phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: joli
03-08-2007, 16:33
Anonymous user not exist in database or not ID -1 or not use
Autor Wiadomość
rdw

Posty: 8
Wysłany: 05-05-2005, 19:05   Anonymous user not exist in database or not ID -1 or not use

Anonymous user not exist in database or not ID -1 or not username Anonymous
Check your mysql_basic.sql file and add correctly anonymous user skopiowałem baze SQL wchodze do PA a tu mi takie cos wyskoczyło. Jak to naprawic ??
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Rif_Raf


Pomógł: 71 razy
Posty: 468
Wysłany: 05-05-2005, 21:17   

http://www.akwitania.forum.prv.pl/check_files.php

zrob zebym nie widzial nic na czerwono

wejdz to phpmyadmina i znajdz usera Annonymous, i zobacz jakie ma ID, i zmien je na -1
_________________
nie pisz do mnie na gg
 
     
SouND


Pomógł: 118 razy
Posty: 792
Wysłany: 05-05-2005, 21:21   

rdw, w phpmyadmin wykonaj

Kod:
INSERT INTO phpbb_users (user_id, username, user_level, user_regdate, user_password, user_email, user_icq, user_website, user_occ, user_from, user_interests, user_sig, user_viewemail, user_style, user_aim, user_yim, user_msnm, user_posts, user_attachsig, user_allowsmile, user_allowhtml, user_allowbbcode, user_allow_pm, user_notify_pm, user_allow_viewonline, user_rank, user_avatar, user_lang, user_timezone, user_dateformat, user_actkey, user_newpasswd, user_notify, user_active, user_topics_per_page, user_hot_threshold, user_posts_per_page) VALUES ( -1, 'Anonymous', 0, 0, '', '', '', '', '', '', '', '', 0, NULL, '', '', '', 0, 1, 1, 1, 1, 0, 1, 1, '', '', 'polish', 1.00, '', '', '', 0, 0, 35, 35, 15);
_________________
Pamietaj że nie udzielam porad na GG!!
 
     
rdw

Posty: 8
Wysłany: 06-05-2005, 13:11   

Dodalem to zapytanie.Sprawdzilem czy moge wejsc do PA to i weszłem.Ale pojawił sie nowy user Anonymous na 3 pozycji to go wykasowalem i dalej zostal ten na 1 miejscu a jak daje usun to pisze ze uzytkownik nie istnieje.Jak mam go wykasowac ??
 
     
Rif_Raf


Pomógł: 71 razy
Posty: 468
Wysłany: 06-05-2005, 13:40   

zrobił ci cos? nie, to zostaw go w spokoju ;)

jak działa, to po co coś zmieniac ?
_________________
nie pisz do mnie na gg
 
     
rdw

Posty: 8
Wysłany: 06-05-2005, 15:41   

Zobacz sam w użytkownicy bo to głupio wygląda.Da sie go jakoś usunąć z tamtąd ??
 
     
tenior

Posty: 21
Wysłany: 02-08-2007, 21:19   

bump

ja mam problem z tym samym i zaden kod nie dziala ;/
 
     
joli
Yollien +Styler



Pomógł: 2988 razy
Posty: 16981
Wysłany: 02-08-2007, 23:25   

tenior, ja ci cholera dam BUMP!!!

Za ten efekt ktory uzyskalam po wejsciu w adres masz warna. Kurde wszystkich w domu obudziłam. idioten!!!

Aby uzyskać pomoc wymagany jest adres forum z problemem.
Podaj pełny, realny adres forum, z http:// (klikalny!), nie używaj aliasów.
Adres ma być w profilu lub w treści posta.
Jesli masz kilka forów, napisz którego problem dotyczy!

Jeśli tego nie zrobisz Twój post zostanie usunięty!


Cytat:
Adres forum: http://nt-clan.slu.kom.pl/


i uprzedzam, ze dawno sie tak nie wkurzylam. Tu jest regulamin i Twoje idiotyczne pomysly mnie nie interesuja. chcesz pomocy, to sie nie wyglupiaj.
Zaden kod ci nie dziala, bo to sa kody do starej werskji forum. Nie zauwazyles daty?
_________________
Walczę z warezami. Więc jak masz forum warezowe, nie proś mnie o pomoc i nie wchodź pod rękę, bo zniszczę.
Nie pisz do mnie na GG i PW,(chyba że proszę) bo nie odpowiem, a Ty dostaniesz bonusik. Masz forum do zadawania pytań!!! Poza forum pomagam TYLKO odpłatnie.
liberte d'expression pour tout le monde... OFICJALNY DOWNLOAD STYLÓW - style ogólnodostępne i na zamówienie - PORTFOLIO JOLI
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Machelan

Posty: 62
Wysłany: 03-08-2007, 16:20   

joli napisał/a:
tenior, ja ci cholera dam BUMP!!!

Za ten efekt ktory uzyskalam po wejsciu w adres masz warna. Kurde wszystkich w domu obudziłam. idioten!!!

Aby uzyskać pomoc wymagany jest adres forum.Uzupełnij pole adres forum w profilu, nie używaj aliasów. Jeśli tego nie zrobisz wątek zostanie zamknięty, a Ty dostaniesz WARNa!

Cytat:
Adres forum: http://nt-clan.slu.kom.pl/


i uprzedzam, ze dawno sie tak nie wkurzylam. Tu jest regulamin i Twoje idiotyczne pomysly mnie nie interesuja. chcesz pomocy, to sie nie wyglupiaj.
Zaden kod ci nie dziala, bo to sa kody do starej werskji forum. Nie zauwazyles daty?


oh, rly
myslalem ze orgazmu dostalas ;(
_________________
Shanee Smith fan
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę