phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Zasponsoruj? serwer
Autor Wiadomość
Cierń

Posty: 70
Wysłany: 09-12-2010, 22:30   Zasponsoruję serwer

Szkoda mi patrzeć, jak marnuję 3 GB miejsca i 35 GB transferu miesięcznie. Tak więc jestem w stanie zasponsorować serwer pod fora przemo. Wymagania:
- forum musi być zgodne z regulaminem firehost.pl
- musi być uczęszczane przez piszących użytkowników
- każde forum rozważę, poza niezgodnymi z regulaminem wyżej podanym, wielotematycznymi, młodzieżowymi, CS

Wyjaśniam, iż wszelkie maile, konta FTP, sql itd. są tworzone przeze mnie, ale nie sprawdzam ich dopóki coś `złego` nie zacznie się dziać. Nie daję również dostępu do DirectAdmina.

Co daję w zamian:
- serwer z dostępem do phpmyAdmin i FTP
- możliwość założenia maksymalnie 3 baz danych sql o wielkości teoretycznie nieograniczonej
- subdomenę .eniu.pl , możliwość podpięcia własnej, tylko najpierw trzeba przekierować ją na dns'y:
Cytat:
ns1.firehost.pl
ns2.firehost.pl

po czym resztę uzgodnić ze mną

Specyfikacje serwera:
- wielkość udostępnianej przestrzeni - ok. 1 GB
- ilość udostępnianego transferu /mc - myślę, że 20 GB powinno starczać, o ile mi nie zabraknie :)
- ilość założonych baz danych - nieograniczona

Dodatki:
- 5 darmowych e-maili w waszej domenie lub subdomenie, co do większej ilości będzie trzeba się dogadać
- pomoc przy konfiguracji forum, błędach itd. o ile będę miał czas
- możliwość dodania płatnych reklam bez AdTaily

Co musi zostać dodane:
- box AdTaily w jakimś miejscu, później można się dogadać. Wszelkie zarobki rzecz jasna otrzymuję ja, ponieważ mam swoje wydatki i utrzymuję serwer ze swoich pieniędzy.

Kontakt:
pozostawiam maila i GG:
mail: eniu.forum[wstaw_małpę]gmail.com
GG: 12417031


PS. Co do opcji typu htaccess, gd - są one obsługiwane. Co do reszty proszę pisać na PW, byle nie na co innego, na pewno odpowiem.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę