phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
[OffTopic] cba.pl
Autor Wiadomość
Scoobany
[Usunięty]

Wysłany: 05-08-2010, 09:38   [OffTopic] cba.pl

Nie zauważyłem takiego tematu więc postanowiłem go zrobić. Stanowczo ODRADZAM zakładania jakichkolwiek kont na tym serwisie hostingowym chociaż jest on darmowy. Jeśli nie chcesz codziennie wypowiadać masy przekleństw z powodu pojawiających się co kilkanaście sekund błędów

Kod:

502 Bad Gateway
nginx

lub błędów bazy mysql, daruj sobie zakładanie konta na tym hostingu. Kontakt z administracją ZEROWY, jest jakiś głupi czat, który nie działa oraz forum, na którym i tak ci administrator nie odpowie. Baaaardzo wolne FTP, jeszcze wolniejsze działanie stronek. Właściwie nie znajduję plusów tego hostingu. Mam tak konto ponad rok i powiedziałem koniec. Zarabiają naszym kosztem na reklamach na każdej stronie, jednak jakość usług jaką serwują jest wręcz żałosna. Nawet głupiej kopii bazy mysql nie da się zrobić bo cały czas wyskakują te cholerne błędy z bazą lub 502.
Ostatnio zmieniony przez Scoobany 07-10-2010, 11:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Polaczek


Pomógł: 351 razy
Posty: 2297
Wysłany: 05-08-2010, 14:51   

Dokładnie. Kiedyś miałem forum testowe phpBB3 to zrezygnowałem po kilku dniach. :mrgreen:
_________________
The Cephei Family
stuff 'n' stuff
 
     
Scoobany
[Usunięty]

Wysłany: 13-08-2010, 09:17   

Kolejny raz w ciągu ostatnich dwóch tygodni baza zdechła na amen

Cytat:
Could not connect to the database.
#07000(proxy) all backends are down


Żadna strona z bazą danych nie działa, nie wiadomo kiedy i czy wogóle ten błąd zostanie naprawiony. To jest normalka na cba.
 
     
krystianr


Pomógł: 680 razy
Posty: 1999
Wysłany: 13-08-2010, 13:30   

cba.pl kiedyś to jeszcze jakoś chodziło, a teraz to totalne dno jest, lepsze od tego jest już ugu.pl
Swoje forum testowe mam na ugu i przez 9 miesięcy żadnej awarii jeszcze nie miałem ;)
_________________
eat
sleep
trance
repeat

Ostatnio odwiedziłeś nas 04-01-2016, 11:36
Obecny czas to 03-12-2021, 16:58
 
     
Lisu15


Pomógł: 204 razy
Posty: 1546
Wysłany: 21-08-2010, 17:26   

Tak. Teraz tak jest. Pełno błędów. Ale kiedyś (gdzieś w połowie 2009) nie było tam tak bardzo źle.
_________________
HTML to podstawa...
CSS to potęga...

Powróciwszy, by siać zamęt.
 
     
Fragles


Pomógł: 21 razy
Posty: 179
Wysłany: 21-08-2010, 17:55   

Ale odpowiedzcie sobie na pytanie, chcecie mieć konto hostingowe, wysłać tego smsa za kilka zł i mieć spokój czy zaoszczędzić jedno piwo ale mieć za darmowa i tylko się denerwować?
 
     
Scoobany
[Usunięty]

Wysłany: 21-08-2010, 18:24   

Fragles napisał/a:
Ale odpowiedzcie sobie na pytanie, chcecie mieć konto hostingowe, wysłać tego smsa za kilka zł i mieć spokój czy zaoszczędzić jedno piwo ale mieć za darmowa i tylko się denerwować?


Właśnie ja doszedłem do takiego wniosku i kilka dni temu przeniosłem forum na netarteria.pl, wejście na stronę główną forum - Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 17 , ostatnie posty - Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 14.
 
     
Lisu15


Pomógł: 204 razy
Posty: 1546
Wysłany: 22-08-2010, 08:43   

Fragles napisał/a:
czy zaoszczędzić jedno piwo ale mieć za darmowa i tylko się denerwować?

Dziwnie to napisałeś. Jeśli zaoszczędzimy na jednym piwie to mamy na hosting ;)
_________________
HTML to podstawa...
CSS to potęga...

Powróciwszy, by siać zamęt.
 
     
Flu!D
Czarna lista


Pomógł: 4 razy
Posty: 74
Wysłany: 22-08-2010, 16:20   

Jak chcecie zakładać forum testowe, to -> http://www.google.pl/sear...=webse&gs_rfai=
 
     
Fragles


Pomógł: 21 razy
Posty: 179
Wysłany: 23-08-2010, 04:51   

Polaczek, dokładnie tak, dzięki ;D

Flu!D, XAMPP lepszy ;)

Z darmowych hostingów to była gdzieś taka strona z porównaniem tych wszystkich darmowych, ustawiało się parametry i pokazywało te adekwatne.
 
     
Edel


Pomógł: 19 razy
Posty: 181
Wysłany: 12-10-2010, 15:33   

cba, dobrze się spisuje w momencie kiedy nie potrzebujesz mieć dostępu do bazy, np testowania skryptów java czy php. Ale do tego można postawić swój własny serwer. Nadaje się jedynie do pomocy przy pozycjonowaniu :)
_________________
Uwodzenie kobiet
 
     
Woytec


Pomógł: 2596 razy
Posty: 7679
Wysłany: 12-10-2010, 15:34   

Edel napisał/a:
dobrze się spisuje w momencie kiedy nie potrzebujesz mieć dostępu do bazy

Możesz jaśniej?
 
     
LuQu


Posty: 6
Wysłany: 12-10-2010, 15:38   

Edel napisał/a:
cba, dobrze się spisuje w momencie kiedy nie potrzebujesz mieć dostępu do bazy, np testowania skryptów java czy php. Ale do tego można postawić swój własny serwer. Nadaje się jedynie do pomocy przy pozycjonowaniu :)


popieram, wszystko działa dobrze do póki nie wymagamy dostępu do bazy. Ja osobiście wolę Już coś z lepszych hostingów które zaoszczędzą mi nerwów :) CBA strasznie upadło na psy

Woytec napisał/a:
Możesz jaśniej?


Chodzi o to że jeśli masz tam forum nie dla testów, a jako forum globalne swojej pasji to każda modyfikacja strasznie wpływa na ich bazę danych .. nie to co kiedyś , sam miałem tam forum dobre parę lat wstecz i wtedy jeszcze ta baza dawała radę a teraz?.. szkoda gadać co chwilę błąd albo wcale cię nie łączy z forum.

Pozdrawiam LuQu.
_________________
| Regulamin | Podręcznik administratora phpBB2 by Przemo |
 
     
Scoobany
[Usunięty]

Wysłany: 12-10-2010, 16:31   

Cytat:
cba, dobrze się spisuje w momencie kiedy nie potrzebujesz mieć dostępu do bazy


też to zauważyłem, proste strony w html śmidają aż miło ale wystarczy już zainstalować czyste przemo gdzie potrzebna jest baza i wszystko leży a w czasach, gdzie bez bazy danych niewiele da się zrobić hosting taki jest śmieszny.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Polaczek


Pomógł: 351 razy
Posty: 2297
Wysłany: 15-10-2010, 21:20   

Ostatnio mi zablokowali forum testowe phpbb modified by przemo, ze spamem (10tys postow, 10tys userow). :mrgreen: smialem sie pol dnia :mrgreen:
_________________
The Cephei Family
stuff 'n' stuff
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę