phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: joli
15-03-2010, 15:18
Wydzielone z czarnej listy zleceniodawcow
Autor Wiadomość
wisza64

Pomógł: 5 razy
Posty: 166
Wysłany: 02-08-2009, 15:41   

Ja ci moge wysłać cało historie jak chcesz i mogę udowodnić
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
joli
Yollien +Styler



Pomógł: 2988 razy
Posty: 16981
Wysłany: 02-08-2009, 16:08   

Jak juz ustalacie kto, komu i czego nie zrobil/zrobil/zapłacil/nie zaplacil to róbcie to tutaj. prosze nie zasmiecac głównego tematu.
_________________
Walczę z warezami. Więc jak masz forum warezowe, nie proś mnie o pomoc i nie wchodź pod rękę, bo zniszczę.
Nie pisz do mnie na GG i PW,(chyba że proszę) bo nie odpowiem, a Ty dostaniesz bonusik. Masz forum do zadawania pytań!!! Poza forum pomagam TYLKO odpłatnie.
liberte d'expression pour tout le monde... OFICJALNY DOWNLOAD STYLÓW - style ogólnodostępne i na zamówienie - PORTFOLIO JOLI
 
     
wladeczek
zbanowany

Posty: 26
Wysłany: 03-08-2009, 13:39   

8951344 ten numer to jest prawdziwy numer gg wiszy


i radze nie ufac dla wiszy64 bo on obiecuje ze zaplaci ale gdy trzeba to cicho nie odpowiada
 
     
Mr.Alex

Pomógł: 1 raz
Posty: 0
Wysłany: 01-09-2009, 17:36   

tak mari to ja pisałem ale czemu tego co napoczątku mi odpisałe czmeu tego nie dales na forum?
 
     
bolek i lolek
[Usunięty]

Wysłany: 03-03-2010, 17:40   

Numer: 3096579
Nick: joli
Profil: http://www.przemo.org/php...ewprofile,u,177

Dodatkowe informacje:
Zleciłem tej Pani wykonanie forum wraz ze stylem i zainstalowaniem kilkudziesięciu modyfikacji ze względu na brak mojego czasu i chęci zabawy. Koszt całokształtu wyniósł mnie koło 350 zł nie pamiętam już dokładnie jaką kwotę przelałem.
Forum, modyfikacje zostały zainstalowane pomyślnie gorzej ze stylem. Umówiłem się z tą Panią że po powrocie ze 'szpitala' dopracuje styl mianowicie układ 'Kto jest na forum' oraz poprawi wygląd w przeglądarce IE.

Słuch o niej zaginął. Gdy znajdę wyciąg z rozmowy na GG chętnie go tu zauploduje.
 
     
joli
Yollien +Styler



Pomógł: 2988 razy
Posty: 16981
Wysłany: 03-03-2010, 18:29   

Słuch zaginal mowisz?/
Jesli ktos co chwila zmienia pliki, ktore ja poprawiam, to w pewnym momencie mozna miec juz serdecznie dosc. Zrobilam to, co mialam zrobic, i to nie raz po kilka razy w te i w tamta zmieniajac, bo Tobie sie zmienila koncepcja.
Poprawilam to co, chciałes, a na drugi dzien sie okazywalo, ze znowu jest spaprane. W ten sposob niei da sie wspolpracowac, wybacz.
Wyglad ja poprawiam, a potem sie okazuje, ze znowu sa pliki, ktore nie ja wrzucilam.
_________________
Walczę z warezami. Więc jak masz forum warezowe, nie proś mnie o pomoc i nie wchodź pod rękę, bo zniszczę.
Nie pisz do mnie na GG i PW,(chyba że proszę) bo nie odpowiem, a Ty dostaniesz bonusik. Masz forum do zadawania pytań!!! Poza forum pomagam TYLKO odpłatnie.
liberte d'expression pour tout le monde... OFICJALNY DOWNLOAD STYLÓW - style ogólnodostępne i na zamówienie - PORTFOLIO JOLI
 
     
bolek i lolek
[Usunięty]

Wysłany: 03-03-2010, 18:33   

2 razy się tak zdarzyło potem byłaś informowana za każdym razem jak edytowałem plik wysyłałem na gg stosowne info które brzmiało mniej więcej tak: jak będziesz coś edytowac pobierz pliki z ftp bo edytowałem coś.
Jak byś była wporządku to byś odezwała się na gg a że nie jesteś trudno narazie.
 
     
joli
Yollien +Styler



Pomógł: 2988 razy
Posty: 16981
Wysłany: 03-03-2010, 18:37   

Potem? Tzn, jak juz sie okazywalo, ze cos zrobilam i musze robic od nowa?
Pisalam Ci juz dawno, ze poprawilam naglowek i IE jest w porządku, ale na drugi dzien jak zobaczylam, ze znowu jest spaparane to mnie w koncu odrzucilo, pisalam, ze rezygnuje z dalszej wspolpracy, nie odezwales sie , wiec myslalam, ze nie masz ochoty rozmawiac.

Wybacz, ale jak sie co chwila zmienia decyzje, to naprawde mozna sie spodziewac, ze wykonawca w koncu bedzie mial dosc. Ile werskji posting przerabialismy? dwa skrypty, ktore uruchomilam, nie pasowaly, potem powrot do normalnego,wszystko poukladane, przywrocone, ale nagle sie skarzysz ze cos nie dziala, a to Ty zainstalowales jakis swoj skrypt.. i ja mam poprawic? Ja tak nie potrafie, albo cos robie, albo robi ktos inny. nie mam czasu ani sily sciagac co chwile plikow z serwera, bo mozliwe, ze w trakcie mojej pracy Ty juz cos podmieniles.
_________________
Walczę z warezami. Więc jak masz forum warezowe, nie proś mnie o pomoc i nie wchodź pod rękę, bo zniszczę.
Nie pisz do mnie na GG i PW,(chyba że proszę) bo nie odpowiem, a Ty dostaniesz bonusik. Masz forum do zadawania pytań!!! Poza forum pomagam TYLKO odpłatnie.
liberte d'expression pour tout le monde... OFICJALNY DOWNLOAD STYLÓW - style ogólnodostępne i na zamówienie - PORTFOLIO JOLI
 
     
bolek i lolek
[Usunięty]

Wysłany: 03-03-2010, 18:41   

a to ciekawe bo nagłówek jest ok.. dobra koniec tematu napisałem nie skłamałem pracy nie wykonałeś do końca informacji o rezygnacji nie dostałem to wszystko.
Ostatnio zmieniony przez bolek i lolek 03-03-2010, 18:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
joli
Yollien +Styler



Pomógł: 2988 razy
Posty: 16981
Wysłany: 03-03-2010, 18:43   

Czego nie wykonałam mianowicie?
_________________
Walczę z warezami. Więc jak masz forum warezowe, nie proś mnie o pomoc i nie wchodź pod rękę, bo zniszczę.
Nie pisz do mnie na GG i PW,(chyba że proszę) bo nie odpowiem, a Ty dostaniesz bonusik. Masz forum do zadawania pytań!!! Poza forum pomagam TYLKO odpłatnie.
liberte d'expression pour tout le monde... OFICJALNY DOWNLOAD STYLÓW - style ogólnodostępne i na zamówienie - PORTFOLIO JOLI
 
     
lui754


Pomógł: 591 razy
Posty: 2699
Wysłany: 05-03-2010, 19:10   

Po co zmieniałeś hasło? Lepiej nie robić takich manewrów. Druga sprawa, najpierw robisz to co miałeś zrobić, dostajesz kase i pracujesz nad dodatkowymi pracami.
 
     
INIM


Pomógł: 326 razy
Posty: 1652
Wysłany: 05-03-2010, 19:19   

lui754, co Ty gadasz? Bardzo dobrze zrobił. Nie chcesz zapłacić, to oddam serwer jak dostane pieniądze. I tak Lisu zachował się w miare spokojnie. Jakbym usłyszał tekst:
Cytat:
Kod:
On: Dobra z toba ta dyskusja jak z dzieckiem

to bym go jeszcze zbeształ i kazał dopłacic te 10zł, bo robota zrobiona, a potem zarządać 35zł za wyinstalowanie cash moda i potem kolejną kase za points moda.
_________________
Serwis o harmonijce ustnej.
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
 
     
Lisu15


Pomógł: 204 razy
Posty: 1546
Wysłany: 05-03-2010, 19:20   

lui754 napisał/a:
Po co zmieniałeś hasło? Lepiej nie robić takich manewrów

Zmieniłem bo hasło było dość długie i zawierało wyrazy typu "kur*a" itd.
_________________
HTML to podstawa...
CSS to potęga...

Powróciwszy, by siać zamęt.
 
     
Shadow4
Czarna lista

Posty: 0
Wysłany: 14-03-2010, 06:29   

Lisu15 napisał/a:
lui754 napisał/a:
Po co zmieniałeś hasło? Lepiej nie robić takich manewrów

Zmieniłem bo hasło było dość długie i zawierało wyrazy typu "kur*a" itd.


lisu jak ty perfidnie klamiesz aby sie usprawiedliwic... Haslo to byl ciąg liter np: qwerty i mam screna co jeszcze mi pisales ze zminiles bo ci sie nie podobalo nie polecam tego uzytkownika nic kompltnie nic nie potrafi zrobic a za samo wgranie forum krzyknol mi 80zl :O wplacilem mu 25 reszte po zleceniu jak juz wplacilem te 25zl to opuznienie bylo nie wielkie z wgraniem cash moda zaledwie tydzen... a zeby nie bylo częsci dziesięciotysięcznych wystarczylo cos tam dopisac
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Lisu15


Pomógł: 204 razy
Posty: 1546
Wysłany: 14-03-2010, 10:49   

Shadow4, interesujące :-)

Shadow4 napisał/a:
mam screna co jeszcze mi pisales ze zminiles bo ci sie nie podobalo

To może go przedstawisz :?: Ja Ciebie się przed pracą zapytałem czy hasło mogę na ten czas zmienić. Zgodziłeś się i Ci je podałem (nie moja wina że nieumiesz czytać, że potem domagałeś się tego hasła, zresztą i tak ci je podawałem z 5 razy).

Shadow4 napisał/a:
nic kompltnie nic nie potrafi zrobic

Tak tak. Nic nie potrawie. Może jeszcze napiszesz że sam Przemo nie zna się na php...(taki przykładzik ;-) )
Shadow4 napisał/a:
a za samo wgranie forum krzyknol mi 80zl

Po pierwsze nie krzyknąłem bo przez gg niema jak krzyczeń. Po drugie każdy człowiek wie że wgranie forum nie kosztuje 80zł...ja ci podałem cene jakbyś chciał kupić Sobie domene, hosting na rok itd. Ja osobiście za instalacje forum powiedziałem 25. Ty się zgodziłeś więc Niby było dobrze.

Shadow4 napisał/a:
wplacilem mu 25 reszte po zleceniu jak juz wplacilem te 25z

Nie wpłaciłeś :-) Pierwszego dnia wpłaciłeś bodajże 5zł. następnego dnia jak było wgrane forum otrzymałem 10. Po tym wgrałem te mody i domagałem się reszty (ostatnich 10zł). Ale Ty zakończyłeś współprace (tak jak to ująłeś).
Shadow4 napisał/a:
zaledwie tydzen

Teraz już nie wyrobie :-P
W niedziele (raczej to było w niedziele) złożyłeś zamówienie. Tego samego dnia wieczorem wgrałem forum. Następnego wgrałem cash moda (wadliwa paczka była) i pod wieczór naprawiłem ją i tak się skończyło.
Shadow4 napisał/a:
a zeby nie bylo częsci dziesięciotysięcznych wystarczylo cos tam dopisac

Tak tak. Dopisać Point Moda. A nawet jeśli przerobić cash moda to nie wiem zupełnie jak. Może jakbym troche posiedział w plikach to może bym coś wymyślił.

Coś jeszcze napiszesz :?:
_________________
HTML to podstawa...
CSS to potęga...

Powróciwszy, by siać zamęt.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę