phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
[opinie] linuxpl.com
Autor Wiadomość
MagicalFire


Pomógł: 980 razy
Posty: 4353
Wysłany: 05-01-2009, 22:14   

Arhadus napisał/a:
A wgrywanie przez FTP odbywa się tak jak na wszystkich innych serwisach

dokładnie ci nie powiem bo ja u siebie mam gościa ci zajmuje się hostingiem
ale wydaje mi się ze tak
ja wszystko robie przez TC
_________________
nie za takie Przemo walczyliśmy
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
maniocek

Pomógł: 30 razy
Posty: 401
Wysłany: 06-01-2009, 07:25   

Hmm,jeżeli Ci o to chodzi co myślę to nie :P

Na boo.pl miaem kiedyś i miałem jeden folder do którego wrzucałem sobie pliki.
A na linuxpl.com jest coś takiego.
Logujesz się i masz foldery backups,domains,imap,maildir,i kilka plików :D
i teraz musisz wejść w folder domains i tu masz foldery o nazwie domen które masz zaparkowane na swoim koncie.
Wchodzisz do wybranej domeny i masz foldery .htpassws,awstats,logs,public_ftp i właśnie public_html gdzie wrzucasz np. skrypt przema i wszystko biega :D

Moim zdaniem tak jest lepiej i już moich 3 znajomych wykupiło tam hosting i są zadowoleni.
 
     
Arhadus

Posty: 24
Wysłany: 06-01-2009, 23:33   

No z tym to ja sobie poradzę, z konfiguracją także, tylko mam pytanie, gdy zamawiam tu konto, jest opcja, że za darmo dostaję domenę pl lub eu. Gdy wypełnię wszystko, przeleję kasę, wgram pliki, moje forum będzie pod adresem "adres.pl", czy "adres.linuxpl.pl". Przypomnę, że wykupiłem konto z domeną "pl".

 
     
jendrek9

Pomógł: 3 razy
Posty: 53
Wysłany: 07-01-2009, 14:06   

poniżej dajesz nazwę domeny w promocji i dostajesz domenę na host :)

Np.
Kod:
nazwa.pl na nazwa.linuxpl.pl


Przez oba linki da się wchodzić oczywiście
 
     
Cleric

Pomógł: 7 razy
Posty: 201
Wysłany: 13-01-2009, 07:14   

Dodam iż na linuxpl.com jest zasada "nie kupuj kota w worku" czyli można założyć sobie konto na darmowej subdomenie (np: twoja_nazwa.linuxpl.com) i sprawdzić czy odpowiada wam host. Co więcej jeśli chodzi o wgrywanie plików na host nawet laik który nie zna się na TC, może bez problemu wgrać pliki przez PA>Menadżer plików. Dodatkowym atutem tego hosta jest to że mając konto z ftp którego nie wykorzystujemy w pełni a mamy pomysł na jakiś ciekawy projekt, można bez problemu wykupić dodatkową domenę na to konto. Czyli oszczędza się sporo kasy bo domena .pl to około 15zł za rok. No i między innymi nie ograniczona ilość baz SQL, subdomen, kont e-mail, do tego wiele przejrzystych instrukcji. Moim zdaniem najlepszy hosting. Szkoda że nie prowadzą TS2 :P
 
     
fatherdirector

Pomógł: 87 razy
Posty: 472
Wysłany: 13-01-2009, 15:30   

Cleric napisał/a:
Dodatkowym atutem tego hosta jest to że mając konto z ftp którego nie wykorzystujemy w pełni a mamy pomysł na jakiś ciekawy projekt, można bez problemu wykupić dodatkową domenę na to konto. Czyli oszczędza się sporo kasy

Możesz rozwinąć swoją myśl ? To że można w swoim hostingu podpiąć dodatkową domenę to akurat nic wyjątkowego, każdy host (nawet wiele darmowych) to oferuje.
Cleric napisał/a:
bo domena .pl to około 15zł za rok

Zarejestrować można i za 10 groszy, prolongata to już niestety dużo więcej niż 15 zł.
 
     
Cleric

Pomógł: 7 razy
Posty: 201
Wysłany: 14-01-2009, 05:38   

fatherdirector napisał/a:
Możesz rozwinąć swoją myśl ?

Zasadniczo chodziło mi o to, by doinformować ludzi którzy mogą nie wiedzieć że nie trzeba zakładać nowego hosta by mieć następną domenę. Oraz prosty system jej dodawania, a w razie problemów zawsze można liczyć na pomoc adminów., co było podkreślone przez inne osoby we wcześniejszych wypowiedziach.
fatherdirector napisał/a:
Zarejestrować można i za 10 groszy, prolongata to już niestety dużo więcej niż 15 zł.

Owszem zgodzę się z tobą, ale już kiedyś skorzystałem z takiej "promocji". Przyznam ceny nie były straszne ale obsługa i same maszyny (pod względem wydajności oraz obciążeń) nie były na wysokim poziomie. Co do prolongaty też się zgodzę. Ale przyzwyczaiłem się do zasady że nie można mieć wszystkiego tak jak się chce. Powiem szczerze że może i na dłuższą metę można trochę wybulić ale na szczęście to wydatek raz na rok. A biorąc pod uwagę te plusy (których jest sporo) i jeśli ktoś potrzebuje naprawdę porządnego hostingu i dobrej obsługi to jest cena którą można przełknąć.
 
     
MagicalFire


Pomógł: 980 razy
Posty: 4353
Wysłany: 01-02-2009, 17:04   

kurcze dzisiaj przez cały dzień naprawiają serwer
miało to trwać parę godzin a trwa od 10 ramo :/
i zero kontaktu administracja :(
_________________
nie za takie Przemo walczyliśmy
 
     
maniocek

Pomógł: 30 razy
Posty: 401
Wysłany: 01-02-2009, 18:01   

MagicalFire, u mnie też coś użytkownicy się skarżą ze forum nie chodzi,że wywala błąd ogólny,ale ja nic takiego nie zaobserwowałem...

Mam nadzieję że to przejściowe.
 
     
MagicalFire


Pomógł: 980 razy
Posty: 4353
Wysłany: 01-02-2009, 18:20   

maniocek napisał/a:
u mnie też coś użytkownicy się skarżą ze forum nie chodzi,że wywala błąd ogólny,ale ja nic takiego nie zaobserwowałem...

u mnie wcale nie działają fora :/
no w tygodniu to jakoś by przeszło ale w niedziele to masakra :twisted:
_________________
nie za takie Przemo walczyliśmy
 
     
Cleric

Pomógł: 7 razy
Posty: 201
Wysłany: 01-02-2009, 21:22   

Ja nie miałem takich problemów. Cały czas strony i fora mi działają.
 
     
MagicalFire


Pomógł: 980 razy
Posty: 4353
Wysłany: 01-02-2009, 21:25   

fora już działają ;)
bardzo mnie to cieszy
dobrze ze bardzo rzadko są takie przerwy w działaniu ;)
polecałem ten hosting i dalej bede polecac
_________________
nie za takie Przemo walczyliśmy
 
     
michal12514

Posty: 52
Wysłany: 07-02-2009, 18:38   

ja tez z czystym sumieniem polecam, mam tamn konto od września chyba ;)
 
     
Bogdan92


Posty: 22
Wysłany: 12-02-2009, 21:50   

Ja na tą przerwę nie trafiłem, ale była spowodowane pewnie tym, że dodawali nowe statystyki do DA. Od wczoraj są nowe :) Wypas! Ja w ciągu tego roku tylko jeden raz na kilkadziesiąt sekund trafiłem na downa (odpukać).
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
marcin565

Pomógł: 2 razy
Posty: 70
Wysłany: 22-03-2009, 17:48   

ze swojej strony mogę powiedzieć tyle ;) super hosting i ceny przystępne ;) mam stronkę z kumplem na tym serwerze i naprawdę działa rewelacyjnie, większych przestojów nie zauważyłem, co prawda kilka razy w roku wyświetlił mi się bug serwera, ale po odświeżeniu stronki wszystko działało idealnie, według mnie kilka razy w roku to nie dużo ;) jest okres testowy, można przetestować za darmo, jak coś komuś nie pasuje można po 7 dniach zrezygnować, lub zapłacić i cieszyć sie dobrym hostingiem. Nie chciałbym porównywać hostingów, ale kolega niegdyś miał hosting na nazwa.pl i mówił, że tamten był gorszy od linuxpl.com, pod jakim względem to już nie pamiętam, bo to trochę dawno temu było.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę