phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Matteo
09-11-2013, 09:29
Losowanka & Konkurs
Autor Wiadomość
skala00

Posty: 12
Wysłany: 19-09-2010, 22:33   

no ok, ale ten plik tam jest :?
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
venres

Pomógł: 26 razy
Posty: 82
Wysłany: 19-09-2010, 22:36   

skala00 napisał/a:
no ok, ale ten plik tam jest


Coś musi być nie tak, sprawdź czy przy wysyłaniu nie zmieniło nazwy na małe litery, lub zobacz czy przypadkiem nie wgrałeś do innego katalogu.
 
     
skala00

Posty: 12
Wysłany: 19-09-2010, 22:36   

OK, już jest dobrze, poprostu hosting zmienia litery z wielkich { L } na małe { l } :/ heh sorka za kłopot ;P
 
     
venres

Pomógł: 26 razy
Posty: 82
Wysłany: 19-09-2010, 22:39   

skala00 napisał/a:
hosting zmienia litery z wielkich
'


W to akurat wątpię, raczej zaznaczyłeś opcje ''Zamień na małe litery'' przy wysyłaniu pliku na serwer.
 
     
skala00

Posty: 12
Wysłany: 19-09-2010, 22:53   

a to może w ustawieniach klienta ale nie róbmy spamu :P dzięki za pomoc i tak leci pomógł :P
 
     
japi55


Pomógł: 570 razy
Posty: 1447
Wysłany: 22-12-2010, 15:22   

yY ja znalazłem niedopatrzenie. Mianowicie nie ma żadnego linku do losowania, trzeba dorobić własnoręcznie link. Tylko ja nie wiem jak zrobić, aby link był widoczny od x postów oraz czy mozna by dorobic "wyłączenie" modyfikacji w PA?
 
     
Mgkus

Posty: 1
Wysłany: 26-12-2010, 17:21   

Zainstalowałem i polskie znaki mi się "rozkodowały" Pomoże ktoś?
 
     
tartut

Pomógł: 18 razy
Posty: 190
Wysłany: 11-01-2011, 22:32   

Scoobany napisał/a:
Jest błąd w rankingu trzech największych farciarzy. Gdy chcemy kliknąć w profil któregoś z farciarzy pokazuje, że nie można znależć użytkownika a to dlatego, że Obrazek kończy się na =u jednak nie dodaje ID użytkownika.

jak to poprawić?

i mam błąd, gdy chcę wejść w lucky.php wyskakuje mi:
Cytat:
Could not get topka Table 'fucksharplko.LUCKY_MAIN' doesn't exist

wszystkie zapytania wykonałem, wyczyściłem cache
 
     
Warmix

Pomógł: 60 razy
Posty: 328
Wysłany: 25-01-2011, 14:00   

Mam problem z tą modyfikacją:
http://www.przemo.org/php...pic.php?t=96755

Gdy za edytuję plik lang_admin.php to w PA wywala mi błąd:
Parse error: syntax error, unexpected T_VARIABLE in /home/pzsserve/public_html/language/lang_polish/lang_admin.php on line 1161

Co w tym jest nie tak, że jest błąd?
Daję tutaj zawartość, jaką trzeba wkleić do lang_admin.php
Kod:
$lang['luckyAdmin_paTitle']    =    'Panel konkursów (losowań)';
$lang['luckyAdmin_Title']    =    'Konfiguracja systemu losowań';
$lang['luckyAdmin_Desc']    =    'W tym panelu możesz skonfigurować ustawienia modyfikacji "Lucky" oraz rozpocz&#177;ć proces losowania.<br />Pamiętaj, że edycja danych (tytuł/opis) jest dostępna w szczegółach konkursu.';
$lang['luckyAdmin_TOP']        =    'Pokaż TOP3 szczę&#182;ciary';
$lang['luckyAdmin_Pagination']    =    'Limit wyników na stronę';
$lang['luckyAdmin_PagiDesc']    =    'Ile rekordów ma wy&#182;wietlić się podczas paginacji na pod stronie "Archiwum losowań" (proponowana warto&#182;ć: <strong>10</strong>)';
$lang['luckyAdmin_UserJoin']    =    'Zezwól na doł&#177;czanie do losowania';
$lang['luckyAdmin_JoinDesc']    =    'Podczas startu nowego losowania użytkownik niezaproszony będzie mógł wysłać pro&#182;bę o doł&#177;czenie do losowania.Pro&#182;ba o wstęp do losowania będzie wysyłana po przez <strong>PW do użytkownika (ID) ustawionego pole niżej</strong>.';
$lang['luckyAdmin_AdminDesc']    =    'Wpisz <strong>ID</strong> administratorów, do których ma dochodzić wiadomo&#182;ć o pro&#182;bie doł&#177;czenia do konkursu.<br />Identyfikatory użytkowników wpisuj w postaci: <strong>2,24,52</strong> (po przecinku)';
$lang['luckyAdmin_idx']            =    'ID Administratorów,<br />którzy będ&#177; przyjmować użytkowników do losowań';
$lang['luckyAdmin_wrongIdx']    =    'ID to LICZBA, nie login użytkownika - popraw dane dla pola "ID Administratora"';
$lang['luckyAdmin_startLucky']    =    'Otwarte losowania';
$lang['luckyAdmin_insert']        =    'Dodaj nowe losowanie';
$lang['luckyAdmin_insertDesc']    =    'Pamiętaj użytkowniku, pole <strong>TYTUŁ</strong> jest polem <strong>OBOWIˇZKOWYM</strong>.';
$lang['luckyAdmin_inserTitle']    =    'Nazwa dla konkursu/losowania';
$lang['luckyAdmin_insertDesc2']    =    'Opis (nieobowi&#177;zkowe)';
$lang['luckyAdmin_emptyPlayers']    =    'Je&#182;li konkurs nie posiada uczestników (minimum 2) to nie możesz rozpocz&#177;ć losowania.';
$lang['luckyAdmin_winner']            =    'Losowanie wygrał użytkownik: <strong>%s</strong>.<br />Wiadomo&#182;ć PW została wysłana.';
$lang['luckyAdmin_redir']             = 'Kliknij %sTutaj%s aby przej&#182;ć do profilu konkursu';
$lang['luckyAdmin_pwTitle']            =    'Gratulacje wygrałe&#182; losowanie !';
$lang['luckyAdmin_pwContent']        =    'Witaj, <b>%s</b><br /><br />Z przyjemno&#182;ci&#177; informuje, że wygrałe&#182; losowanie <b>%s</b>.<br />Więcej informacji %sTutaj%s';
$lang['luckyAdmin_closed']            =    '\n\n[i]Konkurs zamkn&#177;ł użytkownik [b]%s[/b], %s[/i]';
 
     
kevin_


Pomógł: 768 razy
Posty: 2680
Wysłany: 25-01-2011, 14:50   

Warmix, załącz cały lang_admin.php (spakuj i do załącznika)
_________________
Prezes :mrgreen:
 
     
Warmix

Pomógł: 60 razy
Posty: 328
Wysłany: 25-01-2011, 16:23   

Już znalazłem odpowiedź, ale dzięki xd...

Ale mam drugie pytanie... Da się tak zrobić, aby po wciśnięciu "Dołącz do losowania" zabierało punkty z cash modu?
 
     
kevin_


Pomógł: 768 razy
Posty: 2680
Wysłany: 25-01-2011, 16:29   

Podaj mi adres linku, który prowadzi do 'Dołącz do losowania' to Ci pomogę - akurat bawiłem się ostatnio funkcjami Cashmoda to coś skleję.
_________________
Prezes :mrgreen:
 
     
Warmix

Pomógł: 60 razy
Posty: 328
Wysłany: 25-01-2011, 16:49   

http://pzs-server.xaa.pl/lucky.php?sendpm&t=1

Chyba o to chodzi. Czekam na efekty pracy :D
 
     
Warmix

Pomógł: 60 razy
Posty: 328
Wysłany: 25-01-2011, 17:19   

Szkoda... no cóż, trudno...

Może ktoś inny się tym zajmie?

A może znacie jakieś inny skrypt na loterie/losowania, aby za udział zabierało kasę z cash mod?
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
minimar

Posty: 2
Wysłany: 02-08-2013, 16:58   

Zainstalowałem te modyfikację i wywala mi taki komunikat:
Cytat:
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/users/limbus/public_html/forum-kaktusy/cache/tpl_subSilver.admin.page_header.php:2) in /home/users/limbus/public_html/forum-kaktusy/includes/functions.php on line 1750

Czy pomoże ktoś rozwiązać ten problem?
_________________
Pozdrawiam.
Marian
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę