phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Matteo
09-11-2013, 09:29
Extended Multi Forum Images
Autor Wiadomość
Matteo



Pomógł: 1932 razy
Posty: 5715
Wysłany: 27-02-2011, 15:04   

cold55, link z pierwszego posta odnosił się do modyfikacji, która nosi nazwę Forum Images.
Pierwszy post poprawiony.
_________________
Fora, strony, sklepy internetowe i wiele więcej...
matteo.fcb(at)gmail.com
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Kamilz125

Posty: 12
Wysłany: 28-02-2011, 19:44   

Couldn't update forum information

DEBUG MODE

SQL Error : 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ' forum_image_url, = 'Problemy i pytania związane z forum,awanse użytkowników ora' at line 2

UPDATE phpbb_forums SET forum_name = 'Informacje dotyczące forum', cat_id = 5, forum_desc, forum_image_url, = 'Problemy i pytania związane z forum,awanse użytkowników oraz zmiany na forum.', forum_status = 0, forum_sort = 'SORT_FPDATE', password = '', forum_color = 'FF0000', forum_moderate = 0, locked_bottom = 0, no_count = 1, forum_trash = 0, forum_separate = 2, forum_show_ga = 1, forum_tree_req = 0, forum_tree_grade = 3, forum_no_helped = 0, forum_no_split = 0, topic_tags = '', prune_enable = 0, forum_link='', forum_link_internal=0, forum_link_hit_count=0, main_type = 'c' WHERE forum_id = 32

Line : 1000
File : admin_forums.php


Proszę o pomoc ;( ;(
Robiłem juz zapytanie sql i nic..
 
     
japi55


Pomógł: 570 razy
Posty: 1447
Wysłany: 28-02-2011, 20:30   

Kamilz125, w pliku admin/admin_forums.php Znajdź
Kod:
UPDATE phpbb_forums SET forum_name = 'Informacje dotyczące forum', cat_id = 5, forum_desc, forum_image_url, = 'Problemy i pytania związane z forum,awanse użytkowników oraz zmiany na forum.', forum_status = 0, forum_sort = 'SORT_FPDATE', password = '', forum_color = 'FF0000', forum_moderate = 0, locked_bottom = 0, no_count = 1, forum_trash = 0, forum_separate = 2, forum_show_ga = 1, forum_tree_req = 0, forum_tree_grade = 3, forum_no_helped = 0, forum_no_split = 0, topic_tags = '', prune_enable = 0, forum_link='', forum_link_internal=0, forum_link_hit_count=0, main_type = 'c' WHERE forum_id = 32


Zamień na

Kod:
UPDATE phpbb_forums SET forum_name = 'Informacje dotyczące forum', cat_id = 5, forum_desc, forum_image_url = 'Problemy i pytania związane z forum,awanse użytkowników oraz zmiany na forum.', forum_status = 0, forum_sort = 'SORT_FPDATE', password = '', forum_color = 'FF0000', forum_moderate = 0, locked_bottom = 0, no_count = 1, forum_trash = 0, forum_separate = 2, forum_show_ga = 1, forum_tree_req = 0, forum_tree_grade = 3, forum_no_helped = 0, forum_no_split = 0, topic_tags = '', prune_enable = 0, forum_link='', forum_link_internal=0, forum_link_hit_count=0, main_type = 'c' WHERE forum_id = 32
 
     
Kamilz125

Posty: 12
Wysłany: 01-03-2011, 12:13   

Witam po raz kolejny.
Cytat:
w pliku admin/admin_forums.php Znajdź
Kod:
UPDATE phpbb_forums SET forum_name = 'Informacje dotyczące forum', cat_id = 5, forum_desc, forum_image_url, = 'Problemy i pytania związane z forum,awanse użytkowników oraz zmiany na forum.', forum_status = 0, forum_sort = 'SORT_FPDATE', password = '', forum_color = 'FF0000', forum_moderate = 0, locked_bottom = 0, no_count = 1, forum_trash = 0, forum_separate = 2, forum_show_ga = 1, forum_tree_req = 0, forum_tree_grade = 3, forum_no_helped = 0, forum_no_split = 0, topic_tags = '', prune_enable = 0, forum_link='', forum_link_internal=0, forum_link_hit_count=0, main_type = 'c' WHERE forum_id = 32


Zamień na

Kod:
UPDATE phpbb_forums SET forum_name = 'Informacje dotyczące forum', cat_id = 5, forum_desc, forum_image_url = 'Problemy i pytania związane z forum,awanse użytkowników oraz zmiany na forum.', forum_status = 0, forum_sort = 'SORT_FPDATE', password = '', forum_color = 'FF0000', forum_moderate = 0, locked_bottom = 0, no_count = 1, forum_trash = 0, forum_separate = 2, forum_show_ga = 1, forum_tree_req = 0, forum_tree_grade = 3, forum_no_helped = 0, forum_no_split = 0, topic_tags = '', prune_enable = 0, forum_link='', forum_link_internal=0, forum_link_hit_count=0, main_type = 'c' WHERE forum_id = 32


To ja Ci załączam ten pliczek i zrób mi z tym bardzo Cię proszę.
(Daję pomógł oczywiście :roll: )

[ Dodano: 01-03-2011, 13:13 ]
Ok,jakoś sobie poradziłem :D
Ładnie wszystko śmiga .
Dziękuje za pomoc .
 
     
demon1231

Posty: 28
Wysłany: 01-03-2011, 21:15   

Witam mam taki problem:

Couldn't update forum information

DEBUG MODE

SQL Error : 1054 Unknown column 'forum_image_url' in 'field list'

UPDATE phpbba_forums SET forum_name = 'Regulamin', cat_id = 7, forum_desc = 'Regulamin forum netlife.xaa.pl', forum_image_url = 'regulamin.jpg', forum_status = 0, forum_sort = 'SORT_FPDATE', password = '', forum_color = '', forum_moderate = 0, locked_bottom = 0, no_count = 0, forum_trash = 0, forum_separate = 2, forum_show_ga = 1, forum_tree_req = 0, forum_tree_grade = 3, forum_no_helped = 0, forum_no_split = 0, topic_tags = '', prune_enable = 0, forum_link='', forum_link_internal=0, forum_link_hit_count=0, main_type = 'c' WHERE forum_id = 1

Line : 999
File : admin_forums.php

czytałem że trzeba zrobić zapytanie SQL :

ALTER TABLE `phpbb_forums` ADD `forum_image_url` VARCHAR( 255 )

i w phpadmin wyskakuje takie coś:

#1046 - No database selected
ALTER TABLE `phpbb_forums` ADD `forum_image_url` VARCHAR( 255 )


Pomoże ktoś ??
 
     
japi55


Pomógł: 570 razy
Posty: 1447
Wysłany: 01-03-2011, 21:18   

http://www.przemo.org/php...pic.php?t=10458
 
     
demon1231

Posty: 28
Wysłany: 01-03-2011, 21:20   

japi55, no ok ale po co mi obsługa php admin ? ?

[ Dodano: 01-03-2011, 21:27 ]
Przepraszam ze post pod postem właśnie sobie przypomniałem że nie zaznaczałem .. to nic teraz ten błąd:

#1060 - Duplicate column name 'forum_image_url'
ALTER TABLE `phpbb_forums` ADD `forum_image_url` VARCHAR( 255 )


czyli że jest ta kolumna więc dlaczego jest ten błąd ;/ ?
 
     
japi55


Pomógł: 570 razy
Posty: 1447
Wysłany: 01-03-2011, 21:28   

demon1231 napisał/a:
japi55, no ok ale po co mi obsługa php admin ? ?


demon1231,

demon1231 napisał/a:
#1046 - No database selected


Dlatego. Przeczytaj pierwszą linijkę w temacie o obsłudze phpmyadmina.
 
     
demon1231

Posty: 28
Wysłany: 01-03-2011, 21:36   

japi55, Wiem nie przyjrzałem się wcześniej no ale jak już wiem że mam tą tabelkę i dalej wyskakuje ten błąd 999 więc co teraz??
 
     
krystianr


Pomógł: 680 razy
Posty: 1999
Wysłany: 02-03-2011, 08:52   

demon1231, takie zapytanie wykonaj :
Cytat:
ALTER TABLE `phpbba_forums` ADD `forum_image_url` VARCHAR( 255 )
_________________
eat
sleep
trance
repeat

Ostatnio odwiedziłeś nas 04-01-2016, 11:36
Obecny czas to 03-12-2021, 16:58
 
     
demon1231

Posty: 28
Wysłany: 02-03-2011, 09:58   

krystianr, Dzięki za pomoc, wszystko ładnie działa
 
     
Kamilz125

Posty: 12
Wysłany: 02-03-2011, 17:42   

a ja nie moge stworzyc nowego dzialu ..jakis blad.
 
     
japi55


Pomógł: 570 razy
Posty: 1447
Wysłany: 02-03-2011, 20:23   

Kamilz125 napisał/a:
..jakis blad.


Wyświetla "jakiś błąd", ponieważ przy edytowaniu plików popełniłeś "jakiś błąd".

Ułatw nam pomoc Tobie, i wklej tutaj treść błędu...
 
     
Kamilz125

Posty: 12
Wysłany: 04-03-2011, 16:23   

oO kultura to u Ciebie podstawa :)
Z takimi osobami mogę pisać.
Prosze:
Kod:
n't insert row in forums table

DEBUG MODE

SQL Error : 1136 Column count doesn't match value count at row 1

INSERT INTO phpbb_forums (forum_id, forum_name, cat_id, forum_order, forum_status, forum_sort, password, forum_color, forum_moderate, no_count, forum_trash, forum_separate, forum_show_ga, prune_enable, forum_link, forum_link_internal, forum_link_hit_count, forum_tree_req, forum_tree_grade, forum_no_helped, forum_no_split, topic_tags, locked_bottom, auth_view, auth_read, auth_post, auth_reply, auth_edit, auth_delete, auth_sticky, auth_announce, auth_globalannounce, auth_vote, auth_pollcreate, auth_attachments, auth_download, main_type) VALUES ('137', 'Przyjęte', 5, '', 'http://generalforum.pl/pogaduszki.png', forum_image_url = 'http://generalforum.pl/pogaduszki.png', 'http://generalforum.pl/pogaduszki.png', 410, 0, 'SORT_FPDATE', '', '', 0, 0, 0, 2, 1, 0, '', 0, 0, 0, 3, 0, 0, '', 0, 0, 0, 1, 0, 1, 1, 3, 3, 5, 1, 1, 1, 0, 'c')

Line : 822
File : admin_forums.php
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
AsterS

Posty: 8
Wysłany: 10-04-2011, 20:03   

bakonfs napisał/a:
Nie mogę tego znaleźć w functions_hierarchy.php, przez co nie zrobić tej modyfikacji...,ma ktoś jakieś pomysły? :/

Kod:
$folder_image = ( !empty($data['forum_image_url']) ) ? $data['forum_image_url'] : $folder_image;



Ja tak samo!!


I kiedy wpisuję link w miejsce
"Adres obrazka który będzie się wyświetlał jako ikona forum" to nic się nie pojawia na stronie głównej w sensie ikony, a link jakby się kasuje z tego pola adres obrazka...



odpowie w końcu ktoś doświadczony na to pytanie? bo już 12 osoba o to pyta i zero odpowiedzi
Ostatnio zmieniony przez Woytec 15-12-2013, 20:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę