phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
[opinie] netmark.pl
Autor Wiadomość
cezarylee

Pomógł: 2 razy
Posty: 122
Wysłany: 07-04-2007, 21:11   [opinie] netmark.pl

Witam

Zastanawiam się na netmark.pl, czy ktoś ma u nich konto ?? Jak jest z serwerem??
Ostatnio zmieniony przez shqvarny 08-04-2007, 18:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Jackob J

Pomógł: 1 raz
Posty: 59
Wysłany: 08-04-2007, 10:51   

Sam nie mam tam konta, ale kolega założył na netmarku forum szkolne.
Jako moderator i szary korzystacz z forum, mniej więcej mam pewne rozeznanie.

Plusem netmark.pl jest niska cena. Można powiedzieć nawet bardzo niska.
Ale coś za coś. Na forum o której pisałem wyżej występują czasami problemy. Raz na jakiś czas nie mogę po prostu wejść na stronę, wyświetla mi się błąd przeglądarki, że serwer nie odpowiada czy coś takiego.
Dzieje się to podczas gdy innym forum działa dobrze. Nie jestem odosobnionym przypadkiem.
Zdarzały się raporty ludzi, którym forum nie działało kilka dni pod rząd, podczas gdy u innych nie było problemu.

Jeżeli nie masz zbyt wiele kasy aby przeznaczyć na hosting to możesz się ewentualnie zastanowić.
Polecałbym jednak zapłacić z 15 zł na rok więcej i znaleźć solidniejszy serwis.
 
     
zimon


Posty: 53
Wysłany: 14-05-2007, 06:56   

może mi ktoś powiedzień więcej na temat tego hostingu??
 
     
mrnice007

Posty: 31
Wysłany: 10-07-2007, 21:45   

Kumpel miał tam forum przema i jakos nie miał problemów, zawsze jakos mozna było sie dostać

>>tutaj uprzednio była wklejona niemalże cała oferta firmy<<
>>to jest forum dyskusyjne, a nie słup ogłoszeniowy<<
_________________
It start's with
one thing i don't know why
it dosen't matter how hard you try
keep that in mind.....
Ostatnio zmieniony przez shqvarny 11-07-2007, 21:02, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Jackob J

Pomógł: 1 raz
Posty: 59
Wysłany: 12-07-2007, 10:46   

Forum, o którym pisałem wcześniej, od kilku miesięcy działa poprawnie.
Przynajmniej ja zawsze mogę wejść i nie słyszałem, żeby ktoś miał ostatnio problemy.
Więc się chyba poprawiło.
 
     
Ibimania

Posty: 41
Wysłany: 13-07-2007, 11:13   

Moje forum jest postawione na hostingu netmarka, faktycznie czasem zdarza się, że nie można wejść jednakże trwa to przeważnie do 1 minuty jest to spowodowane zapchaniem serwera. Mimo to cena/jakość daje do myślenia i osobiście uważam, ze warto.

pozdrawiam Ventura
 
     
Gacor002

Posty: 1
Wysłany: 08-12-2007, 14:23   

Witam

Wykupiłem hosting w netmarku i narazie nie narzekam :) trzymam co prawda tam tylko stronki www i jakas mala baze mysql wymagana do skryptu ogloszen, jak narazie nie natknolem sie na problemy z dzialaniem hostingu, dostalem gratis domenke na rok i bardzo profesjonalna pomoc w poczatkowym uzytkowaniu hostingu,. typu podpiannie domen, instalacja php i mysql, Jestem bardzo zadowolony i mam na dzieje ze tak pozostanie :)
 
     
trytyt

Posty: 18
Wysłany: 14-12-2007, 22:52   

Ibimania napisał/a:
czasem zdarza się, że nie można wejść jednakże trwa to przeważnie do 1 minuty jest to spowodowane zapchaniem serwera.
Jackob J napisał/a:
Raz na jakiś czas nie mogę po prostu wejść na stronę, wyświetla mi się błąd przeglądarki, że serwer nie odpowiada czy coś takiego.
Dzieje się to podczas gdy innym forum działa dobrze. Nie jestem odosobnionym przypadkiem.
Zdarzały się raporty ludzi, którym forum nie działało kilka dni pod rząd, podczas gdy u innych nie było problemu.


Nie prawda serwery naginają dobrze tylko problem był z jakimis routerami nie była to ich wina tylko jakiejś firmy od ktorej dzierzawia łacza iw rezultacie dzialo sie tak jak napisal Ibimania reasumac bywało tak ze ci co mają neta z TP-sa nie mieli dostepu do serwera a reszta miala, ale nawet jak sie zdazalo cos to byly to przerwy minimalne.
Kozystam z ich uslog ponad poł roku mam na ich serwerze BIG kilka serwisow w tym forum ponad 10 000 userów i niemam powodow do narzekań dzieki temu ze mają ludzkie ceny da sie zarobic nigdzie indziej nie dostane tyle transferu za taka cene przy dobrej jakosci uslug a i pozatym dokupienie transferu jest w znosnej cenie 1 zł dla przykladu forma z tej samej pułki webd cos około 6 zł
domeny tez u nich kupuje bo wole zaplacic 10 zł wiecej za rejestracje a za to potem za przedluzenie place 27 zł brutto anie np. 61 albo i wiecej
kolejnym plusem jest to ze z adminami idzie sie dogadac sam sie przekonalem przychodzi piatek i sie transfer skonczyl napisalem ze wplace kase ale dotrze po niedzieli otrzymalem powiekszenie pakietu na slowo harcerza wiec jak widac zalezy im na stalych klijentach
i ostatnia rzecz podoba mi sie to ze moge placic co miesiac a nie tak jak u innych placisz za caly rok a jak sie okaze szajs to niechca oddac kasy (mialem taki przypadek)
zeby nie było ze słodze powiem o minusach
-doprowadzający mnie czasem do wrzenia cPanel (ale to kwestia gustu osobistego)
-brak błyskawicznych płatnosci online (typu przelewy24) ale wziolem sie na sposób i zrobilem przelew zdefinjowany
;)
 
     
Speedo1544

Posty: 51
Wysłany: 15-01-2008, 21:47   

Zastanawiam sie wlasnie nad tym hostingiem bo jest dosc ciekawy tylko powiedzcie mi jak jest z forami by Przemo.Czy nie maja jakiegos ale do tego fora bo nie znalazlem niestety zadnego regulaminu a wole widziec
 
     
trytyt

Posty: 18
Wysłany: 26-01-2008, 17:00   

oni ale nie maja tylko powyżej 3k unikalnych serwer staje chwilami
no ale z 2 strony to dobre jest bo jak jeden obciążył by mocno maszynę reszta nie mogła by korzystać :twisted:
 
     
Kary

Pomógł: 1 raz
Posty: 19
Wysłany: 05-02-2008, 11:56   

moje forum stoi na netmarku..u nich tez mam domene...ogólnie polecam, szybka i fachowa pomoc w razie problemów... zresztą ...looknij sobie na coedrsworld.pl o oceń prace serwera...:)
_________________
^^
 
     
sskoczek


Pomógł: 1 raz
Posty: 42
Wysłany: 04-03-2008, 11:43   

TO ja dodam coś od siebie :)
seicento.pl - baza 100 mb, transfer miesięczny około 15 gb śmiga aż miło :) oby tak dalej. Pomoc techniczna co prawda odpisuje po 3 czasami 5 godzinach ale zawsze tego samego dnia :) polecam
 
     
maciejnet


Posty: 10
Wysłany: 10-03-2008, 09:20   

Czy ktoś jeszcze posiada hosting w firmie netmark? Możecie mi napisać jak Wam chodzą fora przema i ogólnie jak Wam się korzysta z tego hostingu.
 
     
sskoczek


Pomógł: 1 raz
Posty: 42
Wysłany: 16-03-2008, 18:30   

maciejnet napisał/a:
Czy ktoś jeszcze posiada hosting w firmie netmark? Możecie mi napisać jak Wam chodzą fora przema i ogólnie jak Wam się korzysta z tego hostingu.

adres forum w podpisie :) śmiga az miło
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
maciejnet


Posty: 10
Wysłany: 19-03-2008, 00:06   

Support znakomity, chętny do pomocy. cPanel również przyzwoity. Całość bardzo szybka.
Dla porównania test php-benchmark:
NETMARK:
http://farmus.net/php-benchmark.php
DARMOWY HOSTING NETIA.PL (dodatek do abonamentu)
http://luz.345.pl/php-benchmark.php

Jestem naprawdę zadowolony. Dodatkowym plusem jest to, że transfer jest liczony tylko za ściąganie danych, a nie za ich wysył na serwer.
Serwery w niemczech (Hetzner Online AG).
Podstawowa konfiguracja serwerów Netmark tutaj:
http://www.netmark.pl/pan...e&catid=5&id=32
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę