phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Matteo
03-03-2011, 22:58
Wydzielone z czarnej listy 23.11
Autor Wiadomość
DelinxD
zbanowany


Pomógł: 2 razy
Posty: 48
Wysłany: 23-11-2010, 20:19   

blaay, co ty plecisz moge ci podac adres forum gdzie wczesniej wystawilem moje pprace wiec pozdro http://vedo-forum.pl wystawilem prace kolo miesiaca temu i to twoj styl zlodzieju ?? ukradles styl
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
blaay


Posty: 0
Wysłany: 23-11-2010, 20:23   

prosze
podaj link do tematu czekam z utęsknieniem

[ Dodano: 23-11-2010, 20:25 ]
ja ten styl miesiąc temu robiłem omFG :( ( błagam nie niszcz mnie gupotą :roll:

[ Dodano: 23-11-2010, 20:26 ]
po 3. mam wszystkie pliki z rożnych wersji w odróżnieniu od ciebie(zapewne stwierdzisz, że ukradłem, ale będziesz się mylił bo napisałem)
 
     
ppp

Pomógł: 17 razy
Posty: 63
Wysłany: 23-11-2010, 20:28   

blaay napisał/a:
kłamie prosto w twarz, że jest autorem

Zgodnie z licencją GPL jest autorem, gdy zmieni choć jeden znak. Zamiast popisywać się brakiem znajomości licencji i atakować innych, zabierz się do jej lektury - bardzo się zdziwisz gdy dojdziesz do wniosku, że Twoje ataki nie mają żadnych podstaw licencyjnych.

blaay, DelinxD - na moje oko obaj macie może z 16 lat, sadząc po poziomie treści postów i wzajemnym obrzucaniu się błotem. Można to było załatwić normalnie, bez capsa i wycieczek osobistych? Można było, ale nie - lepiej zrobić sensację, wyżyć się i podreperować ego. A, blaay - nie dziwię się, że nie chciał zapłacić. Ten styl, jak na górną granicę cenową stylów do "by Przemo" (200 zł), jest po prostu kiepski.

Also: Nie da się "ukraść" czegoś na GPL. Wbijcie sobie to wreszcie do głowy i przestańcie zaśmiecać internet swoimi dziecinnymi kłótniami. A, i nie macie prawa nikomu zabraniać usuwania czegokolwiek ze stopki czy innych miejsc. Kropka.

Moderację przepraszam za zabawę w moderatora - post się zje jutro, przynajmniej nie trzeba będzie go ręcznie sprzątać. ;P
Ostatnio zmieniony przez Polaczek 23-11-2010, 21:15, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
blaay


Posty: 0
Wysłany: 23-11-2010, 20:33   

Ale sam zaproponował cenę 150 zł ale dorobiłem do niego status serwerów, ja powiem wprost próbowałem z nim to załatwić polubownie, ale uważa się za ważną osobę i jeżeli by ktoś spróbował to nie można z nim porozmawiać ponieważ jest wulgarny i chamski
 
     
DelinxD
zbanowany


Pomógł: 2 razy
Posty: 48
Wysłany: 23-11-2010, 20:43   

blaay, wiesz ty co jestes zerem zlodzieju napisales chyba ukradles !! a link sobie posuzkuja co bd ci jeszcze dawal linka glowa boli ? a head admin tego forum jak chce niech daje bane komu chce ...
 
     
blaay


Posty: 0
Wysłany: 23-11-2010, 20:45   

Najlepiej podaj mi swój numer telefonu może to inaczej załatwimy co ? Albo wiesz co skype i gg
 
     
Polaczek


Pomógł: 351 razy
Posty: 2297
Wysłany: 23-11-2010, 20:51   

blaay napisał/a:
ale nie chodzi o to, że jest na licencji GPL

Jak jest na GPL to może napisać, że jest autorem/kontrybutorem, zmieniając jeden znak w X stylu na tej licencji. Sam też jesteś autorem/kontrybutorem stylu subSilver tworząc swoją modyfikację tegoż stylu.

blaay napisał/a:
znać HTML i PHP

Hahahaha. PHP?! A co ma styl do PHP? :mrgreen: Robienie stylu wymaga znajomości HTML, CSS i ewentualnie JS (jak się chce zrobić bajery).

Tutaj widzę, że wyjaśnione zostało parę spraw: http://www.przemo.org/php...p=610149#610149
_________________
The Cephei Family
stuff 'n' stuff
 
     
blaay


Posty: 0
Wysłany: 23-11-2010, 20:52   

ale chodzi o edycję status serwerów gier w PHP który znajduje się w stylu free i na head-shot.xaa.pl (officialna strona dla jakiej go stworzyłem to head-shoot.pl dlatego styl ma logo z head-shoot.pl (na tej stronie jest podany kontakt gg ze mną)
Ostatnio zmieniony przez blaay 23-11-2010, 20:56, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
DelinxD
zbanowany


Pomógł: 2 razy
Posty: 48
Wysłany: 23-11-2010, 20:53   

blaay, 997 zadzwon jezeli uwazasz ze ukraldlem styl
 
     
blaay


Posty: 0
Wysłany: 23-11-2010, 20:57   

Nie zadzwonię bo nie spełniam pewnego atrybutu:

Ale za to to sie zgadza:

Naruszenie autorskich praw majątkowych ewidentne. Należne wynagrodzenie w przypadku naruszenia w tym przypadku: 3 x należne wynagrodzenie gdybyś udzielił licencji upoważniającej do korzystania. Jakie dowody:
"Screenshoty, zapis witryny na dysku, świadkowie?" oczywiscie tak, jeżeli jest to korespondencja mailowa + oczywiscie i to, że musisz wykazać że Ty jesteś autorem tego szablonu (to się da zrobić). W najgorszym przypadku sąd ale w praktyce takie sprawy w 90% przypadków załatwia sie polubownie.

Wiem, wiem ta nieszczęsna licencja GPL, a czy w phpbb3 licencja nie jest darmowa?
 
     
ppp

Pomógł: 17 razy
Posty: 63
Wysłany: 23-11-2010, 21:10   

blaay, skończ pisać głupoty. Z Twoich postów wynika, że nie masz zielonego pojęcia o prawach autorskich i licencjach. Powyższy jest tego najlepszym przykładem. Zamiast zadawać oczywiste pytania w chwili, gdy już na to za późno, powinieneś zacząć od zaznajomienia się z zasadami licencji: GPL, CC, Freeware i Copyleft oraz uzyskać choć podstawowe pojęcie o czymś takim, jak "domena publiczna" i "dozwolony użytek" (akurat w tym zakresie Wikipedia ma wszystko, czego potrzebujesz - po polsku).

De facto GPL powinieneś przeczytać PRZED instalacją "by Przemo" - masz nauczkę na przyszłość, że należy czytać EULA.

Pomyśl sobie jak może zareagować Twój niedoszły klient, gdy wygugla Twój nick i znajdzie posty, w których popisujesz się niewyobrażalną ignorancją w zakresie licencji - czegoś, co dla osoby pracującej na umowę o dzieło powinno być oczywistą oczywistością.

Polaczek, można wydzielić gdzieś tego offtopa? Bo trochę szkoda mi tak śmiecić w temacie przyklejonym. ;)

@Polaczek niżej: dzięki. :)
Ostatnio zmieniony przez Polaczek 23-11-2010, 21:19, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Polaczek


Pomógł: 351 razy
Posty: 2297
Wysłany: 23-11-2010, 21:16   

ppp napisał/a:
Polaczek, można wydzielić gdzieś tego offtopa? Bo trochę szkoda mi tak śmiecić w temacie przyklejonym. ;)

Gotowe. ;) I ustawiłem wygaśnie za na bez limitu dla Twoich postów. Zamknę jak sprawa się wyjaśni do końca, chociaż wszystko powinno już być jasne.
_________________
The Cephei Family
stuff 'n' stuff
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę