phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Matteo
01-08-2013, 14:47
[ ZASADY - REGULAMIN ]
Autor Wiadomość
WidmoPomógł: 180 razy
Posty: 2435
Wysłany: 19-10-2004, 23:49   [ ZASADY - REGULAMIN ]

:idea: Przeczytaj ten temat uważnie i stosuj się do tych zasad, wtedy chętnie odpowiemy na Twoje pytanie :)

<hr>
REGULAMIN FORUM phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 by PrzemoI. Konta użytkowników
  1. W profilu podaj pełny, realny adres Twojego forum phpBB2 modified by Przemo. Adres forum w profilu to nie miejsce na linki do czegokolwiek!!
  Dotyczy to tylko i wyłącznie forów opartych na skrypcie phpbb2 modified by Przemo. Poprawny adres forum (klikalny, z http:// na początku) czyli taki, że po dopisaniu do niego "check_files.php" uzyskamy dostęp do Twojego Check files - (http://www.adresforum.pl/check_files.php)

  2. Na forum obowiązuje bezwzględny zakaz reklamy swoich forów i innych stron w podpisie oraz w postach, jeśli to nie dotyczy treści tematu. Zabrania się również umieszczania w w/w miejscach adresów IP serwerów.
  W związku z tym zabronione są, w podpisie szczególnie, jakiekolwiek linki.
  Za umieszczenie reklamy w podpisie lub tytule i inne niezgodności z regulaminem blokujemy sygnaturkę bez ostrzeżenia. Zakaz ten nie dotyczy obsługi forum.
  3. Podpis powinien zawierać najwyżej 4 linijki tekstu, bez banerów i obrazków. Nie używaj zbyt dużych czcionek i agresywnych kolorów. (czerwony jest zastrzeżony dla administracji - użycie tego koloru powoduje blokadę sygnaturki bez ostrzeżenia).
  Uszanuj, że my tu pracujemy i musimy się skupić. Nie używaj [ you] w sygnaturce!
  4. Za posiadanie więcej niż jednego konta grozi dożywotni ban. Jeśli Twoje konto zostało zablokowane, to musisz poszukać pomocy gdzie indziej.
  5. Nie używaj awatarów takich samych jak inni użytkownicy. Awatar ułatwia rozpoznanie użytkownika. Nie ustawiaj jaskrawych lub ruchomych awatarów .
  6. Nick, opis czy sygnaturka nie mogą zawierać treści rasistowskich, obelżywych lub innych, które obrażają uczucia pozostałych użytkowników. Zachowaj kulturę na forum. W sygnaturce nie zmyślaj, że jesteś super fachowcem, nie wprowadzaj ludzi w błąd. Reklamowanie swoich usług i umiejętności, sprzecznych ze stanem faktycznym jest zabronione.
  Nick jest niezmienny i jego modyfikacja praktycznie niemożliwa, więc rejestrując się przemyśl dobrze, jaki chcesz wybrać.


<a name="problem">II. Zgłaszanie problemu</a>

  1. Zanim zadasz JAKIEKOLWIEK pytanie, przeczytaj F.A.Q. i Oficjalny podręcznik administratora phpBB by Przemo 1.12.6 . Zapoznaj się również z plikiem docs/readme.html.
  (Jeśli utworzysz temat, w którym poskarżysz się, że nie możesz dodać załącznika czy avataru, a nie dokończyłeś instalacji ustawiając prawidłowo chmody, albo nie działa logowanie lub masz komunikat o braku domeny coockies, nie zdziw się, że temat bez ostrzeżenia wyląduje na śmietniku. To oznacza, ze nawet nie zajrzałes do FAQ. Także każdy podobny z pytaniami o podstawy obsługi forum, zostanie natychmiast usunięty.)
  Sprawdź również, czy problem nie został już rozwiązany, używając wyszukiwarki oraz czy szukanej przez Ciebie modyfikacji nie ma w spisie modyfikacji lub spisie modyfikacji małych.
  2. Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi w wyszukiwarce, możesz założyć temat w odpowiednim dziale. Przed tym jednak zapoznaj się z jego regulaminem (temat przyklejony).
  Jeśli masz problemy z modyfikacjami - pisz w dziale "Modyfikacje i propozycje", problemy ogólne z niemodyfikowanym skryptem - dział "Ogólne", problemy ze stylami - "Pomoc stylów" itd.
  W dziale "Problemy z modyfikacjami" istnieje obowiązek podania nazwy modyfikacji w tytule tematu. Każdy post bez tej informacji lub w innym dziale zostanie usunięty bez ostrzeżenia. W dziale "Problemy z modyfikacjami" zgłaszaj tylko problemy z modyfikacjami zawartymi w działach "modyfikacje gotowe" i "modyfikacje małe"
  3. Jeśli temat dotyczy innego forum niż to w Twoim profilu, podaj jego adres w treści pytania. Brak adresu przy większości problemów uniemożliwia pomoc.
  Wyjątkiem są sytuacje, nie związane bezpośrednio z istniejącym forum - np.: pytania o styl, jego budowę, ale wtedy należy podać nazwę i źródło stylu.
  Bez tego nie udzielamy pomocy.
  4. Nadaj odpowiednią (jasną i streszczającą problem) nazwę swojemu tematowi! Może to być treść błędu.
  Tematy z nazwami typu "PROBLEM" , "POMOCY", "BŁĄD" są nieprawidłowe i będą zamykane. W jednym temacie powinieneś poruszać tylko jeden problem. Jeśli masz w profilu kilka forów, napisz, którego problem dotyczy. Załóż usera testowego, z którego można skorzystać, jeśli masz forum bez pełnego dostępu dla gości lub jest potrzebne z innego powodu. Ułatw nam pracę.!!!
  5. Jeżeli w swojej wypowiedzi chcesz umieścić fragment kodu lub treść błędu, powinieneś użyć tagów [code] [/code].
  Całe pliki należy spakować (zip lub rar) i wstawić jako załącznik. Nie wolno wklejać kodów całych plików!
  UWAGA! KAŻDY POST, ZAWIERAJĄCY WKLEJONY, NIEPOTRZEBNE LUB ZAMIAST ZAŁĄCZNIKA KOD całego PLIKU, ZOSTANIE NATYCHMIAST, BEZ UPRZEDZENIA, USUNIĘTY.
  Nie dotyczy to krótkich fragmentów kodów.
  Także treść błędu czy komunikatu należy skopiować i wkleić w post, a nie pokazywać za pomocą screenów, często nieczytelnych lub niedostępnych. Będziemy usuwać także posty z takimi screenami.
  Aby przytoczyć czyjąś wypowiedź użyj [quote] [/quote]. Jeśli potrzebujesz umieścić poufne informacje widoczne tylko dla moderatorów - zastosuj [mod] [/mod].
  6. Jesli wrzucasz screen lub inny obrazek, użyj funkcji załącznika, nie wrzucaj go gdziekolwiek, bo potem czekamy czasami godzinami, żeby to coś obejrzeć.


<a name="zasady">III. Zasady ogólne</a>
  1. Stosuj się do zasad netykiety, nie klnij, nie obrażaj nikogo, pisz schludnie, rzeczowo i zrozumiale.
  Staraj się unikać błędów (w razie potrzeby skorzystaj ze słownika, większość przeglądarek ma je wbudowane). Post ma być zrozumiały i czytelny, a treść zawierać maksymalną ilość informacji.
  Nie baw się w pokemona, nie pisz "trawką" itp. Używaj wielkich liter tylko tam, gdzie być powinny. Nie baw się centrowaniem, pogrubieniem. Każdy post, w którym znajdą się tego typu "maniery" zostanie usunięty bez ostrzeżenia. Nie używaj ŻADNYCH TABLICZEK! i czerwonego koloru. Są zarezerwowane dla obsługi forum. Nie używaj [ you] w postach!
  2. Nie udzielamy również odpowiedzi na tematy mogące naruszać prywatność i bezpieczeństwo (jak odczytać hasło, cudze PW, włamać się na forum itd), jak i również na pytania dotyczące "czystych" forów phpBB (support dla nich jest tutaj).
  3. Nie spamuj, nie nabijaj postów, używaj edycji postu.
  Nie pisz tego samego tematu jeszcze raz, jeśli poprzedni został zamknięty. Zakazane jest zamieszczanie tych samych postów lub tematów w wielu miejscach!! Nie komentuj, jeśli nie masz niczego ciekawego do napisania.
  4. Stosuj się do próśb i nakazów obsługi forum.
  Nie odpowiadaj po wystawionych przez nich tabliczkach ani uwagach tekstowych dotyczących prawidłowości tematu. Osoba, której zwraca się uwagę, ma najpierw zastosować się do zalecenia obsługi forum. I dotyczy to także zaleceń osób z Support Team. Szanuj osoby, które wiedzą więcej od Ciebie oraz pilnują porządku.
  5. Nie proś o napisanie swojej pracy domowej czy konkursowej. Zadanie domowe jest po to, aby je zrobić samemu.
  6. Posty nie mogą zawierać treści rasistowskich, obelżywych lub innych, które obrażają uczucia pozostałych użytkowników, w tym także religijne. Zachowaj kulturę na forum.
  7. Nie pisz do nikogo z obsługi forum na GG, e-mail, PW itp., jeśli sobie tego nie życzą. Domyślnie sobie tego nie życzą. Od pomocy jest forum.
  8. Jeśli posiadasz swoje forum na darmowym serwerze (yoyo, ovh itp.), w pierwszej kolejności zgłoś problem do supportu świadczonego przez ten hosting. Dotyczy to przede wszystkim problemów z darmowymi forami, eev.pl itd.
  9. HydePark służy do rozmów ogólnych. Nie umieszczamy w nim problemów z forum - są do tego odpowiednie działy. W HP obowiązują zasady jak wszędzie - przede wszystkim nie wolno tu dublować istniejących już tematów, należy przestrzegać kultury i zasad poprawnego pisania.
  10. Zgłaszanie postów - każdy użytkownik może zgłosić nieregulaminowy post. Każda próba uzyskania pomocy itp. zostanie nagrodzona ostrzeżeniem.


IV. Nagrody i kary
  1. Po uzyskaniu pomocy podziękuj przez kliknięcie przycisku "Pomógł". Punkty "Pomógł" są dobrowolnym wyrazem wdzięczności za udzieloną pomoc i nie wolno ich w żaden sposób wymuszać.
  2. Za łamanie zasad niniejszego regulaminu możesz otrzymać ostrzeżenie, czyli WARNa. 3 warny na koncie oznaczają automatyczny zakaz pisania na 30 dni.
  SPAMERów i osoby nagminnie łamiące powyższe zasady żegnamy stałym BANem czyli całkowitym brakiem dostępu do forum.


Ostatnio zmieniony przez Matteo 12-11-2013, 12:53, w całości zmieniany 103 razy  
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
joli
Yollien +StylerPomógł: 2988 razy
Posty: 16981
Wysłany: 12-01-2008, 10:25   

REGULAMIN DZIAŁU ZLECENIA
W tym dziale zakładamy tematy ze zleceniami.

Dział został podzielony na dwie części:
1. zlecenia płatne
2. zlecenia bezpłatne.Ad.1. Dział obejmuje wszystkie zlecenia, opłacane w formie przelewu, przekazu czy innym sposobem. Nie płacimy za usługę mailingami, reklamami, linkami, doładowaniami komórek itp.
Płatne to płatne, w pełnym tego słowa znaczeniu. W tym dziale wyłączone są punkty "pomógł" co oznacza, że nie mogą służyć jako wynagrodzenie za pracę.
Zleceniodawca ma obowiązek podać maksymalna stawkę, która jest w stanie zapłacić, zleceniobiorca określa konkretny koszt.

Każdy nowo zakładany temat musi posiadać odpowiedni prefix :
[wygląd] - tym prefixem oznaczamy tematy, w których prosisz o styl lub modyfikację graficzną
[modyfikacje] - tym prefixem oznaczamy tematy, w których prosisz o zainstalowanie/napisanie jakiejś modyfikacji dla swojego forum
[naprawa] - tym prefixem oznaczamy tematy, w których prosisz o naprawę błędów na forum, źle zainstalowanej modyfikacji, itp
[opieka] - tym prefixem oznaczamy tematy dotyczace kompleksowej opieki nad forum - administrowanie, instalacja aktualizacji, itp. pamiętj, że w ten sposób poszukujesz osoby, która zajmie się prawidłowym działaniem forum przez dłuższy czas. Nie jest to absolutnie miejsce na ogłoszenia typu: "szukam ekipy, która rozkręci forum" itp.
[inne] - pozostałe, nieokreślone powyżej zlecenia


Ad.2. Dział obejmuje wszystkie darmowe zlecenia.
W tym dziale włączone są punkty "pomógł" co oznacza, że mogą służyć jako wynagrodzenie za pracę. Jako dodatkowa gratyfikację można zaproponować reklamę na swoim forum, drobne inne sposoby podziekowania.
Nie płacimy za usługę mailingami!!!

Każdy nowo zakładany temat musi posiadać odpowiedni prefix :
[wygląd] - tym prefixem oznaczamy tematy, w których prosisz o styl lub modyfikację graficzną
[modyfikacje] - tym prefixem oznaczamy tematy, w których prosisz o zainstalowanie/napisanie jakiejś modyfikacji dla swojego forum
[naprawa] - tym prefixem oznaczamy tematy, w których prosisz o naprawę błędów na forum, źle zainstalowanej modyfikacji, itp
[inne] - pozostałe, nieokreślone powyżej zlecenia

W tym dziale osoby, które nie chcą podjąć się zlecenia, proszone są o zachowanie milczenia. Każdy zbędny post ukarany zostanie warnem.

Dotyczy obu działów:

Bezwzględnie w zleceniu należy umieścić adres forum, którego zlecenie dotyczy.
Przy prośbie instalacji/przerobienia czegoś należy podać link do oryginalnej modyfikacji forum lub załączona instrukcję w przypadku modyfikacji / załączony plik w przypadku przystosowywania go do wersji Przema.
Przy zleceniu przerobienia stylu należy podać link do oryginalnej wersji stylu.
Po załatwieniu zlecenia zleceniodawca ma obowiązek zgłosić w temacie wykonanie zlecenia.

Nie piszcie proszę, zlecę, bo wiadoma sprawa ze to dział zlecenia i uprzejmością można zabłysnąć w treści postu. Tytuł tematu musi być, króciutki i zrozumiały.

Osoby które zechcą dać zlecenie płatne wykonania stylu mogą także kontaktować się z ludźmi z grupy +Styler, są to osoby rzetelne i sprawdzone.

Osoby zainteresowane dołączeniem do grupy +Styler proszone są o wcześniejszy kontakt z Lui na PW
_________________
Walczę z warezami. Więc jak masz forum warezowe, nie proś mnie o pomoc i nie wchodź pod rękę, bo zniszczę.
Nie pisz do mnie na GG i PW,(chyba że proszę) bo nie odpowiem, a Ty dostaniesz bonusik. Masz forum do zadawania pytań!!! Poza forum pomagam TYLKO odpłatnie.
liberte d'expression pour tout le monde... OFICJALNY DOWNLOAD STYLÓW - style ogólnodostępne i na zamówienie - PORTFOLIO JOLI
Ostatnio zmieniony przez lui754 30-01-2012, 17:08, w całości zmieniany 9 razy  
 
     
joli
Yollien +StylerPomógł: 2988 razy
Posty: 16981
Wysłany: 12-01-2008, 10:29   

REGULAMIN DZIAŁU OGÓLNA POMOC DOTYCZĄCA STYLÓW

1. Najpierw przeczytaj FAQ stylów. Znajdziesz tam odpowiedź na większość pytań.
2. Treść tematu musi zawierać maksymalną ilość informacji, czyli przede wszystkim nazwę stylu, którego problem dotyczy. Jesli styl nie jest publikowany w oficjalnym downloadzie (przemo.webstyle.info) nalezy podac link do stylu.
3. W treści tematu należy dokładnie opisac problem. Nie wystarczy screen, jeśli są problemy z kodem. Albo należy pokazać działające forum z tym stylem, albo załaczyć swoj plik lub pliki.
4. Załaczniki mozna spakowac. Nie wolno wklejać kodów całych plików w poście!! Dopuszczalne są tylko urywki.
5. Jesli problem dotyczy problemów ze stylem po zainstalowaniu modyfikacji, pytamy o to w dziale MODYFIKACJE I PROPOZYCJE

Tematy, które są powtórzeniem FAQ, niepełne, będa usuwane bez ostrzeżenia§ 1
W tym dziale umieszczamy GOTOWE modyfikacje, dostępne do pobrania dla innych uzytkowników. Nie jest to w żadnym razie dział do prezentowania grafik czy innych elementów wyglądu forum i próśb o ocene.
Każdy nowo zakładany temat musi posiadać odpowiedni prefix :
[rangi] - tym prefixem oznaczamy tematy, w których zamieszczasz rangi do forum
[ikonki] - tym prefixem oznaczamy tematy, w których zamieszczasz ikonki (przyciski, ikonki whoonline, oznaczenia postow itp) do forum
[styl] - gotowy, bezbłędny styl, zrobiony samodzielnie, który po ewentualnych poprawkach ma szansę znaleźć się w oficjalnym download stylów. Każdy styl, po sprawdzeniu i zatwierdzeniu zostaje dodany do przemo.webstyle.info. Niezatwierdzony zostaje usunięty. Spowodowane to jest późniejszymi problemami z takim stylem, pobranym przez użytkowników.
[inne] - tym prefixem oznaczamy tematy, w których zamieszczasz inne graficzne elementy do forum, loga do roznych stylow, dodatkowe elementy graficzne typu snieg, spadajace liscie, przezroczystosc tabel itp. Zabronione jest używanie tego prefixu do zakładania tematów z prośbami.

W uzasadnionych przypadkach dopuszczalne jest użycie innych niż wyżej wymienione prefixów.

§ 2

Każdy temat zawierający odpowiednie elementy graficzne dla forum powinien zawierać kilka przykładowych grafik w poście i całą udostępnianą grafikę w spakowanym pliku dołączonym w załączniku do posta, co pozwoli na ułatwienie ściągania plików. Nalezy korzystać z załaczników, nie umieszczamy plików do pobrania na innych serwerach lub demo na własnych stronach bez dostępu dla niezalogowanych. Tematy bez tego elementu będą usuwane.
W tym dziale jest bezwzględny zakaz zakładania tematów z prośbami o ocenę różnego rodzaju grafik, rang, stylów, nie zawierających zawartości w postaci załaczników. Nie wolno tez zaśmiecac tematów ocenami i punktacjami. To nie teleturniej.

§ 3

W dziale zabronione jest zakładanie tematów z prośbami o wykonanie różnego rodzaju grafik, rang, stylów. Do zlecania prac służy tylko i wyłącznie dział zlecenia płatne/bezpłatne. Tematy typu "kto mi zrobi logo / range" będą usuwane a ich autorzy będą karani ostrzeżeniami. Zakaz nie dotyczy dopisywania się w tematach, w ktorych umieszczane są modyfikacje graficzne, jednak prośba w takim temacie musi dotyczyć tylko tej konkretnej modyfikacji której dotyczy temat. Wszelkie przypadki próśb w tematach z rangami o zrobienie loga, itp będą usuwane i karane ostrzeżeniem.
_________________
Walczę z warezami. Więc jak masz forum warezowe, nie proś mnie o pomoc i nie wchodź pod rękę, bo zniszczę.
Nie pisz do mnie na GG i PW,(chyba że proszę) bo nie odpowiem, a Ty dostaniesz bonusik. Masz forum do zadawania pytań!!! Poza forum pomagam TYLKO odpłatnie.
liberte d'expression pour tout le monde... OFICJALNY DOWNLOAD STYLÓW - style ogólnodostępne i na zamówienie - PORTFOLIO JOLI
Ostatnio zmieniony przez Majkelo 06-05-2012, 12:14, w całości zmieniany 11 razy  
 
     
arcyPomógł: 509 razy
Posty: 3762
Wysłany: 15-04-2008, 21:40   

REGULAMIN DZIAŁU HOSTING

§ 1
Nowo zakładany topic musi posiadać prefix z poniżej podanych (opisy zbędne):
[opinie] AdresHostingu (bez http:// dopiero to wszystko co po protokole i www)
[sponsoring] Dla kogo oferujesz sponsoring (kiedy oferta przestaje być aktualna informujesz o tym :!: )
W uzasadnionych przypadkach dopuszczalne jest użycie innych niż wyżej wymienione prefixów.

§ 2
W dziale obowiązuje zakaz zakładania topiców dotyczących darmowych ofert hostingowych. Jeśli szukasz serwera za darmo poszukaj wśród ofert sponsoringowych oraz w topicu o darmowych serwerach

§ 3
Nie należy pisać topiców pokroju "który hosting najlepszy?" "szukam dobrego serwera" czy "polecam hosting". Są one bezcelowe i bezzasadne - po to są topici przyklejone, wyróżniajace się oferty czy opinie.

§ 4
Zakaz dotyczy również topiców porównawczych. Empirycznie potwierdzono, iż user pytający czy lepszy jest hosting A czy B, w większości przypadków otrzymuje odpowiedź, że tamtych dwóch ktoś inny nie zna, ale poleca hosting C. Szanujmy się nawzajem i nie zaśmiecajmy forum.

§ 5
Zabrione jest zakładanie topiców typu "szukam sponsora". Nieustannie zakładane są topici z ofertami sponsoringu i proszę je wykorzystywać maksymalnie, a nie mnożyć bezcelowe wątki, które kończą się najczęściej odesłaniem do ww ofert sponsoringu.
Podobnie karane będzie hurtowe pisanie w topicach dot. sponsoringu. Sponsor podaje kryteria, preferowany kontakt i niedopuszczalne jest by użytkownik tego forum w kilku(nastu) tematach pisał wiadomości typu "zasponsorujesz moje forum?", gdzie najczęściej wiadomości są identyczne, a fora nie spełniają kryteriów.

§ 6
Zabrania się zakładania tematów typu "czemu firma hostingowa znowu nie działa?". Nie są to opinie, niczego takie tematy nie wnoszą, a my nie jesteśmy supportem firm hostingowych. Jest problem = dopisz do istniejącego tematu.

§ 7
Zabrania się zakładania tematów - reklam firm hostingowych. Za reklamę należy płacić i jeśli ktoś chce z tego skorzystać, powinien skontaktować się z administracją forum (np. Przemo). To nie jest darmowa tablica ogłoszeń. Spam i reklama są na tym forum zabronione.


Zasady wchodzą w życie z chwilą wysłania posta. Dotyczą wszystkich userów, nawet tych bez postów :!: Zespół moderujący zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.

REGULAMIN DZIAŁU OFERT SPONSORÓW

§ 1
Dział jest przeznaczony wyłącznie dla osób które chcą sponsorować hosting. Zabrania sie zakładania tematów "szukam sponsora", tematów o darmowych serwerach oraz tematów reklamujących firmy hostingowe. Wszystkie tematy nie oferujące sponsorowania hostingu będą usuwane.
W tym również tematy z ofertą sponsorowania domen (czyli dajesz 5zł, jesteś sponsorem, a potem zabierasz domene i korzystasz) są absolutnie zabronione. Takie tematy będa natychmiast zamykane i usuwane.

§ 2
W temacie powinny być jasno opisane parametry serwera (miejsce na serwerze, transfer miesięczny, ilość baz danych, czy jest dostęp do ftp i phpmyadmina, jaka (sub)domena itp.) oraz jak długo oferta jest ważna. W przypadku gdy ogłoszenie jest już nieaktualne autor tematu ma obowiązek zgłoszenia tego - poprzez edycję tematu lub PW z linkiem do moderatora.

§ 3
Użytkownik powinien określić czego wymaga (np. ilość unikalnych wejść, jaki typ reklamy) oraz jakie strony i/lub fora mogą sie starać o sponsoring.

§ 4
W temacie powinien być jasno określony kontakt - e-mail, numer komunikatora ew. telefon.

Regulamin wchodzi w życie z chwilą wysłania posta.
_________________
| Regulamin | F.A.Q. | Szukaj | Oficjalny podręcznik administratora phpBB2 by Przemo |
| arcy.net - nowości ze świata phpBB by Przemo, Opera, Android | w tym państwie pełnym nienawiści, rap po godzinach i luz ponad wszystkim... | Opera Browser
|
Ostatnio zmieniony przez arcy 04-03-2010, 09:51, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
arcyPomógł: 509 razy
Posty: 3762
Wysłany: 19-02-2010, 14:59   

Sposób zamieszczania nowych modyfikacji na forum

Osoby nie należące do grupy MT nie maja możliwości zakładania tematów w działach GOTOWYCH MODYFIKACJI. Jest to celowe, gdyż działy te powinny zawierać jedynie modyfikacje pewne i sprawdzone pod względem merytorycznym.

Każdy, kto napisał lub przystosował modyfikację do phpbb2 modified by przemo powinien napisać temat w dziale Propozycje modyfikacji wg tych zasad:
  - Tag tematu musi odzwierciedlać wielkość modyfikacji, czyli większa modyfikacja z dużą ilością plików powinna mieć tag [gotowa modyfikacja], a mniejsza z kilkoma lub jednym plikiem do edycji tag [dodatek]. Poprawki modyfikacji oraz wersje testowe powinny mieć kolejno tag [poprawka] oraz [beta].
  - Tytuł tematu powinien zawierać nazwę modyfikacji, najlepiej polskie tłumaczenie.
  - Opis tematu jest opcjonalny i w nim zamieszcza się jedynie opis modyfikacji.
  - Treść wiadomości powinna zawierać wszelkie dane o wersji, autorze modyfikacji oraz jej opis i na końcu demo. Demo wyłącznie w postaci screenów, które umieszczamy w załączniku.
  - W załączniku (tu na forum, a nie na zewnętrznych serwerach) dodajemy spakowaną winrarem instrukcje bez wirusów.


Prawidłowy temat z modyfikacją możecie znaleźć, na przykład w tej modyfikacji - http://www.przemo.org/php...pic.php?t=69509

Wniosek:
:arrow: Dodajemy krótki opis modyfikacji oraz inne informacje w znaczniku [ code]
:arrow: Opisujemy "Co modyfikacja potrafi" (tak jak w w/w temacie)
:arrow: Dodajemy screeny do załącznika (jest to obowiązkowe!), aby były widoczne dla wszystkich użytkowników - nie podajemy DEMA, ani screenów z zewnętrznych serwerów, gdyż to wszystko z czasem wygasa !

Jeżeli temat (propozycja modyfikacji) nie spełni ostatniego z ww. punktów - nie ma możliwości przeniesienia takiej modyfikacji do działu modyfikacji gotowych.

Poprawnie napisana instrukcja zapewnia szybkie zatwierdzenie modyfikacji i przeniesienie do odpowiedniego działu.
Aby poprawnie napisać instrukcje wystarczy przeczytać TEN temat. Logicznie myśląc na pewno sobie każdy poradzi.
UWAGA! Nie pisz do moderatora na PW czy GG z prośbą o przeniesienie modyfikacji, prowadzimy pewien system i co kilka tygodni sami znajdujemy dane modyfikacje w tym dziale i po zatwierdzeniu przenosimy.
_________________
| Regulamin | F.A.Q. | Szukaj | Oficjalny podręcznik administratora phpBB2 by Przemo |
| arcy.net - nowości ze świata phpBB by Przemo, Opera, Android | w tym państwie pełnym nienawiści, rap po godzinach i luz ponad wszystkim... | Opera Browser
|
Ostatnio zmieniony przez lui754 30-01-2012, 17:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 18
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę