phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: joli
20-03-2008, 01:00
[Problem] integracja joomleague(joomla) z forum
Autor Wiadomość
srwsio


Pomógł: 12 razy
Posty: 139
Wysłany: 20-03-2008, 00:44   [Problem] integracja joomleague(joomla) z forum

Jakieś 3 lata temu byłem czynnym użytkownikiem tegoż forum. Niestety nie miałem czasu "bawić się w to" więc przestałem prawie w ogóle bawić się w to.
Jednakże od jakiegoś czasu znów operuję tym skryptem. Mam stronę opartą na joomli z mostem "stone'a" do forum.
Do joomli zainstalowałem komponent Joomleague. Posiada on w sobie funkcję komentowania każdego meczu poprzez stworzenie tematu na forum. Obecnie autorzy skryptu zaimpletowali komentowanie meczy do fireboards. Chodzi o to że kilkając w obrazeczek przy wyniku spotkania przenosi nas na forum tworząc jednocześnie temat (np tytuł : 4 kolejka 12.03.2008 Legia - Górnik 2:1 - komentuj) na który mamy mozliwość odpowiedzi. Ja na użytek polskiego społeczeństwa wziąłem się do połączenia tego z phpbb by przemo, jednakże z racji wymienionych powyżej nie pamiętam "jak z czym się je w w phpbb".

Dlatego piszę posta i szukam pomocy u Was. Problem polega na tym że mam kod który modyfikuje plik post.php fireboards. I niestety nie potrafię za bardzo umieścić go w kodzie phpbb by przemo. Wiem że trzeba go zmodyfikować itp ale proszę nakierujcie mnie co i jak. Z góry bardzo dziękuję. Tutaj zamieszczam instrukcję z kodem do modyfikacji.
Chciałbym to zrobić sam ale osobie która mogłaby to za mnie wykonać z miłą chęcią odwdzięczę się w PLN-ach. W tej sprawie proszę pisać na priv.

Z góry dziękuję
Srwsio
_________________
Ks Burza Srwsio Słupy
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę