phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: lui754
30-04-2009, 15:40
[Problem] Kilka postów na raz
Autor Wiadomość
dragus

Posty: 83
Wysłany: 24-06-2006, 20:50   [Problem] Kilka postów na raz

Jak w temacie, na moim forum jest problem tego typu iż dodają się posty, kilka postów na raz po przez jedno kleknięcie. Patrzyłem na różne tematy które są tu zaczęte i usuwałem @ żeby wyeliminować błędy lecz, nawet gdy tak zrobiłem nic to nie zmieniło... pojawia się tak samo biała strona i mam 2 możliwości albo cofnąć albo odświeżyć po czym odświeżanie dodaje kolka postów a gdy cosne też się doda post ale tylko raz. Bardzo bym prosił o skonsultowanie tego problemu i napisanie jak moge wyeliminować ten błąd. z góry dziękuje:).
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
irekk


Pomógł: 283 razy
Posty: 2927
Wysłany: 24-06-2006, 23:36   

masz bardzo ale to bardzo archaiczny serwer:
PHP version : 4.1.2 - OK
MySql version : 3.23.49

przez co nawet check_files nie dziala poprawnie. jedyne co mozesz zrobic to zmienic hosting albo pogadac z adminem by zaktualizowal ten syfiasty wrecz serwer
_________________
Cygantura
 
     
dragus

Posty: 83
Wysłany: 25-06-2006, 09:56   no ładnie

najgorsze jest to że nie moge się prosić o zmiany jakieś bo mam serwer za darmo i wiesz jak zaczne nazekać to mnie grzecznie wyproszą:-/ nie da się tego jakoś obejść? bo wiem że na starym zwykłym forum to wszystko działało...? a nie chce zmieniać już nic bo była już zmiana kilkakrotnie i uzytkownicy by mnie już zjedli za to chyba <rozpacz>
 
     
Paszczak000


Pomógł: 317 razy
Posty: 2898
Wysłany: 25-06-2006, 10:02   

dragus napisał/a:
nie da się tego jakoś obejść?

kupiś serwer porządny:
http://www.przemo.org/php...pic.php?t=14085
 
     
irekk


Pomógł: 283 razy
Posty: 2927
Wysłany: 25-06-2006, 10:10   

ew zwroc delikatnie uwage adminowi ze soft na serwerze wymaga aktualizacji! bo php w tej wersji pochodzi z 2002 roku a co za tym idzie wersja ta jest zarabiscie dziurawa
_________________
Cygantura
 
     
dragus

Posty: 83
Wysłany: 25-06-2006, 18:32   hmm...

Przemuś kurcze... nie to że nie chce ale nie będę inwestował w coś z czego kożyści nie mam, z resztą mam darmowy więc z niego będę kożystał ile będę mógł i ile będą oni mogli. wolałbym jakoś to ominąć... może jednak się jakoś da? a najgorsze jest to że nie mam jak zwrócić uwagi bo admina zwolnili i jest szef tylko... a szefowi to raczej głowy nie będę zawracał... wiecie jak to jest.. jeszcze się na mnie zezłosci albo coś... kurcze no... .. bardzo prosze pomyślcie nad tym ... jak bym mógł dałbym sobie jakoś rade sam ale nie mam aż tak dużego pojęcia w php żeby sobie z tym poradzić... cała nadzieja w was... :(
 
     
pietrex

Pomógł: 76 razy
Posty: 713
Wysłany: 25-06-2006, 18:37   

z piwa/batonika/coli też nie masz pożytku, a pewnie wydajesz na takie rzeczy co najmniej 5 zł miesiecznie, a są serwery (i to dobre) w takiej cenie ;]
 
     
dragus

Posty: 83
Wysłany: 25-06-2006, 18:42   

nie pije chłopie... mam szkołe płatną i nie myśle o żadnych imprezach ani nic... jak by mnie stać było to nie ma problemu ale wiesz. nie stać.. dlatego ... pytam jak to rozwiązać.. bo wole nieprzespać kilka nocy i zrobić to jakoś... niż.. męczyć się z kasą :(
 
     
irekk


Pomógł: 283 razy
Posty: 2927
Wysłany: 25-06-2006, 18:51   

dragus, ale funkcje ktorych uzywa forum wymagaja php w wersji >=4.3.0 olympus dla przykladu na ponizszych wersjach w ogole nie dziala
_________________
Cygantura
 
     
dragus

Posty: 83
Wysłany: 25-06-2006, 18:52   

czyli jedyne rozwiązanie to namówić jakoś szefa tej firmy żeby uaktualnił?

[ Dodano: 25-06-2006, 19:15 ]
i w ogóle napiszcie o co mam prosić... bo kurcze już nie wiem.. z tego wszystkiego:)
 
     
irekk


Pomógł: 283 razy
Posty: 2927
Wysłany: 25-06-2006, 19:34   

tak. popros go aktualizacje serwera a dokladniej piszac php do wersji 4.4.2 (wersje 5.* odradzam z uwagi na majaca niebawem sie ukazac wersje 6 oraz mysql do wersji 4.1.20 z 5.* takze moga byc problemy, przynajmniej kiedys byly ;) ) podyktuj to tym iz nowoczesne skrypty nie dzialaja na ich serwerze oraz fakt ze bezpieczenstwo danych zgromadzonych na serwerze jest zagrozone

http://www.php.net/downloads.php
http://dev.mysql.com/downloads/mysql/4.1.html
_________________
Cygantura
 
     
dragus

Posty: 83
Wysłany: 25-06-2006, 20:11   

Ok to zrobie to w poniedziałek.. może się zlitują.. było by miło... a jeszcze jedną prośbę mam do was.. powiedział by mi ktoś co oznacza błąd 503?
 
     
soser


Pomógł: 136 razy
Posty: 820
Wysłany: 25-06-2006, 20:24   

Błąd oznacza - Zdalne połączenia z serwerem zostały tymczasowo zablokowane.Zapewne na zakladce Zabezpieczenia zaznaczyles opcje 'Zezwol jedynie na polaczenia lokalne' i serwer blokuje wszystkie polaczenia nadchodzace z adresow innych niz 127.0.0.1.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
dragus

Posty: 83
Wysłany: 25-06-2006, 20:55   

acha rozumiem dzięki:)

[ Dodano: 28-08-2006, 12:58 ]
a jeśli mam Wersja MySQL 4.1.13-standard-log , Wersja PHP 5.1.4 , Wersja PERL 5.8.7 , Wersja Kernel 2.6.17.6 , to czy skrypt przemo będzie działał bez problemowo? bardzo bym prosił o szybką odp. ponieważ mam bardzo ważną sprawę do załatwienia i chciałbym zroić chodz część tego przed wyjazdem:)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

www.polsystem.pl

www.bidcar.pl

• Zamów reklamę