phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: arcy
20-11-2006, 19:12
Integracja Joomla + phpBB by Przemo
Autor Wiadomość
fajfajf

Posty: 46
Wysłany: 03-07-2007, 04:24   

ktos juz wie w czym dokladnie problem?
_________________
Forum Alfa Romeo Giulietta, 159, MiTo, 156, 147, 166, 145, 146, 155, 164, 33, 75, GTV, GT, Brera, Alfetta ;D
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
kondi


Posty: 213
Wysłany: 06-07-2007, 12:58   

Mój problem polega na tym że mam wersję przema 1.12.5 a w konfiguracji wyswietla ze mam zla wersje forum :( , druga sprawa to ta sama baza czy nie mozna dodac innej czy musi byc forum z joomla w tej samej ?
 
     
Dozer666

Posty: 1
Wysłany: 06-07-2007, 15:47   

Zrobiłem wszystko wg instrukcji oprócz
Kod:
10. W administracji joomla należy w ustawieniach menu głównego podpiąć adres forum poprzez wpisanie nazwy Forum i podane adresu http://adresjoomla.pl/forum/index.php

Wchodzę w moduły strony wyskakuje błąd:
Kod:
Fatal error: Call to undefined function: josgetarrayints() in /home/delta/domains/delta.cal.pl/public_html/joomla/administrator/components/com_modules/admin.modules.php on line 28

Ustawienia menu głownego:
Kod:
Fatal error: Call to undefined function: josgetarrayints() in /home/delta/domains/delta.cal.pl/public_html/joomla/administrator/components/com_menus/admin.menus.php on line 26

Co z tym zrobić?
 
     
Graffek

Posty: 16
Wysłany: 07-08-2007, 15:11   

To jest wreście integracja Joomla czy Mambo?? bo w temacie pisze Joomla a w cytacie jest MAMBO!!
_________________
dsadsa
 
     
qrka

Posty: 29
Wysłany: 21-10-2007, 10:22   

jak usunac modyfikacje pomostu?
w sumie pomost dzieki ktoremu sa przenoszeni sami uzytkownicy nic mi nie daje
zalezy mi na portalu na wzor ktory jest wbudowany w forum czyli ze automatycznie ida najnowsze posty.

po usunieciu plikow z modyfikacji i w chwili jak chce usunac usera mam komunikat:

Wystąpił Błąd

DEBUG MODE

SQL Error : 1146 Table 'jds_for.jos_core_acl_aro' doesn't exist

SELECT aro_id FROM jos_core_acl_aro WHERE name = 'Abradive'

Line : 473
File : functions_remove.php



wystapil tez problem z rejstracja
po wpisaniu wszystkich danych w formularzu rejstracyjnym i zatwierdzeniu pojawia sie komunikat:

Wystąpił Błąd

DEBUG MODE

INSERT INTO `jos_users` VALUES ('', 'january55', 'january55', 'darek@enet.pl', '1ca1d6cd5b5e98d1eca0f117ba21ebf5', 'Registered', '1', 0, 18, '2007-10-21 12:01:25', '', '', '', '5259')

Line : 943
File : usercp_register.php
 
     
PiotreQ9

Posty: 33
Wysłany: 26-11-2007, 22:32   

Witam,
jezeli bazy od forum i joomli mam osobne, to czy moge je zintegrowac? Chodzi mi glownie o ostatnie tematy i komentarze, intergracja uzytkownikow nie jest mi potrzebna.
 
     
stone


Pomógł: 5 razy
Posty: 162
Wysłany: 05-12-2007, 20:30   

Niestety w obecnej wersji pomost jeszcze tego nie umożliwia
 
     
Krukosz


Posty: 66
Wysłany: 26-01-2008, 21:18   

Witam, ja mam problem z instalacją JoomliPE. Mam już działające forum, ale potrzebny mi był portal wiec przeczytałem gdzieś ze zamiast pomostu w wersji beta mozna zainstalować JPE. Przy instalacji wychodzi mi debug ze juz tabele istnieją, ponieważ forum juz stoi 2 miesiące i sa na nim posty userzy. Czy można ten debug jakoś ominąć ?
_________________
<php>
 
     
Dj_kaczor

Posty: 12
Wysłany: 28-01-2008, 21:53   

Rozumiem, ze piszecie o tym?

http://extensions.joomla....,524/Itemid,35/

Jesli nie to ja mam zapytanie. Czy cos takiego jest ujete w planach dla wersji Joomla 1.5?

To jest super narzedzie, niestety u mnie nie zadzialalo (widzi userow joomli, ale nie widzi userow forum). Mam 2 osobne bazy do tego, nie wiem, moze to jest problemem?

Tak czy inaczej wydaje sie to byc super rozwiazaniem ! Aczkolwiek przy probie modyfikacji za pomoca tego narzedzia popsulem sobie panel admina w joomli i musialem nadgrywac uszkodzone pliki.

Bylbym wdzeczny za jakies wskazowki jak mozna zgrabnie przemigrowac userow (hasla i loginy) z przema na joomle i ew pozniej stworzyc cos, co rejestruje usera tu i tu w momencie rejestracji.
 
     
stone


Pomógł: 5 razy
Posty: 162
Wysłany: 28-01-2008, 22:15   

JoomlaPE zawiera forum w sobie i musi byc instalowana de nowo, a nie na istniejace forum

PE na 1.5 to niestety przyszlość bliżej nieokreślona, ale na pewno będzie, natomiast pomost na dwóch bazach nie pojdzie. Dane muszą być na jednej bazie
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Dj_kaczor

Posty: 12
Wysłany: 01-02-2008, 16:01   

Spoko, przez pomost rozumiem masz na mysli moment rejestracji (czyli wpis rekordu do dwoch baz na raz) - czyli ta opcja nie bedzie dostepna.

A czy bedzie jakas mozliwosc migracji danych kiedy pojawi sie PE na 1.5?
Normalne jest, ze jesli zainstaluje swiezo PE 1.5 to chcialbym przeniesc dane gromadzone przez lata na nowy system.

Dzieki za info.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę