd, ale jak masz normalną stronę ze sporą ilością ruchu i chcesz w miarę tanio ją hostować to wybór jest zasdnby...

Kiedyś z tanihost był ten problem że zdarzały się problemy z dostępem do domeny... cały hosting padał nie wiadomo dlaczego, ale teraz tego nie ma i śmiga jak należy... widać poprawili to... bo to skutecznie zniechęcało każdego to hostowania u nich strony...

[ Dodano: 30-05-2013, 17:21 ]
Jeśli idzie o pomoc administratora to nie ma co narzekać... pamiętam, że raz miałem problem z CMS-em, a administrator swój prywatny czas poświęcał żeby rozwiązać problem i mi pomóc z awarią mojej strony... dopiero potem okazało się, że to problem z CMS-em... wyszła nowsza wersja cms-a Webman i dlatego stara baza danych nie chciała pasować... pomógł mi dopiero twórca cms-a Webman...


Polecam każdemu ten hosting jest tani i nikt nie patrzy na obciążenie serwera w przeciwieństwie do www.laohost.pl. Mam tam serwer, ale tylko do lipca 2013 roku i kończę z nimi współpracę, bo mam mały katalog stron i ciągle mi przychodzą raporty na maila, że za bardzo obciążam serwer i mam wykupić większy plan hostingowy.. porażka... toż to mi się nie opłaca... przenoszę ten katalog na tanihost, bo tam nie patrzą na to kto ile obciąża serwer... no chyba że ktoś ma ogromną stronę i będzie przesadzał to wtedy na pewno go wyrzuca stamtąd, ale jak masz normalną stronę ze sporą ilością ruchu i chcesz w miarę tanio ją hostować to wybór jest zasdnby...

Kiedyś z tanihost był ten problem że zdarzały się problemy z dostępem do domeny... cały hosting padał nie wiadomo dlaczego, ale teraz tego nie ma i śmiga jak należy... widać poprawili to... bo to skutecznie zniechęcało każdego to hostowania u nich strony...
_________________
Baza informacji
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę