phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Matteo
09-11-2013, 09:30
Video BBCode Mod
Autor Wiadomość
simon231

Pomógł: 50 razy
Posty: 261
Wysłany: 31-10-2010, 22:14   

Yakuza*, wyczyść cache i cookies po pełnym wgraniu i wykonaniu instrukcji wg mojego FAQ
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
bieniu

Posty: 17
Wysłany: 04-11-2010, 18:27   

mój problem:
Kod:
Parse error: syntax error, unexpected T_STRING, expecting T_VARIABLE or '$' in /home/nawijamy/domains/nawijamy.pl/public_html/includes/bbcode.php on line 307


zapomniałem o , lub; gdzieś w 307?
 
     
Matteo



Pomógł: 1932 razy
Posty: 5715
Wysłany: 04-11-2010, 18:37   

bbcode.php do załącznika.
_________________
Fora, strony, sklepy internetowe i wiele więcej...
matteo.fcb(at)gmail.com
 
     
bieniu

Posty: 17
Wysłany: 04-11-2010, 18:46   

bb code podałem w temacie http://www.przemo.org/php...p=603882#603882
 
     
Letniak

Posty: 92
Wysłany: 23-12-2010, 03:40   

Jak zrobić, żeby np. w MegaVideo był Full Screen Mode ?
Nie mogę dać filmu na cały ekran :/
 
     
ToMmY_Sc

Posty: 14
Wysłany: 08-01-2011, 10:40   

wszystko jest ok, znaczniki video wyskakuja, nie gryzie sie z kolorem czcionki. ale jest pusty post jak dodaje link w znaczniku video
 
     
Pawlok
Czarna lista


Pomógł: 2 razy
Posty: 245
Wysłany: 17-01-2011, 13:06   

Też mam problem wgrałem to na czysty skrypt przema.Wszystko fajnie działa ale dzisiaj zobaczyłem ze nie działa mi rozmiar i kolor. Prosze o pomoc.
 
     
xlesiu



Pomógł: 5274 razy
Posty: 10385
Wysłany: 17-01-2011, 13:48   

Pawlok, to uwzględniłeś? http://www.przemo.org/php...pic.php?t=91532
_________________
Jak tłumaczysz mi coś z php to mów do mnie jak do labradora. / krwiodawcy.org
 
     
Kedalion

Pomógł: 5 razy
Posty: 115
Wysłany: 17-01-2011, 18:30   

No a ja mam problem taki że po wgraniu modyfikacji nie działa mi bbcode img & url

Kod z posting.php

Kod:
CLOSE_ALL' => '<input type="button" class="button" name="addbbcode-1" value="' . $lang['Close_Tags'] . '" style="width: 84px;  text-indent: -2px;" onClick="bbstyle(-1)" onMouseOver="helpline(\'a\')" />',
    'BUTTON_B' => ($board_config['button_b']) ? '<input type="button" class="button" accesskey="b" name="addbbcode0" value=" B " style="font-weight:bold; width: 30px" onClick="bbstyle(0)" onMouseOver="helpline(\'b\')" /> ' : '',
    'BUTTON_I' => ($board_config['button_i']) ? '<input type="button" class="button" accesskey="i" name="addbbcode2" value=" i " style="font-style:italic; width: 30px" onClick="bbstyle(2)" onMouseOver="helpline(\'i\')" /> ' : '',
    'BUTTON_U' => ($board_config['button_u']) ? '<input type="button" class="button" accesskey="u" name="addbbcode4" value=" u " style="text-decoration: underline; width: 30px" onClick="bbstyle(4)" onMouseOver="helpline(\'u\')" /> ' : '',
    'BUTTON_Q' => ($board_config['button_q']) ? '<input type="button" class="button" accesskey="q" name="addbbcode6" value="Quote" style="width: 50px" onClick="bbstyle(6)" onMouseOver="helpline(\'q\')" /> ' : '',
    'BUTTON_C' => ($board_config['button_c']) ? '<input type="button" class="button" accesskey="c" name="addbbcode8" value="Code" style="width: 40px; text-indent: -2px;" onClick="bbstyle(8)" onMouseOver="helpline(\'c\')" /> ' : '',
    'BUTTON_L' => ($board_config['button_l']) ? '<input type="button" class="button" accesskey="l" name="addbbcode10" value="List" style="width: 40px" onClick="bbstyle(10)" onMouseOver="helpline(\'l\')" /> ' : '',
    'BUTTON_IM' => ($board_config['button_im']) ? '<input type="button" class="button" accesskey="p" name="addbbcode14" value="Img" style="width: 40px" onclick="imgcode(this.form,\'img\',\'http://\')" onMouseOver="helpline(\'p\')" /> ' : '',
    'BUTTON_CE' => ($board_config['button_ce']) ? '<input type="button" class="button" accesskey="y" name="addbbcode26" value=" Center " style="width: 60px" onClick="bbstyle(26)" onMouseOver="helpline(\'y\')" /> ' : '',
    'BUTTON_F' => ($board_config['button_f']) ? '<input type="button" class="button" accesskey="e" name="addbbcode20" value="Fade" style="width: 40px; text-indent: -2px;" onClick="bbstyle(20)" onMouseOver="helpline(\'e\')" /> ' : '',
    'BUTTON_S' => ($board_config['button_s']) ? '<input type="button" class="button" accesskey="k" name="addbbcode22" value="Scroll" style="width: 40px; text-indent: -2px;" onClick="bbstyle(22)" onMouseOver="helpline(\'k\')" /> ' : '',
    'BUTTON_HI' => ($board_config['button_hi']) ? '<input type="button" class="button" accesskey="h" name="addbbcode28" value="Hide" style="width: 40px" onClick="bbstyle(28)" onMouseOver="helpline(\'h\')" />' : '',
        'BUTTON_V' => '<input type="button" class="button" accesskey="v" name="addbbcode30" value="video" style="border 0px solid; width: 60px" onClick="bbstyle(30)" onMouseOver="helpline(\'v\')" />',


I daje kod z jsscripts

Kod:
bbcode = new Array();
bbtags = new Array('[b]','[/b]','[i]','[/i]','[u]','[/u]','[quote]','[/quote]','[code]','[/code]','[list]','[/list]','[list=]','[/list]','[img]','[/img]','[url]','[/url]','[stream]','[/stream]','[fade]','[/fade]','[scroll]','[/scroll]','[swf width= height=]','[/swf]','[center]','[/center]','[hide]','[/hide]','[video]','[/video]','[megavideo]','[/megavideo]');
imageTag = false;



Proszę o pomoc :( .
 
     
mateo1992

Posty: 44
Wysłany: 19-01-2011, 12:56   

Mi to nie działa,mam już nowy przycisk video ale gdy klikam to zamiast [video] [/video] pojawia się undefinedundefined Co to jest?
 
     
d3X


Pomógł: 187 razy
Posty: 335
Wysłany: 19-01-2011, 12:59   

http://www.przemo.org/php...pic.php?t=91532
_________________
Jestem jaki jestem, i nigdy tego nie zmienię 8) ...
 
     
rash1234

Pomógł: 2 razy
Posty: 72
Wysłany: 20-01-2011, 21:40   

Teraz ja mam problem nie działa mi kolorowanie tekstu ;D czyli [color="..."]
_________________
Wykonam Instalacje forum lub portali typu : phpBB modified by przemo, PHP-Fusion itp. itd.
Instalacje modyfikacji
Stworzenie strony tylko html, Xhtml
Zlecenia wykonuje odpłatnie lub bezpłatnie zależy od zlecenia
 
     
d3X


Pomógł: 187 razy
Posty: 335
Wysłany: 20-01-2011, 21:44   

rash1234,
Cytat:
Jeśli po zabiegu pojawią się problemy np. z Kolorem w posting'u należy w pliku posting_body.tpl odnaleźć linijkę:

Kod:
<select class="post" name="addbbcode30" onChange="bbfontstyle('[color=' + this.form.addbbcode30.options[this.form.addbbcode30.selectedIndex].value + ']', '[/color]'); this.form.addbbcode30.value='444444';" onMouseOver="helpline('s')">

lub podobną i zmienić wszystkie addbbcode30 na liczbę niewystępującą np. addbbcode78
_________________
Jestem jaki jestem, i nigdy tego nie zmienię 8) ...
 
     
rash1234

Pomógł: 2 razy
Posty: 72
Wysłany: 20-01-2011, 21:54   

A i jeszcze mam pytanie jak dodać ten znacznik do szybkiej odpowiedzi ??

[ Dodano: 20-01-2011, 21:59 ]
Oraz jak dodać aby czytało filmy z wrzuty i redtube ??

[ Dodano: 20-01-2011, 22:21 ]
+ www.kino.pecetowiec.pl
_________________
Wykonam Instalacje forum lub portali typu : phpBB modified by przemo, PHP-Fusion itp. itd.
Instalacje modyfikacji
Stworzenie strony tylko html, Xhtml
Zlecenia wykonuje odpłatnie lub bezpłatnie zależy od zlecenia
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Kedalion

Pomógł: 5 razy
Posty: 115
Wysłany: 21-01-2011, 02:23   

rash1234 napisał/a:
[ Dodano: 20-01-2011, 22:21 ]
+ www.kino.pecetowiec.pl


Wydaje mi się że kino-pecetowiec korzysta również z megavideo więc możesz spokojnie kliknąć na film i wejść w bezpośredni link do megavideo, wtedy na pewno uda ci się dodać go.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę