To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

1.12.7 i starsze - Schowek Standard

Majkelo - 29-08-2012, 22:49

Bez screena mod nie zostanie przesunięty do gotowych.
tartut - 30-08-2012, 13:16

Ok, dodałem screeny, ale wydaje mi się że wersja live jest lepsza.
Mario14125 - 01-09-2012, 17:51

Sprawdzał ktoś kod czy nie ma większych błędów i luk? Poza tym wstydziłbyś się autorze modyfikacji... Żeby RIPować dodatki z DW... Nie ładnie.

Poza tym po kliknięciu w obrazek przy poście 'schowek', schowany już adres wyskakuje na pusta tabelka. Oczywiście sekwencja TITLE również nie jest wypełniona.

tartut - 01-09-2012, 22:45

Mario14125 napisał/a:
Sprawdzał ktoś kod czy nie ma większych błędów i luk? Poza tym wstydziłbyś się autorze modyfikacji... Żeby RIPować dodatki z DW... Nie ładnie.

Nie ja pierwszy i nie ostatni ripuje dodatki DW... Natomiast co do kodu to jest bezpieczny. Zawsze możesz przeanalizować kod. ;)

Mario14125 napisał/a:
Poza tym po kliknięciu w obrazek przy poście 'schowek', schowany już adres wyskakuje na pusta tabelka. Oczywiście sekwencja TITLE również nie jest wypełniona.

Tytuł strony poprawiłem. Natomiast pusta tabelka to moje niedopatrzenie, zapomniałem aktualizować lang_main.php, w instrukcji wszystko było poprawnie.

:!: Jeżeli ktoś chce poprawić tytuł strony niech pobierze paczkę i nadpisze plik safe.php.

patrok234 - 02-09-2012, 11:25

Mario14125 napisał/a:
Poza tym wstydziłbyś się autorze modyfikacji... Żeby RIPować dodatki z DW... Nie ładnie.

Mają bardzo ciekawe rozwiązania technologiczne, nie wiem dlaczego to niby mielibyśmy nie wzorować się na czymś, co jest dobre?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group