phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: warna
03-05-2006, 07:23
Grupy
Autor Wiadomość
weles

Posty: 10
Wysłany: 17-04-2010, 01:11   

trochę o co innego mi chodziło, ale to poniekąd odpowiedź na moje pytanie. bez większej ingerencji w kod się nie da.
chyba, żeby jakoś automatycznie nadawać status junior admina każdemu zarejestrowanemu użytkownikowi wyłącznie na grupy dyskusyjne.
nie, chyba zbyt późno, żeby mysleć
dzięki xlesiu
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
sentinel

Posty: 8
Wysłany: 09-05-2010, 22:23   

Witam,

Wgrałem na forum kilkanaście modyfikacji, w tym:
Okno dla niezalogowanych, baner po x posćie, beer mod, cash mood, spider friendly, seo tags, robocik, ukryj link i nie wiem czemu, ale na stronie nie dodają mi się nowo utworzone grupy. Czy ktoś może podpowiedzieć, gdzie mogę sprawdzić i co?

Chodzi o to, że utworzyłem kilka nowych grup dla userów, kilka z nich jest otwartych. Mimo wszystko, na stronie głównej wyświetla się tylko 5 z nich (pierwsze jakie dodałem, jakiś czas temu) Zmienianie hierarchii nic nie daje. Styl nie defaultowy

[ Dodano: 09-05-2010, 23:43 ]
Poradziłem sobie :) winien był <BR> w środku kodu :)
 
     
emes1973

Pomógł: 2 razy
Posty: 72
Wysłany: 11-06-2010, 00:13   

Witam
Mi się nie wyświetla nazwa Administrator ani obrazek rangi mimo ze jest ustawiony w PA, w czym jest problemik?.
Troszkę słaby napis Administrator ale inny styl jest

 
     
tiger0191

Posty: 2
Wysłany: 15-08-2010, 11:30   

Piszecie /templates/Nazwa_stylu/images/ranks/ a moge wiedzieć gdzie to sie znajduje?? na kmputerze?? jak cos to mam dwie partycje c , d na c mam system a na d programy itp
 
     
Matteo



Pomógł: 1932 razy
Posty: 5715
Wysłany: 15-08-2010, 13:55   

tiger0191, znajduje się to w głównym katalogu Twojego FTP (jeśli masz do niego dostęp).
_________________
Fora, strony, sklepy internetowe i wiele więcej...
matteo.fcb(at)gmail.com
 
     
KubaVatar

Posty: 50
Wysłany: 25-10-2010, 21:08   

ej a da się zrobić tak jak np. tutaj ze Mod Team przed nazwa użytkownika ma ~ ????
 
     
Matteo



Pomógł: 1932 razy
Posty: 5715
Wysłany: 25-10-2010, 21:13   

warna napisał/a:
Prefix, pojawi się przed nazwą użytkowników: Znaczek, który będzie przed nickiem każdego członka grupy.
_________________
Fora, strony, sklepy internetowe i wiele więcej...
matteo.fcb(at)gmail.com
 
     
michas1234

Posty: 6
Wysłany: 12-11-2010, 19:19   

Grumens napisał/a:
Zmienilem na subsilver i mam to samo :( Styl sie zmienil ale pola dalej sa niewidoczne, podobnie mam na innym forum, tam jest inny styl i tez nie widac pol.

[ Dodano: 18-11-2006, 23:40 ]
Juz sobie poradzilem, nie ustawilem na prywatne :-)


Gdzie się ustawia tą opcję ,,prywatne"??
 
     
Woytec


Pomógł: 2596 razy
Posty: 7679
Wysłany: 12-11-2010, 19:23   

W edycji grupy-status grupy
 
     
michas1234

Posty: 6
Wysłany: 12-11-2010, 20:26   

Hmm czyli mam wziąć zamknięte? Ale nadal nie mogę udostępnić np. utworzonym grupom jakichś działów itp. W zezwolenia for mam standardowy wybór tzn wszyscy, admin itd. :/ Szkoda, że zezwolenia nie udostępnia się tak jak w phpbb3. Może ma ktoś jakiś panel upraszczający ten cały bajzel. Nie mam pojęcia co źle robię, niby wszystko jest proste, ale jednak po*iep*zone...
 
     
Woytec


Pomógł: 2596 razy
Posty: 7679
Wysłany: 12-11-2010, 20:31   

Ustaw najpierw w zezwoleniach for na "prywatne" a potem w zezwoleniach grupy ustaw co trzeba ;)
 
     
michas1234

Posty: 6
Wysłany: 12-11-2010, 20:52   

Mmm, spoko, akurat skumałem o co chodzi zaraz po napisaniu posta. Dzięki, że chciałeś mi pomóc.
 
     
Kozak_Barabasz


Posty: 41
Wysłany: 29-11-2010, 23:29   

Mam taki oto problem ....
Po dodaniu zezwolenia (wystarczy jedno) na możliwość moderacji danego działu, wszystkie osoby w grupie mają zmianę koloru na taki jacy mają moderatorzy .....

Strasznie mnie to denerwuje, ponieważ mam kilka grup w różnych kolorach a i tak wszystkie osoby mają 1 kolor moderatorów.

Co mam zrobić aby nawet po dodaniu zezwolenia każdy miał kolor swojej tylko grupy ?
Czy dodatkowo jest możliwość aby dać możliwość edycji wybranego nie działu a tematu ?
 
     
xlesiu



Pomógł: 5274 razy
Posty: 10385
Wysłany: 29-11-2010, 23:34   

Usuń domyślne rangi http://www.przemo.org/php...p=270987#270987 a w ich miejsce stwórz Grupy http://www.przemo.org/php...pic.php?t=25710
_________________
Jak tłumaczysz mi coś z php to mów do mnie jak do labradora. / krwiodawcy.org
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Kozak_Barabasz


Posty: 41
Wysłany: 30-11-2010, 11:10   

Wszystko ładnie pięknie ale nie ma zachowanej kolejności userów ......
Chciałbym aby byli najpierw moderatorzy .....

bez tytułu.JPG
Plik ściągnięto 214 raz(y) 71,77 KB

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę